Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.02.27 visose vietose

 1. 8 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Keet_Marshow.• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Enrique_Fernandez.• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/z4rcg https://streamable.com/3jgy7 - 2:30 (https://prnt.sc/r8maxw)
 2. 6 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:James_SwitchSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t):Apačioje.Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida):Apačioje.Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę:Apačioje.Papildoma informacija (nebūtina):- 233id Infernus su mega ratais: 205id Infernus su mega ratais: 126id Infernus su mega ratais: 0id Infernus su mega ratais: 179id Infernus su mega ratais: 211id Infernus su mega ratais: Kainos nusistatęs neesu, laukiu visų pasiūlymų žaidime arba forume a.ž.
 3. 6 taškai
  Nedaz Nedaz

  @Egidijus_Keza jis tavęs laukia.

  @Egidijus_Keza jis tavęs laukia.
 4. 6 taškai
  Zdravko_Kuzmanovic

  woop woop

  woop woop
 5. 4 taškai
  Užblokavimo apeliacija netvarkinga. Tema rakinama.
 6. 4 taškai
  Laba diena. Taigi atkeliavome prie pirmosios „ Green Bird taxi “ analizės. Esu labai laimingas sulaukęs visai nemažo kiekio kandidatų. Beigi kandidatų anketos labai mane nedžiugino taip pat, šio mėnesio aktyvumas. Griežtai akcentavau laikytis reikalavimų! Bet jūs vis vien darote pagal savo užmojus. Vis dėlto padariau išimčių, jog suprantu ne visi galite parašyti kokybišką anketą. Nenusivilkite nepatekusieji, kitą kartą pasistenkite labiau. O aš sveikinu naujuosius „ Green Bird Taxi “ darbuotojus ir linkiu didžiausios sėkmės darbe. Patekusieji: @Tommy_Santos @Kamile_Kamiliuke @Tautvidas_Samp @Dede_Linex @Shaolin_Linn @Gintas_Audi @Brandon_James @Kristis_Malibu Papildoma apklausa ( TeamSpeak 3 ) @George_Butler Papildoma apklausa ( TeamSpeak 3 ) @Rozinis_Dangus Papildoma apklausa ( TeamSpeak 3 ) @Lukas_Bulbos Papildoma apklausa ( TeamSpeak 3 ) Nepatekusieji: Pranas_Quattro Martin_Bennett Dawid_Jones Saulius_Kairys Surelis_Surelis Ding_Ding Tadis_Hard Donatas_Mafijozas Luca_Major Tnt_Edwax Norintys daugiau informacijos apie savo anketos klaidas, kreipkitės teamspeak 3 programėlėje.
 7. 3 taškai
  Anthony_Quentin

  Peikiu Keet_Marshow

  Redaguota. Viskas tvarkoj.
 8. 3 taškai
  Šablonai, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anthony_Quentin • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Modestas_Fuzkin • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Įrodymai kada gavo mute - Įrodymai jog yra užmutintas - Įrodymai jog parašė esant užtildytam -
 9. 3 taškai
  Gruzinas_Tortilla

 10. 3 taškai
  Amanda_Candy

  Peikiu Amanda_Candy

  Labas, tai šį vakarą vyko du renginiai pirmasis (išlikimas ant mašinos) per jį trukdei vairuotojui, sėdai už vairo, neleidai įlipti jau tada buvai nužudytas įrodymus galite matyti čia. Tuomet per antrąjį (DM 1x1) pradėjai mušti kitus, kadangi nefilmavau įrodymų neturiu, todėl tiesiog nusprendžiau tave pašalinti iš renginio. Nežinau kodėl trukdydamas renginius tu tikiesi jog juose galėsi dalyvauti. Dėl James_Switch neturiu ką daug pridurti, todėl jog aš nemačiau jo besimušančio, o ir daugiau jis netrukdė.
 11. 2 taškai
  Kimba_Marcius

  Green Bird Taksi || Klimato kaita

  Green Bird Taksi || Klimato kaita Dėl didelio užterštumo serveryje „Green Bird Taksi“ firma prisideda prie serverio atliekų rūšiavimo ir pavojingų vietų dezinfekcijos. Kiekvieną savaitės dieną jums reikės surasti paskirtas vietas, kuriose slėpsis nerūšiuotos atliekos arba toksiškus garus skleidžiantys objektai. Pavojingas atliekas bei objektus privalėsite dezinfekuoti. Už sėkmingai atliktą užduotį gausite ECO ženkliukus, kurių pagalba galėsite keltis rangą. Vienas ženkliukas gaunamas įvykdžius dvi dezinfekcijos užduotis. Pirmadienis (03-30) Norint dezinfekuoti vietą jums reikės: Pradirbti 120 minučių. Laimėti /kauliukai prieš mediką. Atvežti 40 lagaminų. Pasidaryti nuotrauką nurodytoje vietoje su nurodytais veiksmai. Antradienis (03-31) Norint dezinfekuoti vietą jums reikės: Pradirbti 130 minučių. Suvalgyti picą iš administratoriaus dirbančio picerijoje. Pakelti 100kilometrų ridos ant darbinės darbo priemonės /dl prieš ir po. Pasidaryti nuotrauką nurodytoje vietoje su nurodytais veiksmais. Trečiadienis (04-01) Norint dezinfekuoti vietą jums reikės: Pradirbti 150 minučių. Atvežti 59 lagaminų. Pagauti lydeką didesnę, nei 12 kilogramų. Pasidaryti nuotrauką nurodytoje vietoje su nurodytais veiksmais. Ketvirtadienis (04-02) Norint dezinfekuoti vietą jums reikės: Pradirbti 160 minučių. Nusifotografuoti su keturiais firmų vadovais. Atvežti 65 lagaminėlius. Pasidaryti nuotrauką nurodytoje vietoje su nurodytais veiksmais. Penktadienis (04-03) Norint dezinfekuoti vietą jums reikės: Pradirbti 190 minučių. Laimėti mini firmos eventą. Pravažiuoti bendrai 150 kilometrų ridos, per /bendradarbiai. Pasidaryti nuotrauką nurodytoje vietoje su nurodytais veiksmais. Darbuotojai turintys ECO Ženkliukų: Šablonas:
 12. 2 taškai
  Everett_Sanchez

  Los Santos Crime Family

  Gaujos aprašymas Los Santos Crime Family - naujai įkurta italų nusikalstama grupuotė, kuri įsikūrė Los Santos mieste. Kiekvienas grupuotės narys, turi vieną užsibrėžtą tikslą - tapti dominuojančia nusikalstama grupuotė pasaulyje. Šios nusikalstamos grupuotės lyderis tikisi, kad šios naujos grupuotės įkūrimas pritrauks daugiau žmonių sprendimus pasukti į nusikalstamą gyvenimą. Nusikalstamame gyvenime netrūksta kovų su priešingos nusikalstamos grupuotės nariais, taip pat nuolat persekioja policijos pareigūnai, kad užtvirtintų miestelio gyventojų saugumą. Tačiau, ši nusikalstama grupuotė stengsis visa tai sugriauti bei bauginti miesteliuose esančius gyventojus. Šios gaujos istorija nėra plati, tačiau viskas prasidėjo nuo Everetto susiklostančio gyvenimo. Dar gyvenimo pradžioje, jo tėvas mirė perdozavęs narkotinių medžiagų bei alkoholio. Everettas pakankamai jaunas, 23 - ejų metų, susidūrė vėl su labai didele problema. Jo broliui diagnozuotas vėžys ir reikalingas pinigų kiekis jo ligos išgydymui. Visą tai išgydyti, Everetto šeimai reikėjo turėti 250 tūkst. dolerių, jo gydymui bei vaistams. Everetto šeima tiek pinigų neturėjo bei manė, kad jo broliui ateis galas. Tačiau, Everettui šovė tik viena mintis, kaip būtų įmanoma greitai užsidirbti tiek pinigų - pasukti į nusikalstamą gyvenimą. Iš pradžių, įstojo į vienos gaujos gretas, kuriame per mėnesį dideliu kiekiu uždirbtų pinigų negalėjo pasigirti. Uždirbo vos 25 tūkst. dolerių. Tačiau po kiek laiko, jo nusikalstamai grupuotei įvyko labai svarbus ir didelis įvykis. Jo gauja suorganizavo plėšimą viename iš didžiausių Los Santos miesto bankų. Tačiau policija buvo netoliese banko ir jie negalėjo greitai veikti bei apiplėšti banko. Tad pasiėmė tiek pinigų, kiek buvo įmanoma. Ir tuo momentu, policijos pareigūno kulka pasiekė jo lyderį bei pataikė tiesiai į krutinę. Lyderis žuvo vietoje, o nebeturėję daugiau ką daryti, gaujos nariai spruko. Visi pasidalino po lygiai pinigų bei tuo metu uždirbo apie 105 tūkst. dolerių. Po pasidalinimo, visi pasuko savo keliais ir daugiau gauja nebuvo atkurta. Tačiau, matant, Everettui, kad trūksta dar nemažai pinigų, nusprendė pats įkurti savo nusikalstama grupuotė, kuri uždirbs pinigus ne tik plėšimais, bet ir pardavinėjant amunicija. - - - - - - - - - - - - - - - - - P A G R I N D I N I A I D A L Y K A I, K U R I E B Ū T I N I M Ū S Ų G A U J A I : Turėti ir mokėti naudotis Keybinder programa - ATSISIUNTIMAS 20 tūkst. patirties taškų Ginklų licenzija TeamSpeak 3 programa - ATSISIUNTIMAS CLEO4 - ATSISIUNTIMAS CLEO HPskaičiukai - ATSISIUNTIMAS Žinoti zonų laikus (16.00-17.00 ; 18.00-19.00 ; 20.00-21.00) - - - - - - - - - - - - - - - - - P L A T E S N Ė I N F O R M A C I J A A P I E Į K Ū R I M Ą :
 13. 2 taškai
  Lauris_Varskyte

  @Rokas

  @Rokas
 14. 2 taškai
  Pronis_Kadilakas

  Peikiu Martin_Bennet

  Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pronis_Kadilaks 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Martin_Bennet 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Visu pirma pazeide sia taisykle - o visu antra, nemanau, jog naudojau nors viena izeidzianti issireiskima. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://prnt.sc/r8nkzd
 15. 2 taškai
  @James_Switch https://streamable.com/r5rsg
 16. 1 taškas
  Kimba_Marcius

  Green Bird Taxi || Darbo sutartis

  Green Bird Taxi || Darbo sutartis Darbo sutartis – norėdami gauti darbo sutartį, turėsite reikės paaukoti 20.000€. taksistų fondui. Norėdami eiti į gaujas, taksistų fondui turėsite paaukoti 30.000€. Darbo sutartis šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Ar sutinkate su visomis firmos taisyklėmis ir laikysitės jų?: Įrodymai, kad paaukojote į darbo fondą pinigus: Gaujos nario sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Ar prisižadate pradirbti dienos minimumą: Įrodymai, kad paaukojote į darbo fondą pinigus:
 17. 1 taškas
  Mantas

  Tr. priemonės SULTAN aukcionas,

  Tr. priemonės SULTAN aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę Matthew_Bennett į banko sąskaitą didesnę už pradinę tr. priemonės kainą sumą. Po 7d. (Kovo 11d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu tr. priemonę. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Tr. priemonės informacija:https://prnt.sc/r83doy Tr. priemonės nuotraukos:https://prnt.sc/r83dgk Tr. priemonės pradinė kaina: 700.000€ Pervedus pinigus man (Matthew_Bennett) į banko sąskaitą įkelkite pavedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri garantuotų jūsų laimėjimą. Aukcionas vyksta iki Kovo 11d. Greenside administracija
 18. 1 taškas
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hitautas_White.• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Xavier_Martinez.• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Relog sugautas teisėsaugos.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/sgp1m
 19. 1 taškas
  [#7] ufc tematika by @Thai_Gregor
 20. 1 taškas
  Ignas_Eox

  Prašau užblokuoti Hassan_Izaldin

  Žaidėjas užblokuotas. Tema rakinama.
 21. 1 taškas
  Keet_Marshow

  Peikiu Martin_Bennet

  Administratorius įspėtas 1 įspėjimu už netinkamą /bausti (mute) naudojimą. Žaidėjas neteko administratoriaus, nes surinko 3/3 įspėjimus. Tema rakinama.
 22. 1 taškas
  Keet_Marshow

  UNBAN Enrique_Fernandez

  Atblokuotas nebūsite. Tema rakinama.
 23. 1 taškas
  Keet_Marshow

  Peikiu Keet_Marshow

  Sveikas. Visų pirma pats neatlikai savo darbo, kaip administratorius iki galo. Turėjai perspėti žaidėją, kad negalima rašyti esant užtildytam, nes tai yra serverio klaidų išnaudojimas ir tik tada blokuoti. Pačio įrodymuose matosi, kad parašei tik „Negalima taip“ neįvardinai konkrečiai visos vykusios situacijos. Tikrai nedangstau ir negelbėju nieko dėl tokių dalykų, nenusišnekėk ir neišsigalvok nebūtų dalykų.
 24. 1 taškas
  Deshawn Onfroy

  @Modestas_Fuzkin uz neka ban

  @Modestas_Fuzkin uz neka ban
 25. 1 taškas
  Legend_Sabonis

 26. 1 taškas
  Tomke_Patton

  Grynsaid dymeriai

  kada tu jau isnyksi
 27. 1 taškas
  James_Switch

  !!

  !!
 28. 1 taškas
  Mantas

  Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas,

  Atranka į gaujų prižiūrėtoją pratęsiama tol kol bus rastas tinkamas kandidatas.
 29. 1 taškas
  Egidijus_Keza

  Ban Egidijus_Keza

  Pats pateikei įrodymus už ką gavai /kill ,bet štai mano įrodymai SPAUSK
 30. 1 taškas
  Egidijus_Keza

  Peikiu Egidijuz_Keza

  Sveikas imk įrodymus geros tau rugsėjo dienos.
 31. 1 taškas
  Labai gražu draugai nemoka patys parašyti tai reik paprašyt kitu. Nu tikrai gražu patys pradėjot patys ir gavot BOOOOOOOOOOOOM Dar daužotės ir gydotės
 32. 0 taškai
  Modestas_Fuzkin

  UNBAN MODESTAS FUZKIN

  Šablonas, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: MODESTAS FUZKIN • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: ANTHONY QUIENTIN • Už ką buvote užblokuotas?: TAJ NZN CE RAMEI PO KALIUZES KIEMELI WAIKSTINEJAU DZIAUGIAUSI GAMTA IR UZBLOKAVO UZ SERVERIO KLAIDU ISNAUDOJIMA O KITAIP SAKANT UZ NIEKA • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: https://imgur.com/a/ZGT8boM • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: https://imgur.com/a/ZGT8boM
 33. 0 taškai
  ce mano prisiminimas apie ekidiju keza @Egidijus_Keza
 34. 0 taškai
  Rokas

  Buvę prižiūrėtojų komandos nariai,

  Buvę prižiūrėtojų komandos nariai, Apačioje yra pateikti buvę serverio ir forumo prižiūrėtojai, kurie labai prisidėjo prie projekto plėtros ir visiems šiems asmenims esame nuoširdžiai dėkingi už jų investuotą laiką į mūsų projektą, bei visą tą pagalbą, kurią suteikė mums labai svarbiomis akimirkomis ir pasirinko būtent mūsų projektą eiti tokias svarbias pareigas kaip serverio ir forumo prižiūrėtojas. Edis_Kinston, Nuo 2015/02/19 ėjo atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/04/12 dėl asmeninių priežasčių. Lukas_Fanta, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/04/19 dėl asmeninių priežasčių. Sabas_Brown, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/06/13 dėl asmeninių priežasčių. White_Orange, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2015/06/30 už taisyklių pažeidimą. Arnas_Bulsonas, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/07/28 dėl asmeninių priežasčių. Matt_Inside, Nuo 2015/02/28 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/10/10 dėl asmeninių priežasčių. Jeremy_Warning, Nuo 2015/06/30 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2015/12/11. Rytis_Bit, Nuo 2015/06/30 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/04/03 dėl asmeninių priežasčių. Menian_Fierro, Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2016/05/18 dėl neaktyvumo. Matthew_Bennett, Nuo 2015/08/10 ėjo tvarkos, emigracijų ir EVENT prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2016/07/03 už taisyklių pažeidimus. Edwa_Nmz, Nuo 2015/09/25 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/07/09 dėl asmeninių priežasčių su galimybę sugrįžti į komandą. Nico_Moretti, Nuo 2016/02/07 ėjo direktorių prižiūrėtojo pagalbininko pareigas. Buvo nušalintas 2016/07/10 už taisyklių pažeidimus. Egidijus_Bumeris, Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos ir emigracijų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/10/07 dėl asmeninių priežasčių. Marko_Escobar, Nuo 2015/02/01 ėjo direktorių ir gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/11/24 dėl asmeninių priežasčių. Cristiano_Capelli, Nuo 2015/12/11 ėjo gaujos prižiūrėtojo pagalbininko pareigas. Buvo nušalintas 2017/01/10 už taisyklių pažeidimus. Rage_Assassin, Nuo 2016/08/09 ėjo EVENT prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2017/02/15 dėl asmeninių priežasčių. Edwa_Nmz, Nuo 2016/12/24 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2017/03/23 už neaktyvumą. Matthew_Bennett, Nuo 2017/05/08 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2017/08/20. Marko_Escobar, Nuo 2017/05/18 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2017/08/20. Teddy_Wudson, Nuo 2016/08/09 ėjo EVENT prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2017/09/09 dėl asmeninių priežasčių. Nico_Moretti, Nuo 2016/12/15 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas. Paliko pareigas 2017/12/27 dėl asmeninių priežasčių. Billy_Jack, Nuo 2017/10/19 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas. Paliko pareigas 2018/04/11 dėl asmeninių priežasčių. Rebeka_Sander, Nuo 2017/12/17 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojos pareigas. Rotacija komandos viduje 2018/03/22. Edvis_Srekas, Nuo 2018/03/22 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Buvo nušalintas 2018/05/15 už neaktyvumą. Karolis_Sudoku, Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2018/05/22 dėl asmeninių priežasčių. Rebeka_Sander, Nuo 2018/03/22 ėjo EVENT prižiūrėtojos ir pagalbininkės pareigas. Paliko pareigas 2018/10/11 dėl asmeninių priežasčių. Vycka_Flex, Nuo 2016/11/18 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2018/10/18 už taisyklių pažeidimus. Marko_Escobar, Nuo 2017/08/20 ėjo pagalbininko pareigas. Buvo nušalintas 2018/11/04 už neaktyvumą. Rokas_Lays, Nuo 2018/04/21 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2018/12/09 dėl asmeninių priežasčių. Nico_Moretti, Nuo 2019/01/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/04/24 dėl asmeninių priežasčių. Billy_Jack, Nuo 2019/01/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/04/24 dėl asmeninių priežasčių. Mafijos_Senelis, Nuo 2018/08/21 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/05/03 dėl asmeninių priežasčių su galimybe sugrįžti. Edvis_Gaming, Nuo 2019/03/03 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2019/07/14 Mafijos_Senelis, Nuo 2019/05/12 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/08/31 dėl asmeninių priežasčių. Michael_Pacano, Nuo 2019/02/09 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2019/09/14 už neaktyvumą Forever_Young, Nuo 2019/05/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2019/10/24 už neaktyvumą Edvis_Gaming, Nuo 2019/07/14 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2019/10/24. Tony_Express, Nuo 2019/07/21 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/11/21 dėl asmeninių priežasčių. Rebeka_Sander, Nuo 2019/02/03 ėjo projekto administratorės pareigas. Paliko pareigas 2019/12/17 dėl asmeninių priežasčių. Edvis_Gaming, Nuo 2019/10/24 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2020/01/11 dėl asmeninių priežasčių. Dovydas_Weed, Nuo 2019/12/03 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Paliko pareigas 2020/01/11 dėl asmeninių priežasčių. Laurynas_Leigon, Nuo 2019/11/28 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2020/02/08 dėl asmeninių priežasčių. Mafijos_Senelis, Nuo 2019/10/15 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2020/02/24. Egidijus_Keza, Nuo 2016/08/09 ėjo pagalbininko pareigas. Paliko pareigas 2020/02/25 dėl asmeninių priežasčių.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...