Medikų firma atsigauna: naujasis firmos vadovas.

Finišo tiesiąją kerta dar vieni rinkimai, kurių numeris toks pat kaip ir šiandien dienos – 15, tačiau toks čia ir sutapimas, kai aš pats sau leidžiu nuspręst, kada šią temą galės pamatyti šio projekto žaidėjai. Aišku, tą skaičių parašiau ne šiaip sau, šie rinkimai, lyginant su kitais 14, pasižymėjo stipriausia konkurencija ir galėjau rinktis ne tik iš kandidatų, kurie yra patenkinamo lygio, bet ir iš kažko geresnio, ko tikrai nebūna kiekvienuose rinkimuose. Šiuose rinkimuose sulaukiau 15 (vėl tas skaičius) kandidatūrų, iš kurių patenkinamas bei geras kandidatūras pateikė šie projekto žaidėjai: Terry_Snow, Forever_Young, Madd_Dogg, Altiriks_Men ir Dzeris_Nezinau.

 

 

Nors ir visi 5 paryškintų nick‘ų savininkai pateikė pakankamai stiprius laiškus, atsirinkti buvo nesunku, nickų šįkart neminėsiu, teks patiems ieškotis informacijos remiantis duotais faktais. Pirmasis kandidatas atkrenta dėl to, jog yra melagis, o tauta puikiai žino, ko aš labiausiai nemėgstu, faktai tokie: šiame projekte ėjo medikų direktoriaus pareigas, tačiau išbuvęs minimumą jų atsisakė, oficiali priežastis: noras geriau pažinti serverį, susirasti draugų ir t.t., tačiau tikroji šiek tiek skiriasi – direktoriaus atsisakyta dėl žymiai aukštesnių pareigų kitame projekte. Įmanomas variantas, kad tos pareigos būtų pasiūlytos iškart po direktoriaus palikimo, sutapimas, žinai, bet pranešimas apie naująjį komandos narį tame projekte pasirodė dar jam nespėjus atsisakyti direktoriaus čia. Reziumė - dar viena, sėkminga detektiv Nico byla. Sekantis kandidatas labai stengėsi mane įtikinti, jog žmonės moka keistis, gaila, tačiau jam tai nepavyko, žmogus, aišku, gali pasikeist po kokio nors rimto įvykio jo gyvenime, bet tikrai ne dėl krūvos kažkokių pikselių, galbūt sekantis kartas bus sėkmingesnis labai nesėkmingam gaujos lyderiui. Trečiasis kandidatas buvo neblogas direktorius, turėjo susikūręs išties įdomią firmą, kuri pritraukdavo nemažai dėmesio ir anketų atrankose, tačiau jis turėjo problemų su bendravimu, kas jam labai kišo koją, o vėliau dar sugebėjo įsivelti ten, kur visiškai nereikėjo. Visgi progresą ties bendravimu matau, kuo toliau – tuo mažiau randu už ko užsikabint, nors ir rašiau pora eilučių aukščiau, jog labai naiviai žiūriu į tuos žmonių pasikeitimus, bet galbūt tau pavyks įrodyt priešingai. Dabar svarbiausia toliau rodyti progresą ir siekti savo tikslo. Ketvirtasis ne per seniausiai kandidatavo į medikų firmos vadovo pareigas, tuomet jam surašiau nemažai padarytų klaidų, kadangi kandidatūra buvo silpnoka, ir jis padarė tai, ką sugeba retas kandidatas – jis suprato ko aš konkrečiai noriu ir šįkart pateikė žymiai stipresnę kandidatūrą. Respect‘as tau, jog kartais aš tas ilgas analizes, kuriose aptariu kiekvieną kandidatą, rašau ne veltui, o įrodymas, jog moki tobulėt, analizuot ir spręst problemas, padės tau sekančiuose rinkimuose, jei tau išvis dar teks kandidatuot, kadangi įmanomas ir visai realus variantas, jog gausi pasiūlymą kur nors užimti pavaduotojo pareigas. Na ir lieka paskutinysis, penktasis kandidatas, kuris vos atėjęs į šį projektą įrodė, jog yra išties neeilinė asmenybė, dėl ko labai greit pateko į DP ir savininkų akiratį bei visai netrukus jam teko užimti svarbias pareigas šiame projekte, kuriose, deja, jis ilgai neužsibuvo, bet galbūt netolimoje ateityje sėkmingas direktoriavimas medikų firmoje užtikrins jam panašias pareigas, o kol kas užteks pasveikinti naująjį firmos vadovą, palinkėti jam sėkmės ir užbaigti šią nevykusią analizę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu  malacius nico kur akmeninio hotelio nauji lankytojai ?

Redaguota Nico_Moretti
Kol kas nieks kambario neuzsisake

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasakysiu, cia yra visiska cenzura. Nesveikinu drk, nes net nezinau kas tapo. Sveikinu Nico Moretti su gimtadieniu, kad ir kada jis bebutu, dw krc

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinimai Dzeriui, atrodo tikrai malonus, smagus bicas. Sekmes pareigose!

EDIT: RIP Dzeris, svnk Madoga :D Nustebink!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu naująjį direktorių, didžiausios sėkmės direktoriaus poste. P.S labai įdomu, kas tas vienintelis :o

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Opa opa, sveikinimai !!!
Tikiuosi nebus taip, jog vėl mėnesiukas ir drk nebėra :D
Sėkmės direktoriavime, ateisiu į firmą :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar du skaičiai 15 :D Taip jau išeina kad Liepos 15-tą dieną man sukanka 15 xDDDDDD

 

Sveikinu Madd_Dogg'ą, sėkmės nelinkėsiu, nes nemanau kad jos prireiks kokybiškam direktoriavimui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu naująjį medikų direktorių, sėkmės tau pareigose. :rolleyes: Imk darbą į rankas, ir padaryk medikus ambalais su gurkšnio proteino! :lol:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.