Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.07.07 visose vietose

  1. "Nukraujavusio taksi direktoriaus paieškos" - tokia mintimi prasidėjo tiek patys rinkimai, tiek ši analizė. Interpretuoti galima įvairiai... Kas nukraujavo, kodėl nukraujavo, kas yra nukraujavimas ir to įvairios filosofinės pasirinktys.. Pvz.: taksistų darbas labai sunkus, reik vežiot įvairių socialinių sluoksnių žmones... Viename važiavime paimi 'išsifufyrinusią' poniutę, šinšilų kailiiniai, baltos odos pirštinė, elegantiški rankų mostai, aukštakulniai 'raudonu padu', louis vuitton rankinukas, o štai kitas 'paėmimas' girtuoklis, narkomanas... Kuris vietoj to, kad sumokėdamas taksui už kelionę
    5 taškai
  2. Labas, vos prieš kelias minutes kartu su Justu užbaigėme kurti mūsų naują darbą, kurį dabar ir pristatysime. Tikimės sulaukti jūsų įvertinimų. Fotografijos (spausti ant teksto) Didelis ačiū Justui už skirtą laiką bei kantrybę dedant tekstūras, filmuojant vaizdo įrašus bei patariant (aš tekstūras išsirenku, o jis jas uždeda į parodytas vietas).
    3 taškai
  3. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: John_Juske 2.Kuo jūsų pamoka bus naudinga žmonėms?: Žaidėjai lengviau gali susipažinti su vairavimo mokyklą. 3.Kokio tipo tai pamoka (TeamSpeak , Serverio , forumo)?:Serverio 4. Pamoka (Vaizdo įrašai , nuotraukos ir visa kita)?:
    3 taškai
  4. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivis_Deividukas • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Pirmasis pasiūlymas padaryti kad kai pradedi skaičiavimą /skaic tas skaičiavimas matytųsi tik nedideliu atstumu pvz: 1km spinduliu, o kita komanda būtų /vskaic (/visiemsskaiciavimas) su kuria paskelbus visi serverio žaidėjai matytų skaičiavimą. 2. Antra idėja yra tokia, serveryje esu DPD direktorius ir tiek pastebėjau pats tiek darbuotojai sako, kad šiame miestelyje nėra kur palikti transporto priemonių, šiame miestelyje yra trys darbai: mechanikai, PD ir DPD. Todėl daug darbuotojų mašinas palieka a
    3 taškai
  5. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pofka_Srd • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Povilas • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): 17 metų. • Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas • Jūsų kontaktai (nebūtina,BET pageidautina): steam : rburton (nanox) • Apibūdinkite savo charakterį: Esu gana draugiškas, mėgstantis diskusijas asmuo, dažniausiai bandau apsimesti rimtu (nelysti į kvailas diskusijas), bet man tas nepavyksta ir mėgstu pajuokauti su humoristais. • Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Nėra tokios. • Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirt
    2 taškai
  6. as ir save isivaizduoju rytais raumeninga ir grazu
    2 taškai
  7. Mintis būtų gera jeigu forume kartą užregistruotos datos nebūtų galimybės pakeisti. O tai jei padarytų čia tokią įdėją - pradėtų visi savo gimtadienius švęst kasdien...
    2 taškai
  8. 2 taškai
  9. Vienas iš mėgstamiausių muzikos stilių , bet daug kas maišo lietuvišką freestyle su repu -.- . Vistiek Tie Geresni best šeip nemažai turiu bet tng ieškot db
    2 taškai
  10. norėjau ir aš pabandyti pildyti, bet kadangi esu dar gan žalias serveryje - būčiau tik iššvaistęs laiką sėkmės mičeliui. Apie analizę.. Ji šauni, bet gal kiek per ilga? jeigu tau reiks dažniau rinkti direktorius tau atsibos tiek rašyti, o ir žaidėjai retas kuris tiek daug skaito, na, bet už pastangas +rep
    2 taškai
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje ? : Dynomite_Dizzle • Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje ? : Sandiego_Simis • Už ką buvo užtildytas šis žaidėjas ? : Keiksmažodžiai • Įrodymai , kurie įrodo , jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  12. Istorijos pradžia Nr. 1 -------------------------------------------------------------- Sveiki , kaip pastebėjote , aš rašysiu apie save , kaip pradėjau žaisti GTA San andreas ir Sa-mp .Būdamas dar tikrai nedidelio amžiaus 10metų arba 11 metų , nes tiksliai nebe atsimenu pamačiau , kaip pusbrolis pradėjo žaisti šį nuostabų žaidimą . Tai buvo kažkas ne realaus , todėl nusprendžiau , kad turiu atsisiųsti ir aš , bet kaip žinote mažas būdamas nebuvau kompiuterio mokslinčius , todėl laukiau , kol pusbrolis įrašys ir man . Tai tos dienos buvo tokios ilgos , nes laukiau ir laukiau . Kaip įraš
    1 taškas
  13. Anketos šablonas *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ted'Larrsen. *Jūsų Vardas realybėje : Tadas. *Jūsų amžius : 16 metų. *Miestas iš kurio esate : Kaunas. *Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype: Taduxas121 *Jūsų charakterio bruožai : Esu bendraujantis žmogus, todėl randu bendrą kalbą su daug kuom. Nesistengiu konfliktuoti, bet ir nesiruošiu sedėti rankų sudėjąs, kai mane provokuoja Šeip daug kas sako, jog esu užsispyręs, gal dėl to ir siekiu to, ko reikia. Nesistengiu būti kažkuom kituo, jau būsiu savimi, bei neapsimetinėsiu. *Jūsų pomėgiai : Hmm... Dabar vasara, todėl tikrai mė
    1 taškas
  14. GREENSIDE # 0.1.4 Prieš perkant verslą rodys tokį atlygį koks yra nurodytas ant 3D teksto. DM zonoje ginklų pardavinėti negalėsite. Kai ką nors DM zonoje nušausite, jums tai pranešt taip pat ką nušovėte. Nuo šiol DM zonoje pasibaigus matchui jūs būsite išmestas iš jo ir jums parodys visos arenos rezultatus. Jei nužudysi naujoką (xp < 1500) gausite 2 įtarimais daugiau. Nuo šiol kas 15 minučių garaže jūs galėsite susitvarkyti savo tr.priemonę, arba jai atkrauti elektros. Nuo šiol gaujas galės trinti ir gaujų prižiūrėtojas. Lenktyniauti nuo šiol galės tik nuo 1000 patirties taškų. Į ga
    1 taškas
  15. Eazy E

    Lietuviškas repas

    Sveiki, yra klausančių lietuviško repo? Jei taip pasidalinkitė jūsų mėgstamiausiu reperiu / grupe. Ir daug kitų netilptų čia jei sumesčiau Aš asmeniškai labai duomiuosiu lietuvišku repu
    1 taškas
  16. ĮSPĖJU. Žmonės neapsigaukite, čia yra fake. Susirado FB random čiūvą ir įsimetė fotkę.
    1 taškas
  17. Rytis'Bit

    LUnban

    Žaidėjas yra atblokuotas
    1 taškas
  18. :* sv, sdž tu? reikėjo duoti į galvą..
    1 taškas
  19. Sveikinu naujajį direktorių , sekmės . Šaunu analizė , po vasarikės reikės ir man kažką papaišyt tokiose temose " Gaujos for eva , amžini gaujiniai , neišduodam niekad gaujų " kaip greit jie tampa nebegaujiniai :D (facepalm)
    1 taškas
  20. Sveikinu naująjį TAXI direktorių, linkiu tikrai gero direktoriavimo. It aplamai džiaugiuosi savo anketa ir, kad buvau tarp kaip kandidatų. Tai didelis mano žingsnis šiame servreryje. P.S Labai gera ir išsami analizė, puiku!!!
    1 taškas
  21. Agirdi moli blemba atsiprašant, bent nesimazink, o pripažink bent, kad taisei mašiną man vos ne 20 minučių, tai mąstyk, nei vienas direktorius nenorėtų tokio darbuotojo kaip tu ar tavo brolis ar draugas bbž kas ten, kur nesugeba greitai reaguoti į iškvietimą ir sutaisyti mašiną, Matthew sutvarkė mano bulletą vos per ~3 minutes. O tu..
    1 taškas
  22. Pirmiausia kreipiuosi į tave, Mariau. Puikiai padirbėta! Tu ir dar syk įrodai, jog verta luktelėti keliomis dienomis ilgiau ir tada skaityti tvarkinga, įtraukiančia kandidatų apžvalgą. Manau tai buvo viena įdomiausiu apžvalgų kurias man teko skaityt. Kiek pastebėjau, Tu rašai tai, kas tau šauna į galvą skaitant CV ir taip gaunasi faktų prisotinta kandidato apžvalga kuri vėliau leidžia tiek pačiam dalyviui susimastyti, tiek kitiems mokytis iš svetimų klaidų. Tiesa sakant nesu susipažinęs su naujuoju direktoriumi, bet nuojauta kažkur giliai giliai kužda jog jis įeis į GreenSide istorija. Nežina
    1 taškas
  23. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Verone • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Colin_Sarkys • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Už event trukdymą, vyko event`as o žaidėją Trayce_J nušovė, jam nespėjus baigti event. Ryti matei, kad dalyvavom evente. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/img/e405aa5b19dc9ff5e91d05294db7581e874.png
    1 taškas
  24. 1 taškas
  25. Tikrai už. Pirmiausia nes tikrai nėra kur pasistatyti mašinu kur nors gražiai, kad mechanikai nenutemptu.
    1 taškas
  26. 1 taškas
  27. Wow,analizė tai galiu pasakyti labai gera buvo labai įdomu perskaityti ją nuo pats pradžios ir iki galo,bei sveikinų naująjį TAXI firmos direktorių.
    1 taškas
  28. Oooo, sulaukta analizė ir kaip visada respect'as už analizę, eilinį sykį perskaičiau viską nuo Ą iki Z. O ir direktorius, mldc pacukas, tikėkimės ir direktorius bus geras, giriu ir Marių už ne pirmą ir nepaskutinę gerą analizę Ir Mitchell'iui spaudžiu dešinę ir linkiu sėkmės!
    1 taškas
  29. Mariau Mariau Mariau , analizė stulbinanti , skaitai ir mėgaujiesi kaip tu išgalvoji sakinius pritaikai frazes ir kitus gražiai tariamus žodžius. Skiatytojai sužino daug naujo kaip ką vartoti ir visa kita , galima sakyti iš tavo analizių reikia mokintis , nes aš manau man dar toli gražu taip sklandžiai ir vaizdžiai aprašyti kandidatus į bet kokį direktoriaus darbą ar ten manau rašydamas moderatoriaus ar prižiūrėtojų analizes taip pat vaizdžiai parodysi mums iš kur kojos dygsta . Parašiau tikrai apie tave gražių žodžių , bet už tokią analizę tu jų ir nusipelnai . Nu ką vyruti , tapai taksi di
    1 taškas
  30. Ai nu Mitchello nešvarios istorijos nebuvo, kaip nupizdino 1mln iš Tunex`o?? Jei ne Aivaras tai.. nu ok Jasna. Anyway, sveikinu, tikiuosi nepavesi.
    1 taškas
  31. Dėkui visiems įkelsiu UPDATE jeigu surenku bent dar 1 like.
    1 taškas
  32. Manau kaip tik serveryje vienas iš įdomesnių dalykų, kad negali nusiteleportuoti, turi važiuoti pats, automatiškai tai yra žymiai realiau. Manau nereikalinga, nes dabar yra šiek tiek sunkiau, dėl to ir įdomiau.
    1 taškas
  33. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dynomite_Dizzle • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Nip_Nip • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Speed hack • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://www.youtube.com/watch?v=Oledx0LO_Y0
    1 taškas
  34. Pritarčiau, jog tai atgaivintų žvejybą, bei daugiau būtų žvejojančių. Tai pat labai gera pasiūlyta įdėja dėl parkingo aikštelių, nes db palieki prie žvejybvietės, o mechanikai nutempe Šeip tikrai už visas šias įdėjas, manau padės tiek serverio patrauklumui, kaip naujiems žaidėjams, bei ir suteiktu malonumo žaidimui
    1 taškas
  35. tai koks čia bugg bv??
    1 taškas
  36. Ką tu čia *cenzūra* šaudai xd į sieną šaudo į žmogų pataiko. Nu gi čia pro.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.