Minde Marshell

Narys

Minde Marshell

Narys
 • ID

  19752
 • Turinio skaičius

  161
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Minde Marshell paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 27

Minde Marshell turėjo mėgstamiausio turinio!

6 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

1.638 profilio peržiūros
 1. Minde Marshell

  Ilgai laukti mechanikų ir taksi firmų vadovai jau čia

  Sveikinu visus naujuosius direktorius [email protected]_Samp nenusimink tau irgi pasiseks drauguži.
 2. Minde Marshell

  Konkursas iš 100, 50 ir 25 tūkstančių serverio pinigų.

  Vardas_Pavardė : Minde_Marshell Ar turite serveryje susikure banko paskyra? Taip/Ne :Taip Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? Taip/Ne :Taip Kam investuosite gautus pinigus? :Verslo susidevejimas.
 3. Minde Marshell

  Išrinktas naujasis Pervežėjų firmos vadovas

  Didžiausi sveikinimai tau linkiu nemesti kelio dėl takelio laikyk šį postą ilgai ir linksmai.
 4. Minde Marshell

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Minde_Marshell 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?:„Cartel Logistics Centre“ (Pervežėjų) direktorius 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?:63 Dienos 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Visų pirma tai noriu labai padėkoti @Pablo_Greenas už suteiktą šansą jam padėti pavaduotojo pareigose ir žinoma didelis ačiū jam ,kad suteikė garbe vadovauti visai firmai perleisdamas man direktoriu. Taip pat noriu ištarti didelį ačiū @Forever_Young ir @Edvis Gaming už suteiktą šansą atsiskleisti vadovajant tikiuosi jūsų nenuvyliau. Palieku pareigas ,nes nebeturiu tiek daug laiko kaip anksčiau ir patyriau didelį motyvacijos trukumą kurio niekaip negalėjau užpildyti. Žinoma labai noriu padėkoti savo pavaduotojui @Emilisvn_Samp už begale įdėjų ir naujovių tikiuosi ateityje tu daug ko pasieksi ačiū tau. Na ir kaip gi aš galiu nepaminėti savo puikiu darbuotojų @G'Hells , @Jon_Blue , @Florencijos_Zvejys , @Laura_Obolis ir dar daug kitų kurie dasidėjo prie firmos klestėjimo. Na ir žinoma noriu padėkoti visiems kas mane palaikė @Wizard_Airidas , @Jack_Marzo ir dar daug kitų linkiu didžiausisos sėkmės kitiems serverio direktoriaims @Ž. Žmogus , @Nedaz Nedaz , @Ignas_Eox , @Derek_Escobar . Linkiu visiems laimės džiaugsmo ir sveikatos ir ačiū tiems kas būvo su manimi visus šiuos 2 mėnesius.
 5. Minde Marshell

  Įrašai į gėdos stulpą

  Anketa 1. Nusižengusio asmens Vardas_Pavardė:Cornall_Worden 2. Nusižengimų sąrašas:Neišdirbimas minimalaus laikotarpio darbe / darbo sutarties termino neišdirbimas: 300.000€ 3. Nusižengimų įrodymai:https://imgur.com/a/lLCGtBL
 6. Minde Marshell

  Naujasis medicinos centro vadovas

  Sveikinu ir sėkmės tau. Surengsim kada bendra veiklą.
 7. Minde Marshell

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Minde_Marshell 2. Jūsų atstovaujama firma?:Pervežėjai 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Emilisvn_Samp 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Darbuotojas yra aktyvus turi labai daug motyvacijos ir kiek vieną dieną rodo norą padėti su firmos klestėjimu. Siūlo daug įvairių įdėjų ir aš juo pilnai pasitikiu ir žinau ,kad jis manęs nenuvils. 5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.
 8. Minde Marshell

  Įrašai į gėdos stulpą

  Anketa 1. Nusižengusio asmens Vardas_Pavardė: Bruno_Manning 2. Nusižengimų sąrašas: Neišdirbimas minimalaus laikotarpio darbe / darbo sutarties termino neišdirbimas 3. Nusižengimų įrodymai:https://imgur.com/7b158Bk , https://imgur.com/a/RpcRA5u
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Minde_Marshell• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Marcius_Blogis• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Blogas /s naudojimas• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/exBFwwE
 10. Minde Marshell

  Parduodamas Cheetach ir Sultan

  Sultan parduotas. Beliko Cheetach.
 11. Minde Marshell

  Parduodamas Cheetach ir Sultan

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Minde_Marshell2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Cheetach. Viskas bus nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/CatVfvN4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:+/- 700k5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Susidomėjusieji gali susisiekti forume , žaidime arba TeamSpeak3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Minde_Marshell2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Sultan. Viskas bus nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/n6vjfpo4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Siūlykite.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Susidomėjusieji gali susisiekti forume , žaidime arba TeamSpeak3.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Minde_Marshell 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dave_Jefferson 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 13. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Minde_Marshell 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Smoke_Busta 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/oN1udHf 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/IhINOQc
 14. Minde Marshell

  Parduodamas 100m 2lygio.

  Verslas parduotas galite rakinti temą.
 15. Minde Marshell

  Parduodamas 100m 2lygio.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Minde_Marshell2. Parduodamų patalpų dydis:100m3. Verslo lygis:2Lygis4. Verslo šaka:Technologijos5. Norima kaina už verslą:1.000.000€6. Nuotraukos su verslo informacija:https://imgur.com/a/7pfahcS7. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Verslas bus parduodamas tuščias ir jau yra uždėtas susidevėjimo nuėmimas. Paliksiu po 5k reikalingos gamybai produkcijos. Susisiekite su manimi forume , TeamSpeak'e ar žaidime.