Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.10.24 visose vietose

  1. Sveiki, Na, galiu pasakyti, kad mano lūkesčių šis direktorius pateisinti nesugebėjo, ką gi, rinkimai ne tokie ir nusisekę, knygos viršelis ne visada reprezentuoja knygos turinio. Deja, taip nutiko ir su šio direktoriaus rinkiminiais pažadais "kai užemu atsakingas pareigas ateina laikas surimtėti ir nebekelti balso aukščiau ", "pradedu ignoruoti žmones, kurie mane tiesiog blaško". Ir šios citatos iš tavo paties laiško neatitinka realybės - jau pačią pirmąją savaitę sugebu susilaukti panašių paskalų iš kitų žaidėjų: Faris įžeidinėja darbuotojus ir pnš... Ne gana to, po mano perspėjimo tu v
    28 taškai
  2. Pasiplaukiojimas kartu su @Edvis Gaming @Pronis_Kadilaks
    7 taškai
  3. Kai su Vaske buvom kolegos @Dead'as.
    4 taškai
  4. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Trayce_Mortez • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aprillia_Goo • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: AIM, zonoje matosi, kreivos kulkos sg šaudo tiesiai o kulkos beveik pareina 90 laipsniu kampu į žmogų ;dd kam per greit tai per YT pasaidarykit greitį minusinį. ŽIŪRĖTI 4-7 SEC • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    3 taškai
  5. Dekui už vakarelį @Faris_Razor @Jack_Marzo @Jeffry_Lilwer @Majin_Vegeta Bei kitiem ;//
    3 taškai
  6. Liūdi šeimą(darbuotojai) ir giminės(kiti žaidėjai) R.I.P @Faris_Razor kadras iš atlaidų pas Dead_Boy laidojimo rūmuose:
    3 taškai
  7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gruzinas_Tortilla • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Fariz_Razor• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Medikų direktorius• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: 2018.10.22 su Fariu diskutavome, bet labiau sakyčiau buvome "susipyke" racijoje. Diskusija kilo kelias minutes, baigus diskusijai aš buvau išmestas iš darbo be svarios priežasties. Neturėjau nei vieno įspėjimo, nebuvau net įrašytas į NDS ar gėdos stulpus po išmetimo. Firmoje buvau šešias dienas. • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 4.2.0. Firmos vadovas, prieš išmetant darbuotoją
    3 taškai
  8. Liam_Vazquez

    <3

    <3
    3 taškai
  9. Andrius_Goo

    Unban Aprillia_Goo

    ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aprillia_Goo • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Trayce_Mortez (Credo_Stream) • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/byAzEkc • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/0TWyMb4
    2 taškai
  10. Liam_Vazquez

    @Qatar Kada Rust?

    @Qatar Kada Rust?
    2 taškai
  11. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Donald_Fellon – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Manau reiktu padaryti direktoriams bei pavaduotojams komandą /dstatistika kurią įvedus direktoriui/pavaduotojui išmestu lentelę bei pasirinkus norimą darbuotoją ir pasirinkus jį butu galimą pažiurėti kokiu laiku kokia tr.priemone, kiek įrankių, bei vnt kainą ir kam buvo parduotą (Mechanikam) O Policijos direktoriui bei pavaduotojui taipat rodytu policininko duotas baudas, uždėtas įtarimas ir kita. Kitų darbų nepasakosiu nes šovę toks pasiulymas į galvą tai manau pasidalinsiu nuomonę. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų
    2 taškai
  12. Voltas_Focus

    V E N O M

    V E N O M
    2 taškai
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pijus_Eox • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Juodas_Debesys • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Čytinima/Buginima. Nežinau ar čia serverio klaida. Bet sutinka kauliuka kai praeina daugiau nei 10sec. O kiek aš žinau kauliuko pasiulymas galioja 10sec • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://imgur.com/a/GJtmfX4
    2 taškai
  14. Sveikas , buvai išmestas už melavimą direktorių prižiūrėtojui , kad aš tave vadinau "Debi*u" per tavo tokį šmeižta be įrodymų , kai aš tavęs net nevadinau taip , tu man pridarei problemų su mano reputacija. Labiau susipykau su vienų moderatoriumi kuris ir taip apie mane bloga nuomone laiko , dėl vieno kivirčo , pabloginai mano firmos įvaizdi vizualiai prieš direktorių prižiūrėtoją kuris irgi nuo mano necenzūrines leksikos ir taip ant manęs vis dar pyksta tu tiesiog man pridarei nemalonumu meluodamas , pasiskundei atseit įžeidinėjau , kai buvai išmestas iš firmos ( mano nuomonė ) nes tik tada s
    2 taškai
  15. Sala_Mandra

    Pristatau Sala_Mandra

    Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sala_Mandra Jūsų tikrasis vardas: Sandis Jūsų amžius: 15 m Iš kokio miesto esate?: Šiaulių Kokie jūsų charakterio bruožai?: Esu linkmas draugiškas padedantis visada ir viskuo. Nepatinka pasikėle žmonės. Laisvalaikio hobis(-iai): Mėgstu žaisti kompiuteriu, sedėt lauke, kartais užpešt dumelio Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Turiu haski vardu PUPA Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Pradėjau zaisti prieš 5 metus Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Sužinojau kitame projekte, ši projektą gyrė ir tuo isitikinau kad
    1 taškas
  16. Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta.
    1 taškas
  17. Visų pirmą pradėsiu nuo to jog mano pingas kelinėjasi, dropina nuo 160 iki 60 ir visada tai būna tik lv zonoje. Visų antra prašau prižiūrėtojų pasistatyti 0.25 greitį ir įjungti vaizdo įrašą iš naujo tada pažiūrėkite kai žaidėjas marjancik buffer šaudo į sieną ir man nusiema hp tai yra dėl to jog mano pingas tuo meto pakylo ir sudropino kam neaišku tikrinkit pc teamvieveriui visada paklusnus, visi tie justai jackai ir kiti nerašykit tokių nesamonių teršias telefono žinutes. Koks lyderis tokie ir gaujiniai. http://prntscr.com/la0yg7
    1 taškas
  18. antiteroristinis valdžios nuvertimas
    1 taškas
  19. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Dead_Boy 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Karolis_Fortune 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Budamas vip ižeidinėja per /sms 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:https://imgur.com/a/bjIxp4a
    1 taškas
  20. Sutikčiau su Emilio nuomone, kam gi tie atitvarai? Juo labiau, manau jų serveryje netrūksta ir kaip sakė Emilis, - policijos departamentui bus gan mažai darbo, tad suori, bet esu prieš atitvarus. O dėl mokamų aikštelių, tai kažkas panašaus yra, "Užsisakyti 1 valandai nenutempimo paslaugas", berods taip vadinasi, šitą gali rasti ECO degalinėse.
    1 taškas
  21. Esu už mokamas aikšteles, bet prieš tas atitvaras kelio. Kodėl? Kadangi policijai nebeliks darbo, ir pasidarys jame nuobodu.
    1 taškas
  22. Svari priežastis manau yra viršui tau nesvari gal kai meluoji + TS buvau ne aš vienas ,bet kažkas nieko negirdėjo , kad aš tave pavadinau apart tavęs nekeista nei SAVI man ten nei ką. O čia foto kai išmečiau.
    1 taškas
  23. M O D I F I K A C I J O S S Ė K M I N G A I S U R A S T O S ! ↪ ENB - (http://www.mediafire.com/file/jmhdhcm6nwnf24r/Required+Files.rar) ↪ Vaizdo įrašas, bei pamoka kaip įsirašyti "spausti ant šios nuorodos" ↪ Bullet - (https://www.upload.ee/files/8081145/BY_VOVCHIKON_LAMBORGHINI_HURACAN_2015_LQ.rar.html)
    1 taškas
  24. Papeikime nerašiau dėl to "debilo" žodžio nes ne dėl to papeikimas visų pirma ir buvo rašytas. Papeikimą rašiau dėl to, jog išmetei iš darbo be svarios priežasties. Kas buvo teamspeake tai... Tu mane tikrai pavadinai negražiu žodžiu, man galvoje įstrigo žodis "*cenzūra*", o tuo metu TS šnekėjai tik tu. Nors ir sakiau Rokui dėl šio įžeidimo, nemanau, kad jis į galvą tai ėme, nes įrodymu tai neturiu, nemaniau, kad teks viską filmuoti. DP buvo pasiskųsta dėl tavo išmetimo iš darbo "iš oro". Buvau atsivertęs tavo įrodymus kuriuose esą matosi mano nusižengimai. Visas tas nuotraukas buvau atsiuntęs
    1 taškas
  25. Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Razer_Electro 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Serveris. 3. Problema (apibūdinkite problemą): Sveiki vakar turėjau apie 85k Tačiau šendien prisijungus radau tik 38 tukstančius. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): Nemanau kad čia galima kažka pateikti.
    1 taškas
  26. uoj ačiū pamiršau...
    1 taškas
  27. Voltas_Focus

    S P A C E T R I P

    S P A C E T R I P
    1 taškas
  28. <3 (PS IEŠKAU KAS TURI APSIKEIST PRODAIS (MANO MAISTAS,REIKIA ENERGIJOS)
    1 taškas
  29. Liam_Vazquez

    1 taškas
  30. Liam_Vazquez

    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.