Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.01.27 visose vietose

  1. Sveiki, pristatau jums pamokėlę kaip tapti biznioru. Tikiuosi bent kažkam pravers ne*cenzūra*avokit dėl įgarsinimo plyz aciu
    11 taškai
  2. Eventas vyks pagal sukurta sistema serveryje. Lenktynių trasa Šioje trasoje yra ganėtinai daug kelio kirtimų Stovėjimo aikštelė kurioje jūs būsite prižiūrimi padedančių administratorių Šioje aikštelėje turėsite laukti savo eilės , kituo atveju negalėsite dalyvauti lenktynių evente. Lenktynių eiga Bus atspawinintos mašinos (Cheetah) kiekvienam lenktynių dalyviui. 2 Transporto priemonės atsistos prie starto linijos ir jų vairuotojai būtinai turės prašyti /Lenktynes 100, kad pradėti važiavima. Tuo tarpu jus važiuojančius stebės 2 serverio administratoriai
    9 taškai
  3. Tony_Bazar

    Pristatau Staska_Dobze

    *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Staska_Dobze *Jūsų Vardas realybėje : Staska *Jūsų amžius : 18 metų. *Miestas iš kurio esate : Kaunas *Jūsų kontaktiniai duomenys : Nedalinu *Jūsų charakterio bruožai : - *Jūsų pomėgiai : Kiemas, krepšinis, *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : kimaras su draugais, tusofkės *Ar turite merginą/vaikiną? : Ne. *Ar turite brolių arba seserų? : Taip, turiu sesę. *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Turiu katę, šunį. *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Davė samp draugai *Ko siekiate realiame pasaulyje? : Nezinau
    3 taškai
  4. Reikia važiuojamos transporto priemones? Pataikei kaip tik čia. Laimėk NRG-500 [Ką reikia daryti norint laimėti NRG-500?] Paspausti "PATINKA" ant šios temos. Išsirinkti nuo "1-100" skaičių. [Taisyklės] Pasirinkti skaičių galite tik vieną kartą. Pildyti būtinai pagal anketą. Nekeisti anketos spalvos, bei šrifto. [Anketa] Jūsų vardas pavardė?: Jūsų pasirinktas skaičius?: Kodėl norite laimėti NRG-500?: Neužmiršote paspausti "PATINKA"?: Nugalėtoja rinksiu www.random.org sveitainės pagalba. Viską filmuosiu. Atranka bus stabdoma - 2016 01 22 - 21:00H Atranka bu
    3 taškai
  5. Geruliai, Edgariukai! Spaudžiu žalią.
    3 taškai
  6. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Spalvotas_Cinamonas *Jūsų Vardas realybėje : Erikas *Jūsų amžius : 17 Metų *Miestas iš kurio esate : Mažeikiai ^^ *Jūsų kontaktiniai duomenys : PM papaišykit numesiu *Jūsų charakterio bruožai : Na tai esu žaidėjams malonus, esu geros sielos žmogus, niekada nepalieku draugų bėdoje. Neišsikeliu savęs prieš kitus, Taip pat esu linksmas, bei draugiškas, moku su kitais susidraugauti.Nesu toks labai nervuotas žmogus, nemoku pykt ant kitų. Kartais pradedu šnekėti nesąmonės.Nepatinka pasik
    2 taškai
  7. blogai, kad nebus bankroto. jis ateitų tik per 14-17 dienų. Ir tada atsilaisvintų patalpos, o dabar gausis taip, kaip su namais, tik dėl namų reikia prisijungt bent kartą į mėnesį, o čia laikyk ir laikyk kiek nori tą verslą taip išeina. Bankrotas privalomas, kad toliau naikint pinigus iš žaidimo. Vienas bankrutuos, kitas nusipirks, ir įsikurs. Kam dabar tuos 100% susidevėjimo laikyt? Ir žmogus palieka srw. Bankrotas privalomas.
    2 taškai
  8. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Gvidas Ham 2. Kokiai firmai atstovaujate : Taksi, Greatest of Dušmans 3. Kuo jūsų firma yra geresnė už kitas : Kuo ji geresnė? Hmm. Darbas kaip darbas, tikslas bendrauti su žmonėmis ir pildyti visus jų pageidaujamus norus. Tikram direktoriui negalima savęs ar savo firmos išaukštinti aukščiau kitų, todėl diskutuoti kuo ji iš tikrųjų yra geresnė aš negaliu. Gal būt privačiai papasakočiau savo atliktą darbą, bet ne viešai. Nes to daryti direktoriams deja negalima. 4. Kodėl būtent jūsų firma turėtu laimėti minėtus pinigus : Firma nesiskiria, skirias
    2 taškai
  9. Anketos Šablonas (užtildei žaidėją) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Jimmy_Cold 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Floyd_Barnett 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas : Įžeidinėjimai + keiksmažodžiai. 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : http://www.part.lt/img/e6ff14d86ce6485c6078681fa55a9e5058.png
    2 taškai
  10. Roncė

    Pristatau Ronce_Run

    *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ronce Run *Jūsų Vardas realybėje : Kęstas *Jūsų amžius : 18 metų. *Miestas iš kurio esate : Lentvaris *Jūsų kontaktiniai duomenys : skype; staklis333 *Jūsų charakterio bruožai : Pasižymiu netradiciniu mąstymu, mano galva pilna keisčiausių įdėjų. Esu protingas ir energingas, stengiuosi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovus, mėgstu kai mane giria ar manimi žavisi. Patinka pramogauti. Noriu, kad su manimi būtų bendraujama kaip lygus su lygiu. Esu pilna aktyvumo ir optimizmo asmenybė. Pasižymiu diplomatiškumu, gebėjimu neįkyrė
    1 taškas
  11. Verslų sistemos gidas, Gidas skirtas apžvelti naująją verslų sistemą ir supažindinti kiekvieną žaidėją su jo veikimu, bei naudojimosi instrukcija. Žingsnis Nr. 1 1.0 Verslininko diplomo įsigyjimas. Žingsnis Nr. 2 2.0 Verslo įsigyjimas. Žingsnis Nr. 3 3.0 Pastato inventoriaus susidėvėjimo mažinimas. Žingsnis Nr. 4 4.0 Verslo šakos pasirinkimas. Žingsnis Nr. 5 5.0 Verslo valdymas. 5.1 Verslo valdymas, Trumpai aptariamas skyrelis. 5.2 Pagrindinis valdymas, Trumpai aptariamas skyrelis. 5.3 Verslo finansai, Trumpai aptariamas s
    1 taškas
  12. "GreenSide" gimtadienis, 1-neri metai ! Atrodo dar tik vakar viskas prasidėjo ... O jau šiandien švenčiame projekto gimtadienį! ​Per šiuos vienerius metus įvyko labai daug. Viską galime prilyginti amerikietiškiems kalneliams, nes pradžioje kilome į didelį kalną, po to greitai nuriedėjimo į nuokalnę ir važiavome ilgu, bet ganėtinai tiesiu keliu, kuris mums buvo labai svarbus, nes tik jo dėka pasiekėme dar vieną kalną ir kol kas kylame į viršų. Visų šių atrakcionų metu vieni keleiviai mus paliko, o kiti prisijungė. Labai smagu, jog buvo ir tokių, kurie buvo pastovus, nesvarbu ar tai buvo nu
    1 taškas
  13. Atnaujinimai Žmonės atsakingi už eventus, į EVENT'ų tr.priemones galės įdėti NITRO. Žmonės atsakingi už eventus galės padaryti, kad tr.priemonės būtų nesusprogdinamos (nebent apsivertimo atvėju). Išimti skelbimai kurie buvo rodomi tinklapyje, nes niekas jų nenaudojo. Nitro kurį įsidėsite prie mechanikų bazės išsisaugos. Bankas, bei policijos nuovada nuo šiol nebebus saugi zona. Nuo šiol naudojant /tdeze yra galimybė ir negauti priekinio / galinio bamperio. DPD firmai pakeistas senos tr.priemonė į "Burrito". Nauja DPD bazė Verslų sistemos gidas, Gidas skirtas apžvelti nauj
    1 taškas
  14. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Nierka_Kaunas *Jūsų Vardas realybėje : Nerijus *Jūsų amžius : 19 metų. *Miestas iš kurio esate : Kaunas. *Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype: Zombis-lt *Jūsų charakterio bruožai : Nutylėsiu. *Jūsų pomėgiai : Nuo nuotaikos priklauso. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Boksas. *Ar turite merginą/vaikiną? : Taip. *Ar turite brolių arba seserų? : Taip, turiu. *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Turiu,Kate. *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Is draugelio Domas_Auksius. *Ko siekiate realiame pasaulyje? : Susik
    1 taškas
  15. Grafikos darbų anketa: Jūsų vardas, pavardė žaidime/forume:Ignas_Fashio Keli komentarai apie darbus: 3LIKE UPDATE Grafikos darbai (min. 2): 3 like - new update. V1 Animals; V2 RANDOM SOME FOR GoT Fans New Size Butts My new bw cc 16-01-31
    1 taškas
  16. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fantom_Live • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kad leistu nuomojamas mašinas sunaikinti su /sunaikinti komanda . • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Dabar tarkim išsinuomoji mašiną ir nuvažiuoji į tau reikiama tašką ir palieki ja ten , ir todėl jų pilnai primėtyta , žinau tam yra mechanikai , bet butu geriau jas sunaikinti su /sunaikinti • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    1 taškas
  17. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją :And_Miami 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą :Arentas_Delavaro 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas :Įžeidimai 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą :
    1 taškas
  18. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Bumeris • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Fck_Yall • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytų naudojimas (Speedhack) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  19. 1.Jūsų Vardas_Pavardė? : Aivaras_Vercetti 2.Ar tikrai galėsite dalyvauti lenktynėse? Taip. 3.Ko tikitės iš šio turnyro? Visko ko geriausio. 4.Ar viską supratote? (Jeigu yra kažkas neaiškaus į forumo až):
    1 taškas
  20. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Matt_Kozeriukas. 2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Apie DPD kurjėrius. 3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Na prdėsiu, nuo to, kad nedirbu nė vienam iš šių darbų ir tiksliai jų situacijos negaliu paaiškinti, bet pasistengsiu. Kiek žiūrėjau serveryje visi darbai turi arba pelningus direktorius ar gerai apmokamą darbą kaip dėkim "Surenos", jiems nereikia sukti galvos kaip išmokėjus darbuotojams algos, ar premijų, o DPD kurjėriams tie pinigėliai visai praverstu išmokėti algas, premijas atsistoti ant kojų ir pajungti gerą
    1 taškas
  21. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Mantas_Jameson 2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Tiesą sakant negaliu atsirinkti vienos firmos kadangi tiek Taksi, tiek DPD kurjeriai yra verti šio prizo. 3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Abu direktoriai yra neseniai paskirti atstovauti savo firmas, tačiau jau iš karto yra matomas rezultatas. Abu yra protingi, turi idėjų kaip pagerinti darbo kokybę, sudominti žaidėjus dirbti pas juos. Be abejo, juos dažnai galima sutikti serveryje, kas reiškia jog jie yra gan aktyvūs. Nežinau kaip dėl darbo vidinės atmosferos, bet manau, kad ten
    1 taškas
  22. Sveikinimai tiek Jums serverio administracija,tiek Jums serverio žaidėjai.Tai puikus projektas,kuris tokių gimtadienių švęs manau tikrai dar bent 5 ir daugiau.Džiaugiuosi būdamas šio projekto dalimi ir prisidėti prie šio serverio plėtros vien žaidžiant jame.Noriu padėkoti visiems žaidėjams,administratoriams,moderatoriams,savininkams,prižiūrėtojams už tai,kad jūs stengiatės dėl šio serverio ir kuriate mums puikiais galimybes praleisti laisvalaikį šiame serveryje.Tikiuosi,dar ne kartą ir ne du rašysiu panašų pranešimą po gimtadienio informacijos pranešimu.Susitiksime kitais metais,o dabar kimbam
    1 taškas
  23. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ronce_Run 2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Taxi bei DPD. 3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Abu direktoriai tikrai verti savo posto, neseniai išrinkti. DPD mixas palaiko puikiai, įdomūs rangai ir rangu pasikėlimo sistema. Na o Gvidas tikrai manau būtų dar daugiau vertas, kadangi jo sistema jau kitokia, kažkas naujo, ir įdomesnio. Balsus atiduodu abiems direktoriams.
    1 taškas
  24. Atsisiunti GTA V animation ir daug daugiau visko bus..
    1 taškas
  25. Šaunūs atnaujinimai ! Taip ir toliau
    1 taškas
  26. ... Eventus surandi, kur daryt žmogau, pirma pažiūrėk į laiką ir neblokuok pagrindinio kelio šituo laiku. Ir banina jis iškart, matos dar važiuoju lauk, vistiek banina, proteli pasuk prieš kažką darydamas, ne sėmkes rajone gliaudai.
    1 taškas
  27. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją :Minde_Fine 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą :Domas_Auksius 3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas :Keiksmažodžiai 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą :http://www.part.lt/perziura/d14cb769f73d440e8bbad6d024032def417.png
    1 taškas
  28. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Edgaras_Mix 2. Kokiai firmai atstovaujate : DPD kurjerių firmai. 3. Kuo jūsų firma yra geresnė už kitas : Visų pirmų aš daug apie savo firma negaliu prirašyti, nes ji yra nauja bei aš pats esu naujas direktorius, bet mano firma geresnė yra savo aktyvia komandą, pažiūrėkite, kaip mes dirbame " elektronikos parduotuvė" pilna GPS, telefonų t.t. tai manau tai jau parodo, kad mano firma yra darbžti. Mano komandą surinkta firmoje yra puiku, mes bendraujame, vienas kitam padedam ( ko nesitikėjau), klauso mano paliepus ir akimirksniu juos daro, o man ka
    1 taškas
  29. - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pablo_Esco - Kokia modifikacija dalinatės [ENB, SKIN, CAR, CLEO ir t.t.]?: Automobilis - Modifikacijos parsiuntimo nuoroda: http://www86.zippyshare.com/v/W*cenzūra*kIGZJ/file.html - Nuotraukos/Vaizdo įrašas, kuriame atsispindėtų modifikacija: Modifikacija kurta ne mano! Tiesiog radau ir ja dalinuosi! Puiki modifikacija! Naudoju ant Buccanee ,taciau galima naudoti ir ant kito automobilio. Nori daugiau modifikaciju? Spausk Patinka
    1 taškas
  30. Negana, jog leidau likti (arba priimiau) firmoje po direktoriaus nušalinimo, negana visiems aktyviems darbuotojams rangus sukėliau, tai jau reiktų turėti šiek tiek dėkingumo ir darbuotis normaliai. Išmečiau iš firmos nes tyčia į mane su taksi transportu rėžeisi (kaip po to ir kiti žmonės tvirtino jog dažnai taip elgiesi), tai be visa to man nuvažiavus - šaudeisi į mane (neieškosim dabar dar kokiais ginklais). Žinodamas už mane geriau savo paties nusižengimus,dar man drįsti papeikimą rašyti? Lauksiu rytoj taves keliais einančio mano raudonu kilimu DP kabinete teamspeake dėkojančio, jog esi
    1 taškas
  31. Masofkiniai tik tavo gauja.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.