Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Panelė_Vokietė

Nacė ★

Rekomenduojamas pranešimas

Labas, graži foto. Bet neteko dar susitikt žaidime, tik mačiau, kad žaidi. Ir šiaip sėkmės, tau manau kaip rašei, kad norėsi vis geresnis pareigas gaut ar bent jau sieki kažko panašaus, tai didžiausios sėkmės tau linkiu. Bei malonu Goda. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

SVeika, malonu P.S. Reikia apie ja asmeninės informacijos į az viska pasakysiu už tam tikra suma :D

Ej,gausi tu mušt,aš gera Panelytė.. Nedalink mano asmeninių dalykų. :D  -_-  :unsure: 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Goda,malonu susipažinti,mldc esi kad nebijai parodyti save,sekmės tau gyvenime ir žaidime

AWWW,kaip miela gauti tokias žinutės,didelia šypsena išplešiai iš manęs, :)  :)  :wub:  :wub: 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveika atvykus i zaliaja puse :D Sekmes tampant Direktore ar Pavaduotoja tikiuosi pamatyt viename is situ postu :D bei realiame gyvenime tampant barmene arba restorano sefe :D P.S Grazu drauga turi, kiek matau nelabai kalbantis ar ne? :D

Šiais laikais zombiai nešneka su Blondinėm.. :DDD  :wub:  :wub:  Aš tikiuosi,pati kažko pasiekti.  :P 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveika velnelio pana:D gero zaidimo tau! :D

"VELNELIO PANA"?  Supranti,kad aš būvau tikrai jam pagarbi ir rodžiau pavizdį,klausiau klausimus atsakiau jam į juos.. O ką jis padarė? Jis juokėsi ir aplamai yra prie draugų labai "Kietas",o tokie man nepatinka,man paprasti tik. :)  :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, graži foto. Bet neteko dar susitikt žaidime, tik mačiau, kad žaidi. Ir šiaip sėkmės, tau manau kaip rašei, kad norėsi vis geresnis pareigas gaut ar bent jau sieki kažko panašaus, tai didžiausios sėkmės tau linkiu. Bei malonu Goda. ;)

Labai ačiūūūūūūū. Būtų malonu pabendrauti su tavimi.  :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip ir sakiau esu labai bendraujanti man patinka šnekėt galėčiau šnekėti nesustojusi visą dieną tikriausiai..  :D  :D  :D   Kol kasnors nepaskytų: Užsičiaupk jau gana.  :D  :D  Tai va užsukit kadanors į Teamspeaką pašnekėsim.  :wub:  Nebijokit,lauksiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nu kur teisybė *cenzūra*, aš savo prisistatymą parašęs nei pusės tiek dėmesio nesulaukiau... TIk turėk papus ir pasaulis tau po kojom..

 

sw deučlendiete

Papus? :3 O jeigu aš be papė? kas tada? Aš nekalta,kad aš labai draugiška,ir pati labai džiaugiuosi sulaukusi tiek dėmesio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Papus? :3 O jeigu aš be papė? kas tada? Aš neklata,kad aš labai draugiška,ir pati labai džiaugiuosi sulaukusi tiek dėmesio.

kol nepamatysiu tol nepatikėsiu, kad be papė :)) . O dėl to, kad nekalta tik geriau. :))) Ne ne prikolinu po to už iškrypelį laikysi, o aš tikrai tikrai toks nesu (tikrai tikrai)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kol nepamatysiu tol nepatikėsiu, kad be papė :)) . O dėl to, kad nekalta tik geriau. :))) Ne ne prikolinu po to už iškrypelį laikysi, o aš tikrai tikrai toks nesu (tikrai tikrai)

IŠTVIRKELIS. :lol:  :lol:  :lol:   :D  :D  :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.