Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.01.20 visose vietose

1. 10 taškai
    Selmis_Lukas

Lithuanian Posse

Gauja "Lithuanian Posse" susikūrė prieš daug daug metų, bet jos lyderiai keitėsi norėdami išvengti nemalonumų, nes žinodavo, kad jai vadovauti yra sunku ir pavojinga. Prieš kelerius metus mirus gaujos lyderiui, Selmis nusprendė prisiimti gaujos vado titulą. Paskutinis gaujos vadas buvo geras Selmio draugas, todėl jis nusprendė atkeršyti už jo mirtį, nušluoti nuo žemės paviršiau tą žmogų kuris jį nužudė. Selmis buvo žinomas nusikalstamo pasaulio žmogus, turintis patirties ir šaltakraujiškumo jausmą, žmonės kalbėjo, kad jis su ligintuvu buvo nužudęs žmogų už tai, kad jis jam nepaliko cigaretės. Selmis dar vaikystėje plėšdavo parduotuve ir žudydavo žmones už pinigus. Po kelių dienų vadovavimo Selmis nusprendė pasikviesti savo gerus pažįstamus Nerijų ir Novelli , kad būtų lengviau ieškoti žudiko. Po kelerių metų abu tapo gaujos lyderiais ir gyvuoja iki šiol. "Lithuanian Posse" - Automatais ginkluoti, valdžioje ryšių turintys ir su niekuo nesiskaitantys banditai. Pasižymi itin žiauriais smurtiniais nusikaltimais. Visi žino, kad su jais menki juokai. Ši gauja verčiasi užsakomomis žmogžudystėmis ir ginklu prekyba. .;/ Gaujos lyderiai \;. Vadas: Selmis_Lukas Dešnioji ranka: Nerioske_Gamer Kairioji ranka: Nathan_Novelli
  2. 5 taškai
    Troy Wyatt

https://voca.ro/gQDld7ya1RG

https://voca.ro/gQDld7ya1RG
  3. 4 taškai
    James_Switch

Tick - Tock

nauja gauja naujas vidijo
  4. 3 taškai
    UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Vasilije_Vasic • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Martin_Santos • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas (AIMLOCK) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :"Būtina pateikti įrodymus ne senesnius, kaip 24 valandos (išimtys taikomos tais atvejais, kai pakanka įrodymų, jog pažeidimas vis dar yra aktyvus" Įrodymai rinkti ilgą laiko tarpą,nes tokio tipo čytus pagauti per vieną dieną praktiškai neimanoma. https://streamable.com/ykxm6 https://streamable.com/2oa8k
  5. 2 taškai
    Zvonink_Man

Lithuanian Posse

Tikiuosi neišnyks gaują po savaitės GL su gauja !
  6. 2 taškai
    Jonas_Burkys

Lithuanian Posse

Kalašo dievai bene iš aprašymo? Btw mldc šelmi kad sukurei neužsidaryk greitai.
  7. 2 taškai
    Rokas

Apgavo Daniel_Fernandez

@Daniel_Fernandez apie ratus žaidėjui nieko neminėjai. Už melavimą turėčiau bausti užblokavimu momentaliai. Turi lygiai 20 valandų grąžinti žaidėjui pinigus, o žaidėjas tau tavo tr. priemonę. Jeigu to nepadarysi per 20 valandų pranešk arba būsi baudžiamas kaip už apgaules (užblokavimas + vartotojo užšaldymas).
  8. 1 taškas
    Black_Wordas

Lithuanian Posse

Daužhot zonose belekas, sekmės vyrai
  9. 1 taškas
    James_Switch

10. 1 taškas
    Roki_Reider

Lithuanian Posse

gauja gera bet neleidze ateit kazkodel
  11. 1 taškas
    Tony_Mersedez

Lithuanian Posse

gardi gauja, sekmės
  12. 1 taškas
    Amanda_Candy

Parduodamas retas transportas.

Tema rakinama.Tema tapo neaktyvi: po temos sukūrimo/paskutinio pranešimo praėjo daugiau nei 6-7 dienos
  13. 1 taškas
    Tema rakinama.Tema tapo neaktyvi: po temos sukūrimo/paskutinio pranešimo praėjo daugiau nei 6-7 dienos
  14. 1 taškas
  15. 1 taškas
    Daniel_Fernandez

Apgavo Daniel_Fernandez

Sveika rokeli saibos paduotos tam žmogeliukui dėl tokiu tavo cencuravimas palieku ate ate tegul suvalgo tuos savo pinigelius cenzura
  16. 1 taškas
    Everett_Sanchez

Geros dienos visiems !

Geros dienos visiems !
  17. 1 taškas
    ♦ mexisAVATARAI // 3.
  18. 1 taškas
    Mantas

Vasilije_Vasic užblokavo Martin_Santos

Užblokavo anketa tvarkinga Gavus papildomus įrodymus iš kitų asmenų buvo priimtas sprendimas patvirtinti užblokavimo anketą
  19. 1 taškas
    Nathan_Novelli

Nuevo Cartel de Juarez

Gauja uždaroma. Lyderis patenka į NGS už neleistinų modifikacijų naudojimą.
  20. 1 taškas
    Rokas_Evil

Pokalbiai prie kavos. #1

Sveiki visi, pamatęs ,kad nėra nuolatinių tinklaraščių, nutariau, kad reikėtu sukurti naują ir stebinantį tinklaraštį. Tinklaraštis išeis kiekvieną savaitę, šeštadienį arba sekmadienį. Šio vakaro svečias yra @Derek_Escobar. Malonaus skaitymo! Kaip sužinojai apie greenside serverį, ir kaip tau sekėsi pačioje pradžioje? Hallo, apie patį serveri sužinojau dar 2016m. kai žaidžiau kitame projekte, bet kažkaip tuo metu nebuvo noro pradėti žaisti šiame serveryje. Todėl pasirinkau kitą projektą, vėliau gavosi, kad atsirado noras, ir pradėjau žaisti šiame serveryje. Pradžia pati buvo tikrai nuobodi, kaip naujokui man buvo gan sunkoka priprasti prie serverio sistemų. Pirmas darbas su pakvietimu buvo pervežėjai, sekėsi turiu pasakyti labai gerai, jame iš viso išdirbau lygiai pusę metu, ir per tą laiką sugebėjau gauti pavaduotoją, o vėliau ir direktorių, patekęs į darbą prasidėjo tikrasis žaidimas šiame serveryje, daug naujų žmonių, nematytos sistemos, mane labai sužavėjo ir taip likau šiame projekte, iki šiol. Kaip tau sekasi direktoriaus pareigos? Direktoriaus pareigose jau esu trečia kartą, tad sekasi lengvai, kiekvieną dieną yra kažkas naujo, tai pykčiai tarp darbuotojų, kuriuos spręsti kažkaip reikia. Kaip ir minėjau sekasi lengvai, galbūt kad tai tik pradžia, kadangi direktoriaus pareigose esu 15d. aišku per jas buvo visko, nesisekė ir sekėsi tuo pačiu, turiu surinkęs tikrai neblogą kolektyvą, kuris man nebūnant serveryje sugebą tarpusavyje komunikuoti, aišku pykčiai yra didelė problemą, kurią reikia spręsti, bet laikui bėgant tikiuosi jos išsispręs. Kodėl išsirinkai būtent mechanikų firmą? Kodėl pasirinkau mechanikus, pats žalio supratimo neturiu, galbūt buvo noras kažkam vadovauti, ir todėl pildžiau ten. Aišku prie sprendimo užpildyti į mechanikų direktorių prisidėjo draugai, kurie sakė pildyk, nes jeigu neužpildysi vėliau gali pasigailėti, todėl pabandžiau, ir gavau. Kokie tavo tikslai būnant mechanikų direktoriumi? Prieš tapdamas taksistų direktoriumi, sakiau kad mano tikslas jame yra 30d. vėliau bus galima galvoti apie kitus tikslus, gavosi viskas kitaip išbuvau 107d. Bet prieš šio direktoriaus gavimą užsibrėžiau tikslą, išbūti direktoriaus poste efektyviai, nesvarbu kiek dienų jame būsiu, bet svarbiausia efektyviai. Nematau tikslo laikyti direktorių, kai tu jame nieko nepadarai, o kitas kandidatas atėjas į direktoriaus postą gali sukurti kažko naujo ir nematyto. Ką manai, ką apie tave galvoja firmos darbuotojai? Tikiuosi nuomonė apie mane yra teigiama, darau viską kas įmanomą, kad mano firmos darbuotojai uždirbtu daugiau, ir svarbiausia šioje firmoje būtų smagu dirbti. Kiekviena dieną ateinu į (TeamSpeak3) ir bendrauju, galbūt tai kažkiek padeda net neįsivaizduoju. Bandau daryti D.EVENT, veiklas kurios mano darbuotojams būtų linksmos ir jei čia pasiliktu. Manau nuomonė turi būti teigiama, galbūt minusų turiu, bet kas jų neturi. Ką manai apie dabartinį taksistų direktorių @Martin Gossard? Turiu pripažinti, esu nustebęs kad jis dar turi tą direktoriaus postą, kaip pirma jo direktoriaus kadencija ji nėra prasta, aišku klaidų pasitaiko, bet visiems būna kai patenki ten kur dar ne esi buvęs. Labai bendraujantis direktorius, pats dirbdamas pas jį firmoje pastebėjau, kad jis „atsidavęs“ savo firmai, ir labai stengiasi dėl jos. Tikiuosi nebus ilgiau nei aš buvau, nes tada būsiu dar labiau nustebęs. Ir paskutinis klausimas, ką galvoji apie šių metų žiemos eventą? Visi event'ai turi pliusų ir minusų, šis taip pat, man patiko, tikrai geras dalykas, kad daroma kažkas naujo, o ne naudojamos senos sistemos, kurios tikrai atsibodusios. Aišku atima nemažai laiko, bet viskas visada pasiteisina. Nuoširdžiai dėkoju Derek'ui už atsakytus klausimus, o perskaitę galite parašyti į komentarus, kur patobulėti, ir ką bandyti pasikviesti į kitą Pokalbį prie kavos.
  21. 1 taškas
    Vasilije_Vasic

Unban Martin_Gossard

ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Martin_Gossard • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Vasilije_Vasic • Už ką buvote užblokuotas ?:Čytinimą,prašau atblokuoti sumaišiau id • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/f0nqZQu • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/f0nqZQu
  22. 1 taškas
    Everett_Sanchez

Gero sekmadienio visiems !

Gero sekmadienio visiems !
  23. 1 taškas
    Modestas_Fuzkin

Tick - Tock

nepatinka jusu gauja, pareigunai geresni
  24. 1 taškas
    James_Switch

alio uzmesk nade

alio uzmesk nade
  25. 1 taškas
    James_Switch

senas geras gabaliux

senas geras gabaliux
  26. 1 taškas
    Vasilije_Vasic

27. 1 taškas
    1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Vasilije_Vasic 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Ignelis_Kmr3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai.4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/IgjbK4W5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/V3vdDsU
  28. 1 taškas
    Amanda_Candy

PERKU 100M2 ENERGIJOS VERSLA

29. 1 taškas
    Amanda_Candy

Perku 200m² verslą.

Tema rakinama, Verslo patalpos sėkmingai nupirktos!
  30. 1 taškas
    Sveikinu @Joe Vega!
  31. 1 taškas
    Bob_Winters

Helovino modefikacija :)

taip labai geros sombres ir armas ir ypač man patiko luces en los postes su vegetacion calles y efectos muy bien

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...