Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

TAXI bazė

Stephen Gilbert

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Stephen Gilbert

2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?:  Kiek daugiau nei valandą.

3. Jūsų kontaktiniai duomenys?: Abejoju, kad prireiks

4. Komentaras apie darbą?: Pirmas mano toks darbas, taigi norėčiau pagrįstos kritikos tobulėjimui.

5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?: VIDEO

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai pasirodė kažkokia tuštoka, dar patarsiu, kad išmoktum tekstūrinti, tada darbai 100 kartų pagražės. Ir daugiau unikalesnių objektų įdėti, nes šiame darbe visi tokie paprasti pasirodė? Su kokia programa mappini?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Pacan Marozas rašė:

Man asmeniškai pasirodė kažkokia tuštoka, dar patarsiu, kad išmoktum tekstūrinti, tada darbai 100 kartų pagražės. Ir daugiau unikalesnių objektų įdėti, nes šiame darbe visi tokie paprasti pasirodė? Su kokia programa mappini?

Kaip ir sakiau, pirmas kartas, tai su objektais nesu itin gerai susipažinęs, vietos gal kiek ir per daug, bet dariau tai su mintim, kad niekam nereikėtų grūstis bazėj. Programa Map Construction vadinasi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip pirmasis darbas gan ir normaliai padarytas, bet yra tuščios vietos žolyno reiktu truputį, aukštesnės truputį tvoros nes iškarto įvažiuoti gali žaidėjai, o šiaip kaip ir neblogai kaip pirmas darbas. Šaunuolis, džiugu kad padarei ir pasidalinai. Tobulėk toliau, lauksime rezultatų! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Martynas_Harrell rašė:

Kaip pirmasis darbas gan ir normaliai padarytas, bet yra tuščios vietos žolyno reiktu truputį, aukštesnės truputį tvoros nes iškarto įvažiuoti gali žaidėjai, o šiaip kaip ir neblogai kaip pirmas darbas. Šaunuolis, džiugu kad padarei ir pasidalinai. Tobulėk toliau, lauksime rezultatų! :)

Tvora nors ir žema, bet gali gan stipriai apgadint mašiną. Realiai mąsčiau pakelt tą tvorą, bet šitą darbą dariau taip, kaip man atrodė gražiau, kadangi darbas darytas tik savo malonumui. Dėkingas už gražius žodžius, kitą kartą pasistengsiu labiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.