Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Unban Deivis_Lithuanian

Deivis_Lithuanian

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Deivis_Lithuanian
• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Wizard_Airidas
• Už ką buvote užblokuotas?: Bėgau nuo policijos pasijungiau fpslimiter(Per žaidimo nustatymus, be modifikacijų) įšokau į vandenį paplaukiau gavau baną už serverio klaidų išnaudojimą. Kaip supratau iš Airido apeliacijos tai buvo už FPSLIMITER. Turiu kelis klausimus 1. Kodėl norint žinoti, kad galiu gauti ban'ą už kažkokį dalyką turiu knistis po visą forumą, skaičiau serverio taisykles, forumo taisykles to parašyta niekur nebuvo. 2. Žaidžiau serveryje prieš metus, grįžau tik prieš savaitę, ankščiau kai žaisdavau paprašius admin'ų kad nužudytų ar atgetintų kai esu labai toli nuo miestelių vandenyje adminas atsakydavo: Pasijunk fpslimiterį ir plauk. Dabar galima sakyti už tai gavau baną. 3. Tą temą, kad žaidėjai bus blokuojami už fpslimiterį peržiūrėjo dvigubai mažiau žmonių nei šiandieną buvo serveryje tai iš kur gi mums žinoti, kad už tai galima gauti baną kai manęs net niekas neperspėja??? Prieš metus esu gavęs ban'ą už bike-no-fall nusipirkau unban'ą, nes supratau ką padariau ir žinojau, kad čytinu dabar padaryčiau tą patį jei mane būtų kažkas bent jau įspėja, kad to negalima daryti. Žodžiu išvados tokios, kad manau esu šį kartą vertas įspėjimo, nes pats nežinojau ir man niekas nesakė kad darau kažką nelegalaus.

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: Neturiu
• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: https://imgur.com/a/VwVT92L

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.