Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.01.10 visose vietose

  1. Taigi laimėtojai Jimmy_Cold 3vietą-30000$ Ripe_Boo 2vieta-50000$ Justinas 1vietą-80000$ Serverio valiuta. susisiekite zaidime ir atsimkite prizą!!!!!!!!!!!!
    37 taškai
  2. Direktoriui tai bus pamoka jog sampe nėra žmonių kuriais galima pasitikėti. Fantom_Live įrašytas į medinę gėdos stulpo dalį už: Melavimas direktoriui; direktoriaus reketavimas; nepagarba serverio žaidėjams/direktoriams.
    6 taškai
  3. Grafikos darbų anketa: Jūsų vardas, pavardė žaidime/forume:Ignas_Fashio Keli komentarai apie darbus: 3LIKE UPDATE Grafikos darbai (min. 2): 3 like - new update. V1 Animals; V2 RANDOM SOME FOR GoT Fans New Size Butts My new bw cc 16-01-31
    3 taškai
  4. Na po konkurso daugumą klausė ar turiu aš dar kokiu nors dainų (įrašytų) ir domėjosi ar turiu aš visai gitarą? Taigi, taip turiu vieną video, šiuo metu gitarą užsienį, kaip gausiu vėl grįšiu prie gitaros ir dainų, o dabar, įvertinkit ir žinomą kritikuokit drąsiai jeigu turite ką patarti arba pabrėžti, ačiū už dėmesį. #Jessy
    3 taškai
  5. Sveiki visi! Taigi aš esu Gedas, man yra 19metų. Samp žaidžiu nuo 12,gal 13metų amžiaus (Su pertraukomis) per visa šį ilgą laika, teko patirti daug... Pirmasis serveris - Pirmasis serveris buvo vienas iš daugelio tuometu nepopuliarų, bei mažai žinomų serverių Lietuvoje. Tame serveryje žaisdavo vos 10-15 žmonių,tačiau išmokti samp pradmenys tokiame serveryje buvo pats tas. Ten pražaidžiau galbūt plius minus savaitę laiko, išmokęs dauguma samp pradmenų , užsimaniau ieškoti kažko naujo, kažko gyvesnio ,bei įdomesnio ir radau... Kelias link pagrindinio administratoriaus viename iš pirmū
    2 taškai
  6. Grafikos darbų anketa: Jūsų vardas, pavardė žaidime/forume: Ignas_Fashio Keli komentarai apie darbus: Grafikos darbai (min. 2): PM dėl .PSD
    2 taškai
  7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kim_Connor • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasiūlimas yra toks.. Tune dėžių pardavinėjimas. žmogus norintis parduoti tune dėžę parašo tą pačia komanda kaip ir pažėti kiek turi tune dėžių ar nori ją uždėti ant transporto priemones tai /tdeze tokia komanda parašius dar prisidėtu ir pardavimo sistema. ten paspaudi ant to laukelio parduoti žaidėjui tune dėžę ar pan. ir Įrašai žmogaus Varda_Pavarde arba žaidėjo ID parašai kiekį ir tam tikrą kainą. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebūtu apgauliu, viskas praeitu skalndžiai, ir gan patogiau būtų ž
    2 taškai
  8. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Vardas_Pavarde​ Chris_Gang Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Nuo 2016.01.10 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Apie 2-3 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Daug kas apie šį serveri kalba, bet daugiausia sužinojau iš draugų. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :kaip ir kiti sakė, kad labai geras serveris tai aš atėjau ir norėjau išbandyti, ir man labai patiko visos tuos sistemos. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip atlikau nebuvo sunku.
    2 taškai
  9. Juokinat su tokiais papeikimais. Direktorius nei priimamų darbuotojų skaičiaus neviršyjo, nei iš oro priiminėjo. Juolab pavaduotojas, kuriam ir telkiamas didžiausias dėmesys "ar vertas įspėjimo" - yra atsistatydinęs.
    2 taškai
  10. Tai taip išeina, kad Zagnumas dabar čiulps peni Eurui? :DDD Žaidėjas gauna vieną įspėjimą, už: Bereikšmį pranešimą
    2 taškai
  11. Butinai paiimsiu gražu +r3p.
    2 taškai
  12. Visai nieko, bet nelabai kažkaip, man į akys krentą, gal dėl fono nžn...
    2 taškai
  13. Man asmeniškai, visai nieko. Bet reikėjo kažką daugiau originaliau.
    2 taškai
  14. Labai gražu +r3p.
    2 taškai
  15. White Blackk

    Avatarai

    Visai nieko stockai, bet netinką šitam paveikslėlio dydžiui.
    2 taškai
  16. Štai pirmojo Greenside.lt dainavimo konkurso įrašas, neiškarpytas, be edito, enjoy. Jei patiko, spausk PATINKA! - Adomaitis.
    2 taškai
  17. Sveiki visi skaitytojai ( - os ), taigi mašina dariau ne AŠ, o arabų modintojas, bet aš tik pakeičiau mašinos išorė t.y. spalvas, tekstą, bei uždėjau ant šono /kviesti > Policija, bei ant kapoto GreenSide.LT logotipą, gero naudojimo. Nuotraukos: Parsisiuntimo link'as: http://www90.zippyshare.com/v/40wvy6jk/file.html Pamoką kaip įsirašyti mod'a: Spausk ant teksto
    2 taškai
  18. Nuolatinė atranka į projekto komandą, Tai tokia atranka, kuri nėra terminuota ir skirta ieškoti žaidėjų su idėjomis norinčių prisijungti prie mūsų komandos. Paskirtis, - Motyvuoti dabartinius komandos narius; - Ieškoti viešai neatsiskleidusių žaidėjų serveryje, kurie mūsų projektui būtų naudingi; - Vengimas ekspromtinių atrankų. Motyvacinio laiško reikalavimai, Kandidatūrą pildyti šioje temoje parašius atsakymą (jūsų motyvacinį laišką matys tik serverio savininkai). Pranešimas turi būti deramai sutvarkytas, jog jį būtų malonu ir nesudėtinga skaityti, bei suprasti.
    1 taškas
  19. Sveiki visi , po truputėli laiko pristatau savo naują video apie policiją.
    1 taškas
  20. Jūsų Vardas_Pavardė : Dennis_Rodman Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype: ernestas1040 Kiek laiko buvo skirta šiam darbui : Apie 2-3 valandas. Jūsų komentaras : Kompas suygadino video kokybe. Jai kas zino kodel padekit Vaizdinė medžiaga (Būtina) :
    1 taškas
  21. Hot_Anonymous

    Avatarai

    ANKETOS ŠABLONAS : v2 v3 iki kito karto!
    1 taškas
  22. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016.01.10 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Neilgai Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Is draugo ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Nes pasirode įdomi serverio sistema Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip įvykdžiau nebuvo sunku Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Jokiu dar neteko Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne , nes parodė draugas Ar dažnai naudojate /gps komandą
    1 taškas
  23. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Vardas_Pavarde​: Staska_Dobze Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Nuo šendian Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​apie 3metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Per kitus zaidejus ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Seip idomus pasirodė Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Nebuvo sunku Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Dar neteko Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nelabai
    1 taškas
  24. Bet tu ir kaziolas bbžn
    1 taškas
  25. Už ŽAidėjas gauna vieną įspėjimą už Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  26. už ŽAidėjas gauna vieną įspėjimą už Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  27. Už , kadangi , bus mažiau , apgavysčiu.
    1 taškas
  28. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : E`M 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Arvydas_Katkus 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas : /vc izeidimai 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą :
    1 taškas
  29. O tai kada tu pasiimsi atlygi ? :DDDDDDDDDDDDD Už baną ? :DDDDDDDD
    1 taškas
  30. Įspėjimas! Prašau įkelti anketa ir dar vieną grafikos darbą, arba tema bus rakinama.
    1 taškas
  31. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dash_Berlin • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Red_Sky • Už ką buvote užblokuotas ?: Apgaudinėjimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Na vežiau ji į jail , ir jis man pradėjo rašinėti nori ban ir t.t , štai įrodymai: http://imgur.com/a/wpB3K
    1 taškas
  32. Orange_Mst

    Unban Orange_Mst

    ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Orange_Mst • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Gintaras_Zagnum • Už ką buvote užblokuotas ?:Čytinimas, sedėjau jaile. žiūriu opa. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
    1 taškas
  33. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Džiovani_Woop • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi šis pasiūlimas turėtu apkarpyti mechanikams sparnelius. Siūlau padaryti tokiį dalyką, kai mechanikas prikabina nuosava transporto priemonę, mašinos savininkui parašytu į chatą, kad jo mašina buvo prikabinta tokio (V_P) mechaniko. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebūtu tokių dalykų, kaip mechanikas privažiuoja prie vietoj ir tvarkingai pastatymos transporto priemonės, prikabina ją, pameta ant kelio, pasidaro įrodymus, jog mašina stovi nevietoje ir ramiausiai prisi
    1 taškas
  34. James''Stephen

    Žalgiris

    Ai tu čia apie šituos? Viskas tuo ir pasakyta. Žaidėjas gauna vieną įspėjimą, už: Bereikšmį pranešimą
    1 taškas
  35. Labai puikus renginys , jessy nesveikai pavarei !! SVEIKINU VISUS DALYVIUS JOG NEIŠSIGANDOT IR DAINAVOT
    1 taškas
  36. Jessy , LitasPitas ir Pokemonas uždominavo tiesiog visus , žiauriai patiko , daugiau tokių konkursų reikia.
    1 taškas
  37. Suprantu, kad jūs esate pripratę prie dp, kuriems paprasčiausiai patogu keisti direktorius kad šie "nesusitvarko su darbuotojais". Deja, aš stengiuosi padėti direktoriui, ir skatinu visuomenę padėti formuoti tokią PD, kokią norime matyti. Kaip šaukiama - taip atsiliepiama. Reikia rodyti konkrečius pavyzdžius į pastabas, o ne keist direktorių, kuris vėl rinks naują komandą, kuriam vėl tuo pačiu priekaištausit. Atvejus, kai nesate patenkinti direktorių ar jų darbuotojų sprendimais - galų gale siųskite man, nebūna nesutvarkytų situacijų.
    1 taškas
  38. Negana, jog leidau likti (arba priimiau) firmoje po direktoriaus nušalinimo, negana visiems aktyviems darbuotojams rangus sukėliau, tai jau reiktų turėti šiek tiek dėkingumo ir darbuotis normaliai. Išmečiau iš firmos nes tyčia į mane su taksi transportu rėžeisi (kaip po to ir kiti žmonės tvirtino jog dažnai taip elgiesi), tai be visa to man nuvažiavus - šaudeisi į mane (neieškosim dabar dar kokiais ginklais). Žinodamas už mane geriau savo paties nusižengimus,dar man drįsti papeikimą rašyti? Lauksiu rytoj taves keliais einančio mano raudonu kilimu DP kabinete teamspeake dėkojančio, jog esi
    1 taškas
  39. VATARAS/PARAŠAS [ C4D darbų nedarom ] : Avataras DYDIS :150x200 STOCK'AS [ NURODYTI BŪTINA ] : http://prntscr.com/9mxvdq TEKSTAS/SUBTEKSTAS : Pro Mode KITA INFO. [ APIBŪDINKIT KOKIO GFX DARBO NORĖTUMĖT // NEBŪTINA ] : Nu kokį gražesnį. KOKS GFX SHOP'E 'DIRBANTIS' ASMUO TURĖTŲ ATLIKTI UŽSAKYMĄ? : Nesvarbu
    1 taškas
  40. +1rep +1REP vėliau bus padaryta 5+REP Iš musės dramblio nepadarysiu.. Duodi stock'ą 120x120, o nori avataro 200x200..
    1 taškas
  41. Tam skirti darbuotoju papeikimai. Darbuotojai buna nubausti.
    1 taškas
  42. Wilsono naujakas, dėl ko jo mechanikai buvo nesužiūrėti. Jūs taip mokėtumėt siausti... Už tai direktoriai nėra baudžiami, čia darbuotojams iškvietimus reikia siųsti, o ne fotkint ir peikti.
    1 taškas
  43. Nusiųsta į PM. Šis colormodas , nei šviesus , nei tamsus , tiesiog "paryškina" žaidimą. DL - http://uloz.to/xN5eVKo4/color-mod-rar Tu apie šitą kalbi? http://www.part.lt/img/152466ba03e8423826ca05538ef18553982.pngjei taip ,tai DL - http://www.solidfiles.com/d/709a8f424e/
    1 taškas
  44. Didelis UŽ! Neturiu ką pridurti.
    1 taškas
  45. Daumis_Jeremy

    huntley editas

    Matęs, šjp pofik toks visai.
    1 taškas
  46. https://www.youtube.com/watch?v=9W9Q8o5A7GI&feature=youtu.be Editas nemano, o visiems puikiai žinomas Misha_Morozov. Ace yra mano.
    1 taškas
  47. Šaunu, kad darbai kaška dėl projekto, bet man nekaškaip tas HUD'as, stenkis, mokinkis, TOBULĖK.
    1 taškas
  48. Naujieji moderatoriai, Visi žemiau išvardinti žaidėjai privalo susisiekti su manimi asmeniškai ir duoti savo skype kontaktus. To nepadarę per 24 valandas praranda šansą tapti mūsų komandos nariu. Tema atrakina, visi norintys tapti komandos nariai toliau gali bandyti savo laimę ir pildyti aukščiau pateiktą šabloną. Kitos analizės datos dar neplanuojame, nes komanda jau dabar yra perkrauta komandos nariais. _______________________________________________________________________________________________________________________________ Gruzinas_Sampo, Jaučiuosi skolingas, todėl suteikiu šan
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.