Minde_Johnson

Narys

Minde_Johnson

Narys
 • ID

  966
 • Turinio skaičius

  265
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Reputacijos istorija

 1. Ačiū
  Minde_Johnson gavo reakcijąGabris_Gabris tarp G'G Parašai   
  Kai keiti background dydį, laikyk shift, jeigu pats background yra tamsus, tekstą daryk šviesų, NES NIEKO NESIMATO.  Apskritai, šiems gfx darbams reikia dar daug daug darbo... Kol kas esi pradedančiojo stadijoj, tad kalbėt apie kainas tau dar anksti. Sėkmės tobulėjant! 
 2. Patinka
  Minde_Johnson gavo reakcijąRokas tarp Kreditų pirkimas „SMS“ būdu atgyveno savo?   
  Pagal mane sms apmokėjimo būdą daugiausiai naudoja nepilnamečiai, likusieji naudojasi banku ir kitais apmokėjimo būdais, todėl šis apmokėjimas mano nuomone bus bene mažiausiai naudojamas pabrėžiant faktą, kad juo naudotis gali tik sulaukę pilnametystės. Atsižvelgiat į gausų apmokėjimų pasirinkimą vyresniems arba 18 metų amžiaus asmenims, tai būtų tik dar viena galimybė, tačiau ne pirmutinė. Aišku, kad atsiradus šiam apmokėjimo būdui atsiveria durys ir jaunesniems, nes gavus vyresniųjų pagalba ir šiems šis būdas taps prieinamas. Šiaip negaliu kalbėti labai drąsiai apie dalyką kurio netgi pats nesu išbandęs, tad tai tik nuomonė kurią beskaitydamas šį pranešimą sugebėjau susikurti. Džiaugiuosi už jūsų naujoves, smagu matyti kaip judama į priekį. Ačiū. 
 3. Patinka
  Minde_Johnson sureagavo į Rokas tarp Kreditų pirkimas „SMS“ būdu atgyveno savo?   
  Pagrindinis faktorius, kodėl nusprendėme šį mokėjimą pabrėžti yra tas, jog tikime šios programėlės sėkme. Visų pirma tai yra labai patogu kalbant apie atsiskaitymą ne tik internete, bet ir kavinėse, degalinėse ir kitose prekybos vietose. Mano nuomone tai yra ateitis, nes potencialo ši elektroninė piniginė turi nežmoniškai daug. Įsivaizduok! Prisipili degalų į automobilį, kolonėlėje esančiame LED ekrane parodomas QR kodas, kurį nuskenavus susimoki keliais išmaniojo telefono ekrano palietimais.
  Be to, tai yra „Beta“ versija. Tikiu, jog kitoje versijoje šia programėle galės naudotis ne tik pilnamečiai ir LR gyventojai!
 4. Patinka
  Minde_Johnson gavo reakcijąRokas tarp Kreditų pirkimas „SMS“ būdu atgyveno savo?   
  Pagal mane sms apmokėjimo būdą daugiausiai naudoja nepilnamečiai, likusieji naudojasi banku ir kitais apmokėjimo būdais, todėl šis apmokėjimas mano nuomone bus bene mažiausiai naudojamas pabrėžiant faktą, kad juo naudotis gali tik sulaukę pilnametystės. Atsižvelgiat į gausų apmokėjimų pasirinkimą vyresniems arba 18 metų amžiaus asmenims, tai būtų tik dar viena galimybė, tačiau ne pirmutinė. Aišku, kad atsiradus šiam apmokėjimo būdui atsiveria durys ir jaunesniems, nes gavus vyresniųjų pagalba ir šiems šis būdas taps prieinamas. Šiaip negaliu kalbėti labai drąsiai apie dalyką kurio netgi pats nesu išbandęs, tad tai tik nuomonė kurią beskaitydamas šį pranešimą sugebėjau susikurti. Džiaugiuosi už jūsų naujoves, smagu matyti kaip judama į priekį. Ačiū. 
 5. Ačiū
  Minde_Johnson sureagavo į Rokas tarp Kreditų pirkimas „SMS“ būdu atgyveno savo?   
  Kreditų pirkimas „SMS“ būdu atgyveno savo?
  90% serverio žaidėjų vis dar už kreditus apmoka SMS žinute. Kodėl? SMS žinutė yra vienas iš prieinamiausių ir turbūt paprasčiausių būdų apmokėti už kreditus mūsų projekte. Bet tuo pačiu tai pats brangiausias būdas. Pavyzdžiui SMS žinute perkant kreditus už 0,29€ žaidėjas gauna tik 100 kreditų serveryje, o apmokant bet kuriuo kitu apmokėjimo būdu už tą pačią sumą (0,29€) žaidėjas gauna 200 kreditų. Tai reiškia, jog apmokant SMS žinute žaidėjas gauna dvigubai mažiau kreditų nei apmokant kitais būdais.
  Šia tema norime pristatyti jums „MoQ“ programėlę, kurią galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį iš „App store“ arba „Google Play“. Atsiuntus programėlę turėsite susikurti „MoQ“ sąskaitą. Svarbu paminėti, jog sąskaitą susikurti gali tik pilnamečiai. Susikūrus „MoQ“ sąskaitą galite atsiskaityti už kreditus iš savo ryšio operatoriaus sąskaitos be jokių papildomų ar paslėptų mokesčių. Kuo šis būdas yra geresnis už „SMS“ apmokėjimo būdą? Gaunate dvigubai daugiau kreditų nei apmokant „SMS“ apmokėjimo būdu. Tai reiškia, jog apmokant už kreditus „MoQ“ apmokėjimo būdu už 0,29€ gausite ne 100 kreditų kaip kad „SMS“ būdu, bet 200 kreditų!
  Rekomenduojame visiems serverio žaidėjams, kurie iki šiol už kreditus mokėdavo „SMS“ apmokėjimo būdų naudoti „MoQ“ apmokėjimo būdą. Kam mokėti daugiau?
  Daugiau informacijos apie „MoQ“ galite rasti paspaudus čia.
  Kaip atsiskaityti mūsų projekte naudojant „MoQ“ galite rasti paspaudus čia.
  Greenside administracija,
  2018, rugsėjo 27d.
 6. Patinka
  Minde_Johnson sureagavo į Mister_Crime tarp Prisistatau Mister_Crime   
  Sveikučiai! Ar dar pamenate mane, Svaiką? Taigi, kadangi praėjo jau šimtas metų nuo praeito karto kai prisistačiau, ir manau labai išgražėjau, prisistatysiu dar kartelį
  Žaidime, nors ir retas svečias, vaidinuosi Mister_Crime. Man yra 20 metų ir nors gyvenu Anglijoje, Lietuvoj galiu jau pirkt alaus . Esu koledžo studentas, ir prieš galvodami jog esu protingas pridursiu jog Anglijos koledžas lygus Lietuvos profkėj. Anglijoje gyvenu jau dafiga metų, o jei tiksliau tai beveik 6. Būtent dėl to lietuvių pas Almą ėjau paskutinį kartą dar būdamas 9toj klasėj, todėl mano skyryba ir šiaip rašyba gali būti kiek prastoka :D.   
  Kaip ir sakiau mokausi koledže, tiksliau - verslumą. Prieš galvodami jog esu dar vienas “būsimas vadybininkas” jus pertrauksiu - mane labiausiai domina marketingas. Mėgstu psichologiją, todėl baigęs koledžą ketinu studijuoti universitete, jeigu pavyks baigti gerais pažymiais pasirinksiu Market research ir marketing psychology modulius, na ir žiūrėsim kaip seksis . 
  Žaidžiu lolą, mėgstu anime ir veipinu. Čia turbūt trys visų nemėgstamiausi dalykai, bet whatever ;D. Jeigu ką nors domina mano veipas: https://imgur.com/a/R4hQNS7 . Čia vienas iš tų kur jeigu nemoki naudotis išsitaško veidai, na mano dar sveikas (kolkas).  Lolo rankas silver 5, nestumkit pradėjau žaist nesenai, maininu annie, nu dabar jau su vladu judu, bet anksčiau žaisdavau vientik annie, garen ir syndra, ahueni champai, lengviau išmokti patį žaidimą prieš bandant kažką “crazy”. Žaidžiu neilgai, bet daug. Per šį sezoną sugebėjau nukristi iki b5 ir pakilti s5 be jokio boosto tai aš kaip ir happy. Kas liečia animę, tai top 5: Steins Gate (laukiu kol antras sez pilnas bus <3, noriu viską iš karto pažiūrėt) Naruto, Parasyte, Erased na ir Tokyo Ghoul. Visi 5 ahueni anime kuriuos apsimoka žiūrėti  
  Kaip ir sportuoju, bet labai slabnai galėčiau ir geriau Dirbu Ikėjoj, warehouse, dirbu tris dienas per savaitę nu ždž vistiek nemanau, jog čia kam įdomu tai . Ai ir žinau jog vistiek kažkas užklaus, tai panelę turiu, nuotraukų nesharinsiu :D. Kartais parūkau 420 šią savaitę lekiu į Olandiją patikrint ką gero turi. 
  Greenside esu pasiekęs visko ko norėjau, buvau fūristų diretoriumi (ahuenu tarpkitko) ir globaliu moderatoriumi (nebuvau blogas, bet žaidime nieko nedariau x( ) Atsimenu anksčiau klausimas būdavo kokie mano tikslai GS serve, tai išdalinti savo turimus 12m per savo blogus, bet priklauso nuo to kaip laiko bus, jeigu išeis kaip noriu, turėtų būti smagu

  Čia kelios ero foto: 
  https://imgur.com/a/GqbReFJ - nusišypsojau, nes kaip tėvas sakydavo šypsokis kol dantų neišmušiau
  https://imgur.com/a/hSw63TQ - čia šiaip ero kaip atrodžiau prieš metus
  https://imgur.com/a/Es93tKl - iškirpau iš video, nes neturėjau kokių ft daugiau. Prisimerkęs, nes taip jau būna parūkius. 
  https://imgur.com/a/A92zas8 - panelėm sudrėkinti. Enjoy
  Prisistatau, nes ketinu pradėti kiek keistoką veiklą šią vasarą. Kažkada esu rašęs kelis dienraščius, kur kalbėdavau apie įvairius dalykus, kadangi man patiko norėčiau pratęsti tą veiklą. 
  Tai va toks mano kuklutis prisistatymas ;D  
   
 7. Patinka
  Minde_Johnson gavo reakcijąMantys_Samperiss tarp Minde_Johnson atsiliepimas apie projektą,   
  Atsiliepimas apie GreenSide.lt projektą,  

     Viskas prasidėjo du tūkstančiai penkioliktųjų metų sausio kažkurią dieną. Tuo metu dar apie tokį projektą net nebuvau girdėjęs, o pagalvoti kad kažkada kažkur išvysiu kažką panašaus nebuvo nei mažiausios vilties. Laikui bėgant aš skaičiau, domėjausi įprastu sa-mp pasaulio gyvenimu, kūrybiniu procesu ir po kurio laiko aš išvydau tai ko niekada nesu matęs, tai kas nuo pat pradžių mano akiratį išplėtė visu šimtu procentų ir dar daugiau, tai kas skatino mane ir toliau ieškoti savęs, radau viską ko visada norėjau iš lietuviškųjų sa-mp projektų ! 

     Pirmas įspūdis buvo neįtikėtinai geras. Projekto aprašymas kurį išvydau buvo begalinis stimulas prisijungti prie šio nuostabaus projekto ir tapti jo dalimi.   

     Pradžia ir serverio startas mane iš tiesų nudžiugino. Kaip ir įprastai naujas žaidėjas, asmenybė atradęs kažką naujo yra visada smalsus ir kupinas noro sužinoti viską kas jį supą. Nebuvau išimtis, nebuvau kažkas naujo. Patekau į daugumą ir buvau laimingas ! Viskas buvo nauja, negirdėta ir nematyta. Džiaugiausi už tai, kad esu to dalimi.  

     Labiausiai man patiko tai, kad projekto komanda jau nuo pirmųjų dienų vertino kiekvieno žaidėjo poreikius, bendravo ir atsakinėjo į kiekvieno žaidėjo klausimus, komunikavo ne tik serverio klausimais, bet ir kitomis jau ne tokiomis svarbiomis temomis.  

     Serverio atnaujinimai buvo tiesiog nepakartojami, juos mėgo visi, o tarp jų ir aš. Kiekvieno atnaujinimo laukdavome kaip dovanos, dovanos kurią kaskart išpakuojame su nuostaba. Aš džiaugiausi už tai, kad džiaugiasi visi, visiems yra gerai, o tarp jų ir man. Tik dabar serverio atnaujinimų brendas šiek tiek apmažėjąs. Suprantama, kad visada taip būti negalėjo, juk kiekvienas iš mūsų turime savo gyvenimus, juk reikia kartais skirti šiek tiek laiko ir sau.  

   

  Geriausias serverio darbas su pakvietimu kuriame esu dirbęs manau yra logistika ( fūristai ). Tuometis vadovas Mister_Crime ( Svaika ) atvėrė man plačius vartus ir leido pažvelgti į visai kitokį komandinį darbą. Kiekvienas tr.priemonės užsakymas, įprastų prekių vežimas ir tuo metu užsimezgusi draugystė buvo tiesiog kažkas wow ! Čia tikriausiai vienas iš tuo metu pirmųjų dalykų kuris mane užlaikė serveryje pasilikti šiek tiek ilgiau. 

     Atrankos, rinkimai išpildė visus mano lūkesčius. Patiko tai, kad nebuvo jokio išskirtinumo. Visi esame lygūs vienas kitam ir kiekvieno nuomonė yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir bet kurio kito.  

     Apie Roką ( Mafijos_Tėvą [ vieną iš savininkų ] ) daug pasakyti negaliu, kadangi mūsų bendravimas buvo labai minimalus, išskirtiniais atvejais. Tačiau apie šį žmogų galiu pasakyti tiek: bendrauti tarpusavyje yra labai malonus ir nuostabus dalykas. Iš šio žmogaus pagarbos ženklas žaidėjui yra pagrindinis jo bruožas. Visada malonus, pasiryžęs padėti nesvarbu kiek laiko tai užtruktų. Kadangi bendraudavome dažniausiai tik pagalbos klausimais, nuomone spėjau susidaryti tik tokią, tačiau manau kad tai didžiulis pliusas.  

     Marius ( Marko_Escobar [ pagalbininkas ] ) apie šį žmogų, komandos narį galėčiau kalbėti ir kalbėti... Jis nuostabus, kūrybingas, atkaklus, objektyvus ir visoks kitoks kokį jį tik pažįstu ! Bendravome daug, bendravome mažai, bet visa tai buvo nepakartojama. Tai mano sa-mp mokytojas, mano sensėjus. Per tą laiką kol pažįstu šį nuostabų greenside bendruomenės narį spėjau daugelyje sričių patobulėti, išmokti daugelį svarbių dalykų esant pareigose ar būnant be jų. Vien šis žmogus gebą ir įtraukę žaidėją aktyviai dalyvauti projekto veikloje, už tai jam ir dėkoju.  

     Aivaras ( Aivaras_Vercetti [ vienas iš savininkų ] ) tai kūrybos žmogus, iki šiol vadinamas vienu geriausių savo srities specialistų. Nuomonė apie jį tik tokia kokią leidžia susidaryti jo atlikti darbai, o tai yra tiesiog tobulumo viršūnė ! Anksčiau esu keletą kartų paprašęs pagalbos mokymosi tikslais, pagalbos suteikti neatsisakė ir nuoširdžiai sakant labai padėjo.  

     Nepaisant to šiame projekte praleidau vienas iš geriausių akimirkų.  Taip, nors tai tik žaidimas, tačiau žmonės kurie yra šiame projekte yra vieni iš geriausių savo srities specialistų, žmonių, asmenybių su kuriais galima pabendrauti ir už žaidimo ribų. Vieną susikurti virtualų savo pasaulį ir daryti viską tik dėl asmeninės naudos, pinigų, o visai kas kitą tai daryti iš malonumo ir tuo dalintis su kitais.  

     Pabaigoje norėčiau šiam projektui palinkėti tik dar labiau siekti užsibrėžtų tikslų, būti reiklesniems ir niekada nepasiduoti, sugrįžti prie įprasto atnaujinimų ritmo ir dovanoti žaidėjams pačias geriausias akimirkas! 

     Ačiū, kad skaitėte su didžiausia pagarba šio serverio žaidėjas Minde_Johnson  


 8. Patinka
 9. Patinka
  Minde_Johnson sureagavo į Vycka_Flex tarp Billy_Jack užblokavo Maksim_Kamoflenka   
  Užblokavimo apeliacija netvarkinga.
  Kadangi šiuo atveju, nei vienas žaidėjas nuo to nenukentėjo, bet jeigu asmenys bandantys pakenkti kitiems ir toliau taikys tokius metodus, ne tik bus užblokuoti, bet ir praras ADMIN/VIP narystes.
 10. Patinka
  Minde_Johnson sureagavo į Criss Costello tarp [KONKURSAS] Praturtėk!   
  Sveiki, nusprendžiau padaryti konkursą kurio metu jūs galite praturtėti! Šio konkurso esmė atiduoti transporto priemonę, bei išdalinti serverio valiutos! Šiame konkurse yra 3 prizinės vietos! Tai reiškia, kad prizus laimėti galės tik 3 žaidėjai! Nesvarbu ar tu naujokas ar senbuvis serveryje vistiek gali laimėti!
  Norint laimėti prizus jums reikės užpildyti šią anketą!
                              Anketa
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
  2. Ar esate pilnai nusiteikęs laimėti?:
  3. Ką veiksite su laimėtu prizu?:
  4. Data kada užpildėte anketą:
  [PASTABA] Jeigu nori pasidvigubinti laimėjimo šansus spausk (žalią).
  [Konkursas] Laimėtojas bus renkamas 2017/08/08 14:00
  Sėkmės dalyvaujantiems!
 11. Patinka
  Minde_Johnson sureagavo į Selija tarp Paišau iliustracijas *11-03   
  Mokausi paišyti iliustracijas
   
    
    
      
   
     
   
    
    
   
    
     
     
      
   
   
   
 12. Patinka
 13. Patinka
 14. Patinka
  Minde_Johnson sureagavo į Get_Paid tarp ApprovedPlay antroji sa-mp pamoka naujokams, GreenSide.lt SA-MP serveryje!   
  6.02 mano verslą gesino, ką jus? 8)
  P.S. Nuostabus video!!!!1!!1!!
 15. Patinka
 16. Patinka
 17. Patinka
 18. Patinka
 19. Patinka
  Minde_Johnson gavo reakcijąMadd_Dogg tarp ApprovedPlay antroji sa-mp pamoka naujokams, GreenSide.lt SA-MP serveryje!   
  Na aš tai pat nepavadinčiau to karjera  Realiai kuriu tik savo malonumui, tam kad tobulėčiau, o ne tam, kad iš to uždirbčiau ar velniškai baisiai išpopuliarėčiau. Taip, tai smagu išties kai tave įvertina, tačiau laikui bėgant tai turi ateiti savaime, o savinauda niekada neatneš nieko gero. Jeigu norime kažką gauti, turime kažką ir atiduoti, aš atiduodu save, tam kad įgyčiau daugiau patirties, toks mano tikslas. Ačiū už nuomonę  
 20. Patinka
 21. Patinka
  Minde_Johnson gavo reakcijąMadd_Dogg tarp ApprovedPlay antroji sa-mp pamoka naujokams, GreenSide.lt SA-MP serveryje!   
  Na aš tai pat nepavadinčiau to karjera  Realiai kuriu tik savo malonumui, tam kad tobulėčiau, o ne tam, kad iš to uždirbčiau ar velniškai baisiai išpopuliarėčiau. Taip, tai smagu išties kai tave įvertina, tačiau laikui bėgant tai turi ateiti savaime, o savinauda niekada neatneš nieko gero. Jeigu norime kažką gauti, turime kažką ir atiduoti, aš atiduodu save, tam kad įgyčiau daugiau patirties, toks mano tikslas. Ačiū už nuomonę  
 22. Patinka
  Minde_Johnson gavo reakcijąMadd_Dogg tarp ApprovedPlay antroji sa-mp pamoka naujokams, GreenSide.lt SA-MP serveryje!   
  Na aš tai pat nepavadinčiau to karjera  Realiai kuriu tik savo malonumui, tam kad tobulėčiau, o ne tam, kad iš to uždirbčiau ar velniškai baisiai išpopuliarėčiau. Taip, tai smagu išties kai tave įvertina, tačiau laikui bėgant tai turi ateiti savaime, o savinauda niekada neatneš nieko gero. Jeigu norime kažką gauti, turime kažką ir atiduoti, aš atiduodu save, tam kad įgyčiau daugiau patirties, toks mano tikslas. Ačiū už nuomonę  
 23. Patinka
 24. Patinka
 25. Patinka