Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu mechanikų firmos direktorių Benito_Cartel

Johnny_Alvarez

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:  Vakaris_Sik
Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Benito_Cartel, mechanikų firma ("GearTech Solutions")
Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Savo firmos darbuotojų nepriežiūrą, darbuotojo veiksmų pateisinimą.
Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: 

 

Redaguota Johnny_Alvarez

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Vakari. 
Kaip ir Discord platformoje rašiau tau, kad ties šia situacija geriausia būtų rašyti tiesiog darbuotojui papeikimą, taigi savo nuomonės nekeisiu. 
Taip šioje situacijoje kaip ir įrodymuose matosi dalyvavau ir viską mačiau, bet tai nereiškia, kad darbuotojas nebuvo perspėtas ar įspėtas. Kaip ir minėjau (Čia) darbuotojas buvo perspėtas,  kas ir matosi tavo pačio įrodymuose, kai prisikabinęs transporto priemonę tiesiog išvažiuoja iš Policijos bazės. Kadangi darbuotojas didelės žalos nepadarė, daugiau ties šiuo papeikimu neišsiplėsiu.

P.S Kitam kartui iškarto rašykit papeikimus čia, negaišinkit mano ir savo laiko rašydami man į Discord su savo nesamonėmis(čia). Ačiū.

Redaguota Benito_Cartel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 val prieš, Benito_Cartel rašė:

Sveikas, Vakari. 
Kaip ir Discord platformoje rašiau tau, kad ties šia situacija geriausia būtų rašyti tiesiog darbuotojui papeikimą, taigi savo nuomonės nekeisiu. 
Taip šioje situacijoje kaip ir įrodymuose matosi dalyvavau ir viską mačiau, bet tai nereiškia, kad darbuotojas nebuvo perspėtas ar įspėtas. Kaip ir minėjau (Čia) darbuotojas buvo perspėtas,  kas ir matosi tavo pačio įrodymuose, kai prisikabinęs transporto priemonę tiesiog išvažiuoja iš Policijos bazės. Kadangi darbuotojas didelės žalos nepadarė, daugiau ties šiuo papeikimu neišsiplėsiu.

P.S Kitam kartui iškarto rašykit papeikimus čia, negaišinkit mano ir savo laiko rašydami man į Discord su savo nesamonėmis(čia). Ačiū.

1 atsakymas "Gerbiamas" direktoriau, iš tiesų pats pripažįstate, kad nesugebate prižiūrėti savo darbuotojų. Kodėl iš karto jokių veiksmų nesiėmėte, o tik po papeikimo? Taip gaunasi, kad netinkamas darbuotojo elgesys, prieš jūsų akis, gali būti toleruojamas, o kai parašomas papeikimas, tik tada jis kažką blogo yra  padaręs?

2 atsakymas : "Direktoriau" @Benito_Cartel, tai įvažiavot į bazę kartu su Ruki_Bazuki ir atseit pats žiūrėjot sau gražiai, mėgavotės darbuotojo elgesiu ir davėt jam įspėjimus visas tris minutes nuo situacijos pradžios? Taip gaunasi, kad į jūsų įspėjimus darbuotojai visiškai nekreipia dėmesio, jūs neturite firmoje nei valdžios, nei galios, nei autoriteto. Taipogi manau, kad už tokį grubų darbuotojo elgesį, kuris žemina firmos vardą, duoti "žodinį įspėjimą" yra pasityčiojimas iš savo paties firmos. + matosi, kad į PD bazę atvažiavot tikrai ne mašinos nutempti, nes ją būtumėt tiesiog ištempę, o ne kėlę chaosą.

Redaguota Johnny_Alvarez
Atnaujinta

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas.

Perskaityk viską lėtai ir išnaujo, nes turbūt nesupratai ką parašiau. Taip pat persiskaityk ir tavo papeikimo  atsakymą. Gal tuomet suprasi kas buvo rašoma. Tema baigta. Daugiau į diskusijas nesiplėsiu.

 

Atnaujinimas, kadangi peikiantysis redaguoja kaskart

P.s Aš papildomai neatsakinėsiu tau tikrai. Tik parašau atsakymą iškart redaguoji ir viską keiti. Apsipręsk vieną kartą ir negaišink laiko. Ačiū.  O jau kaip bausiu darbutojus priklausys tik nuo manęs. Todėl geriausia būtų, kad žiūrėtai savęs, o ne kitų.

Redaguota Benito_Cartel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano akimis, tokie dalykai neturėtų būti toleruojami ir jeigu jaučiamos kažkokios asmeninės nuoskaudos, daužytis ir kitaip nepagarbiai elgtis reikia būnant be darbinės uniformos ir tr. priemonės. Direktoriaus vietoje apsvarstyčiau, ar tokie darbuotojo veiksmai tikrai verti žodinio įspėjimo, kadangi taip gadinama firmos reputacija. Reikalo bausti direktoriaus nematau, tačiau skatinu aktyviau reaguoti, jei pasikartos panašūs išsidirbinėjimai.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.