Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Gvidaz_Bond

Jamal_Sharan

Rekomenduojamas pranešimas

Labukas vertėjau 💗,  ne tau aiškinti ką direktoriui daryt su jo vadovaujama firma, ir kaip kontroliuoti savo darbuotojus, dėl pasiuntimo okey, pripažystu pasižiūrėk ką pats rašinėji, kaip ir rašiau tau dar nei vienas neatsirado kuris man pavadovaus kaip elgtis su savo darbuotojais, norėjai sukelt konfliktą jį ir sukėlei, todėl atsaką gavai, dėl pasiuntimo nei trupučio nesigailiu, galiu dar kartą tą parašyti nes pats keli tokias situacijas, tik man prisijungus į serverį. Ačiū už papeikimą ir gražios tau dienos!  Pokalbis baigiamas.

Provokacijų įrodymai 

Redaguota Gvidaz_Bond

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Gvidaz_Bond rašė:

Labukas vertėjau 💗,  ne tau aiškinti ką direktoriui daryt su jo vadovaujama firma, ir kaip kontroliuoti savo darbuotojus, dėl pasiuntimo okey, pripažystu pasižiūrėk ką pats rašinėji, kaip ir rašiau tau dar nei vienas neatsirado kuris man pavadovaus kaip elgtis su savo darbuotojais, norėjai sukelt konfliktą jį ir sukėlei, todėl atsaką gavai, dėl pasiuntimo nei trupučio nesigailiu, galiu dar kartą tą parašyti nes pats keli tokias situacijas, tik man prisijungus į serverį. Ačiū už papeikimą ir gražios tau dienos! 

Provokacijų įrodymai 

GAL NEREIKIA PILDYT I DIREKTORIUS JEIGU TOKS LENGWAI ISPROVOKUOJAMAS  IR KAJP SAKOMA TASTE YOUR OWN MEDISINE ;) 

https://imgur.com/a/OiPImWC

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 min prieš, Jamal_Sharan rašė:

GAL NEREIKIA PILDYT I DIREKTORIUS JEIGU TOKS LENGWAI ISPROVOKUOJAMAS  IR KAJP SAKOMA TASTE YOUR OWN MEDISINE ;) 

https://imgur.com/a/OiPImWC

Jei jau tokius keli tai kelk visą kontekstą, o ne iškarpyk PILNAS POKALBIS 1 , PILNAS POKALBIS 2🤣, o jei dar randi kažką naujo, tai gali drąsiai įkelti ir nusivalyti ašaras tada puikiai palengvėja. Kaip ir minėjau, temą baigiu, su 0 nėra apie ką diskutuot daugiau.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.