Ž. Žmogus

Narys

Ž. Žmogus

Narys
 • ID

  19524
 • Turinio skaičius

  363
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Ž. Žmogus paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 7 2018

Ž. Žmogus turėjo mėgstamiausio turinio!

4 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

1.649 profilio peržiūros
 1. Ž. Žmogus

  Policijos Departamentas

  Buvai stabdomas ne dėl kažkokio žmogaus, o dėl to kad važiavai su neregistruota mašina, video aiškiai matosi kaip nėra numerių, matosi kad neklausei manęs, kai liepiau sėsti į automobilį. Dėjau star dėl neklausymo. Nedėjau ita dėl neregistruotos mašinos nes nesu įsitikinęs, ar ten 100 procentų neregistruota mašina, nes patikra lentelės nemačiau, kai sėdi mašinoje. Mechanikui liepiau nutempti mašina, bet poto pasakiau kad palauktų, kai pagalvojau kad gali susimokėti baudą.
 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Žemaitis_Žmogus• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Anton_Alkaholik• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Relog• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 3. Ž. Žmogus

  Parduodamas labai retas skin'as

  35k už aksesuarą ir dar pridedu slapta dovanėlia
 4. Ž. Žmogus

  Policijos Departamentas

  https://imgur.com/a/FZZ2HZ5 Sveikas, štai screenshotai.
 5. bc3a91714d9194fc9c901ee6ae2866f2130.jpgVakaras su hebra DM arenoj

 6. Ž. Žmogus

  Greenside.lt parašai

  Gražiai gražiai!, tik gal kitą kartą backgrounda galėtum padaryt iš greensaido, pavyzdžiui prie spawvno, arba mechanikų ar kažką panašaus.
 7. Ž. Žmogus

  Greenside.lt filmukas

  Tikrai neblogas video! visai patiko, gerai aprodei greensaida su eventais, pinjatom, medkirčiais ir visa kita, kas padaro greensida orginaliu, tikrai neblogai. Tik kitam kartui norėčiau pamatyti daugiau kadrų, susiejusių su darbais (fūristai, picerija, medikai, mechanikai ir t.t) bei daugiau veiksmo, pavyzdžiui kokie kaimelio susišaudymai ar gaujų karai, pavyzdžiui koks kadras iš sf zonos, kai gaujiniai šaudosi. Patiko muzikos pasirinkimas. Duodu 8/10, yra kur tobulėt.
 8. Ž. Žmogus

  „BMC“ Dronas.

  Vardas_Pavardė: Žemaitis_ŽmogusKurios paros metu spėjote į droną(atsitiktiniu ar 18:00h): 18:00Įrodymai, iš kurio transporto pasikrovėte vaistus: https://imgur.com/a/ITWm9uFPer kiek laiko spėjote: 2 min 53 s?
 9. Ž. Žmogus

  „BMC“ Algos.

  Jūsų „Vardas_Pavardė“: Žemaitis_ŽmogusAr norit atsiimti sukauptus pinigus?: taipJūsų praeitos savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: pirma algaJūsų šios savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: https://imgur.com/LxBQGgr
 10. Ž. Žmogus

  „BMC“ Gydymas.

 11. Ž. Žmogus

  „BMC“ Vaistinė.