Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Matthew_Bennett

Invision_Virus

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Invision_Virus

 

 Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Matthew_Bennett

 

 Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free kick 

 

 Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/6HTNEqa

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Invision_Virus rašė:

Dėl pirmo kick sutinku, bet papeikimas už antrą kick, nes buvau net ne mašinoje, o vandenyje.

Meluoti yra blogai, o jeigu tai bandai padaryti tai tik parodai, ant kiek susipurvinęs ir juodas esi. Pas poną nėra net įjungtas timestamp, BET, atkreipus dėmesį į tavo nuotrauka ir mano laikas visiškai sutampa, taip pat ir minutės. Mano nuotraukoje aiškiai sėdi kombaine, o ir iškickintas visada gali keisti savo pozicija, tad iš tavo pusės matau tik melavimą ir bandymą išsisukti iš ten kur nereikia. Kita priežastis kodėl kickinau, prisijungei ir bėgai atgal į kombaina, transporto atstatymas jau buvo paleistas ir buvo likę iki to keleta sekundžiu, tu jame sedėjai, jeigu nebučiau iškickinęs transportas būtų likęs stovėti ten kur yra mano nuotraukoje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia jau visiškai nusišnekėjai :D kicką davei būtent tada kai plaukiau link kranto įkritęs į vandenį :D tai prieš kickindamas kitą kart pasitikrink ar tikrai žmogus yra toj pozicijoj ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Invision_Virus rašė:

Čia jau visiškai nusišnekėjai :D kicką davei būtent tada kai plaukiau link kranto įkritęs į vandenį :D tai prieš kickindamas kitą kart pasitikrink ar tikrai žmogus yra toj pozicijoj ;)

Kita kartą siūlau įjungti /timestamp, kitaip tavo žodžiai beverčiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką timestampas būtų pakeites? :D tamstos timestampas net neatitinka kicko datos :D tu turbūt matai, kad pas mane laikrodis rodo jog kickas 17:42, pas tave pagal timestampus 17:43:01 aš dar net prisijungęs buvau :D tobuli PhotoShop įgūdžiai :D

Redaguota Invision_Virus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Po pirmo išmetimo į serverį prisijungėte 17:42:14, o pagalbininkas padarė įrodymus 17:42:43. Turėjote pakankamai laiko sunaikinti tr. priemonę su komanda /sunaikinti. Pagalbininko įrodymuose „timestamp“ rodo kompiuterio realų laiką, o ne serverio laiką.

Pagalbininkas nebus baudžiamas,
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.