Laura_Obolis

Narys

Laura_Obolis

Narys
 • ID

  22618
 • Turinio skaičius

  54
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

6 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

290 profilio peržiūros
 1. Laura_Obolis

  Sunrise Auto Repair | Flakonėliai

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laura_ObolisKurias užduotis įvykdėte?: Mėlyną, žalią.Įrodymai sėkmingai įvykdžius užduotis: https://imgur.com/a/twplfQT
 2. Laura_Obolis

  Sunrise Auto Repair | Flakonėliai

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laura_ObolisKurias užduotis įvykdėte?: Mėlyną, raudoną.Įrodymai sėkmingai įvykdžius užduotis: https://imgur.com/a/C3Wg4NF
 3. Laura_Obolis

  Sunrise Auto Repair | Nuosavo transporto parkavimas

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laura_ObolisKelintas transporto priemonės parkavimosi vietas norite gauti? 9
 4. Laura_Obolis

  Sunrise Auto Repair | Darbo ir gaujų sutartis

  Darbo sutarties šablonas:Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laura_Obolis Įrodymai pervedus 10.000€ į mechanikų firmos fondą: https://imgur.com/a/Ogr00wA Jūsų pasirinktas darbo sutarties laikas (1-7d.): 7 Jūsų pasirinktas žodinis rangas: {#ffd1d6}Sultana Ar susipažinote su visomis firmos taisyklėmis?: Taip.
 5. Laura_Obolis

  Perku 100m2 2 lygio verslą.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Laura_Obolis2. Perkamų patalpų dydis: 100m23. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Verslo šaka - energija. Lygis - 2.4. Siūloma kaina: Siūlykite.
 6. Laura_Obolis

  Prisistatau Laura_Obolis

  Labas! Stengiausi šiek tiek unikaliau parašyti prisistatymą Ačiū ir tau sėkmes! Na kaip matai šį vakarą nelabai išeina, gal kokį kitą kartą.
 7. Laura_Obolis

  Prisistatau Laura_Obolis

  Žinai, kai taip rašai, tai labai šiurpu. Sveiki, sveiki. Dėkui už tokį šiltą priėmimą. Jums taip pat sėkmes!
 8. Laura_Obolis

  Prisistatau Laura_Obolis

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Laura_Obolis Jūsų tikrasis vardas: Laura Jūsų amžius: 17 (2001/11/17) Iš kokio miesto esate?: Klaipėdos Kokie jūsų charakterio bruožai?: Išklausanti; rūpestinga; stengiuosi kuo greičiau nutraukti konfliktą; moku pripažinti kaltę; padedu kitiem jeigu galiu; lengvai bendraujanti; šaudau bajerius kai jų nori; taip pat šaudau bajerius kai jų ir nenori; patinka juodas humoras, tai dažnai užgaunu žmones kurie nesupranta prikolų; draugiškai (ir per daug dažnai) tyčiojuosi iš draugų; nemoku paguosti; dažnai vėluojuosi; užsispyrusi; rizikuojanti; labai aktyvi; nebijau ką kiti žmonės pagalvos; linksma; drąsi; nepasikėlusi, bet valdinga. Laisvalaikio hobis(-iai): Mano mėgstamiausias pomėgis tai gerai praleisti laiką. Mėgstu ilgus pasivaikščiojimus, gilius pokalbius, naujas pažintis. Be galo patinka keliauti, dalyvauti visur, ypač festivaliuose su daug muzikos. Prie to pačio patinka ir tiesiog klausytis muzikos, groti gitara. Neatsiejama dalis gyvenimo yra sportas. Žaidžiu futbolą, tinklinį, krepšinį. Dar dažnai patinka išeit į lauką pabėgioti. Žinoma mėgstu ir patinginiauti kartais. Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Turiu du daschund'us (taksus) Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Pradėjau tai gal prieš kokį milijoną metų, paskui kitą milijoną - nebežaidžiau. Praeitą savaitę tokia nostalgija sukilo, tai atsisiunčiau ir vėl žaist pradėjau. Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Internete radau. "Geriausi SA-MP serveriai" ar kažkas tokio. Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Likusios mintys.. Tai.. Sakė TeamSpeak'as būtinas žaidžiant SA-MP, atsisiunčiau - nemoku naudotis, nežinau ką daryti, discord'as geriau. Kas čia dar.. Labai mėgstu kavą, esu priklausoma jai. Noriu kavos. Stiprios. Niekaip neprisiverčiu perskaityt Skirgailos. Noriu labai karštų orų, kad net kvėpuot būtų sunku. Tai va. Ai dar turiu Snapchat'ą, galim parinkti streak'us ar šiaip durnais selfiukais pasisiuntinėti. -> Link: http://www.snapchat.com/add/obolis Username: @Obolis (PELARGONIJUS) <- Nuotrauka(privaloma):
 9. Laura_Obolis

  Emigruoju Laura_Obolis

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Laura_Obolis Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/05/31 20:11:41 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Tiksliai negaliu pasakyti, grįžtu po labai ilgos pertraukos dėl nostalgijos SA-MP'ui. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Internete radau. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Kai žaidžiau kitam serveryje pradėjo internetas strigti ir administratorius galvojo jog čytinau tai užbanino, o kol laukiau unbano radau šitą serverį ir jis laaaabai patiko, net sulaukus unbano atgal negrįžau, o pasilikau čia. Čia žmonės yra labai draugiški ir prie smulkmenų neprisikabinėja, visada padeda. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip. Ne, tikrai nebuvo sunku, viskas aiškiai ir suprantamai parašyta, paaiškinta. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Valytojo, medkirčio, gaisrininko. Visi darbai įdomūs savaip, nuobodumo tikrai nėra. Kol kas pelningiausias darbas yra gaisrininko nes ten jau ilgai dirbu ir visus medalius per /dpasiekimai bandau surinkt. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Tikrai ne, tik, kad daug eiti nuo atsiradimo taško. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Kai tik nusipirkau, tai dažnai, dabar jau pradedu labiau orientuotis kur kas yra, tai mažiau, bet vistiek naudoju, naudinga labai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka. Visiškai nesunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, iškart atsakymą gavau, padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko. Kartais taip, kartais išvis nesureaguoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip, informacijos tikrai užtektinai, paskui žaidimo progrese vistiek išsiaiškini kitus dalykus. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Kažkur skaičiau ir sutikčiau su pasiūlymu kad emigracija būtų serveryje. Xp ilgai ir sunkiai kyla, o prisiregistruoti į forumą reikalauja 2k xp. O taip tai nieko nereikėtu, viskas gerai, taip ir toliau.