Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Salvatore_Bufalino

Galibri_Mavike

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:
1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume:  Monte_Hates
2. „ADMIN“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje/forume: Salvatore_Bufalino
3. Už ką yra peikiamas šis „ADMIN“ žaidėjas?: Pradėsiu nuo to kad, Serverio admin žaidėjas salvatore neatlieką savo darbo o tiesiog būgina minutes, čia kiekvienas žaidėjas pasakytu kad nemalonu matyti kaip įžeidinėja tave per premium chat tai buvau įžeidinėjimas žaidėjo Jack_Stallon per premium chat nors Salvatore buvo žaidyme ir tikrai ne afk buvo nes buvo nusiustas jam į sms ar ne afk žaidėjo nors buvau įžeidinėjimas pilniais keiksmažodžiais iš jack salvatore nekreipė dėmėsio į tai pagal admin pareigas adminas privalo užmutinti žaidėja jeigu yra įžeidinėjimas kitas asmuo bet salvatore to nepadarė neužmutino Jack o paliko tiesiog neužmutinta žaidėją kūris svaidėsi pilnom kelnėm keiksmažodžiais. ir iki dabar admin žaidėjas jo neužmutiną o tiesiog praignorina. kas vyko premium chate :)  Tai manau bus iš aukščiau pakalbėta su admin žaidėju Salvatore_Bufalino. kodėl neatlieką savo darbo :) p.s jam parašius į žaidymą kad gavo papeikimą iškart suregavo https://imgur.com/a/oXGDGR0 :) 
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:  https://imgur.com/a/8TfTQDq   https://imgur.com/a/xb7M8bp

Redaguota Galibri_Mavike
Papildomą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, visų pirmiausiai tai norėčiau padėkoti už pirmąjį tokį rimtesnį papeikimą. Trumpai apie vakarykšte situaciją, kadangi esu dirbantis asmuo realybėje, tiesiog prisėdau prie žaidimo šiek tiek pažaisti po darbo pavargęs, kad šiek tiek atitrukti, todėl nelabai kreipiau dėmesį į /p chat, kadangi prisijungusių žaidėju skaičius tuo metu buvo tikrai ganėtinai labai mažas ir trumpai tariant tikrai nesitikėjau, kad kažkas iš tuo metu žaidžiančiu rašys į /p ar "įžeidinės" kitus žaidėjus, šiuo atveju būtent tave. Visų antrą, tam tikrais momentais, tikrai buvau ne kartą pasišalinęs nuo kompiuterio, kadangi šiek tiek dariausi kitus darbus namuose, o žinant serverio sistemą "AFK" režimą įjungia tik po kelių minučių neaktyvumo arba kitaip sakant nieko neveikimo. Tad labai atsiprašau, kad tinkamai neatlikau savo darbo tuo metu ir neatkreipiau dėmesio į žaidimo chatą, bei leidau tave įžeidinėti matant dar kitiems keliems prisijungusiems "premium" žaidėjams. Apibendrinant esama situaciją, ateičiai tikrai būsiu dėmesingesnis, bei akyliau stebėsiu žaidimo chatą, kad tavęs ar kitų žaidėjų niekas nebeįžeidinėtų, bei sulauktu tam tikros bausmės. Tikiuosi jog, dar kartą tavęs neteks nuvilti nei man, nei kitiems šiuo metu esantiems administratoriams ir busi patenkintas mūsų atliekamu darbu. Ačiū ir geros tau dienos. :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.