Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu „ Medikų “ firmos direktorių.

Derek_Milbirrow

Rekomenduojamas pranešimas

Atsiprašau jog įsikišau, tačiau tokios komandos kaip /d nėra, yra tik /dpultas per kurį nėra įmanomą suklysti, ten turi pasiringti Siūsti žaidėjams žinutę ir t.t Tad jai jau jį peiki tuomet vadinasi direktorius ne netyčia parašė. O galbūt ir netyčia. Tik pranešiau dėl /d

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na o gal jis tik testavo, nu qš nesuprantu, norėjo patestuoti ir viskas, ko čia jūs visi putojat jomajo?

Nebejuokauk :DDDDD žinau, kad nori patekt į medikus.Testuot reikia 3-čią kartą? :OOOO gi rašė ryte forume atranka,o db testavo ar veikia su aš dūxas?:DD

Laisvas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebausti :

  • Taip jis su tuo suklydo, bet žmogus atsiprašė, tiesiog gal ne ten norėjo parašyti ar per /r ar per kur, gi ne speceliai parašė, galbūt išviso koks draugas ar giminė parašė, nemanau jog reiktu jį bausti, manau ši karta nebausti 
  • Net nėra sukurtos taisyklės jog negalima taip paskelbti, bet aišku čia ir durnam turi būti aišku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O kur nuotrauka jog direktorius atsiprašo ? :) Būtina skūsti ?

Dar vienas medikas

 

Gonna hate.

 

Tai turiu daryt įrodymus, kad jis atsiprašinėja nors net neatsiprašė? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet kam skelbti visiem per tą direktoriaus pultą ir kam rašyti ištisai Aš *cenzūra*, tada oj ir tada netyčia. Tai galėjo ir į vieną sms sukišti, bet svarbiausia kaip sakė Audinė, reikia per /dpultas tai tikrai jis specialiai, nes taip neįmanomą parašyti netyčia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

;DDDDDDDDD BEVILTIŠKA, žmogus 100% ieškojo kažkokio bugo, tiesiog bandė paspausti ,, Priimti žaidėją " t.y /dpulte. ir netyčia paspaudė, paskelbti ir tiesiog norėjo įrašyti į laukelį nicką, ir pažėti ar nesibuggina, ir paskelbė. NEBAUSTI.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serverį buvo daug naujokų iš garsiausių projektų, o jis taip skelbia per /dpultas? Neįmanomas dalykas, tikrai.Jis šitu postu net NESIRŪPINA.Prisijūnges rašo /dpultas >>> Pranešimas „ Swxx virai, atranka web “ Tai normalu?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar vienas medikas

 

Gonna hate.

 

Tai turiu daryt įrodymus, kad jis atsiprašinėja nors net neatsiprašė? 

 

Deja pupuliuk mažasis jis atsiprašė. :) Tikrai tai buvo gali tikrinti adminsitracija logus 3 sms buvo jog suklydo.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Nebausti :

  • Taip jis su tuo suklydo, bet žmogus atsiprašė, tiesiog gal ne ten norėjo parašyti ar per /r ar per kur, gi ne speceliai parašė, galbūt išviso koks draugas ar giminė parašė, nemanau jog reiktu jį bausti, manau ši karta nebausti 
  • Net nėra sukurtos taisyklės jog negalima taip paskelbti, bet aišku čia ir durnam turi būti aišku.

 

Pofka, tame ir esmė, kad jis neatsiprašė.:) Jis visada nepagarbiai elgiasi su žaidėjais, su jam suteiktomis sąlygomis.Kaip ne specealiai? čia ne /d ar dar kanors, /sms /r neįmanoma sumaišyti į /dpultas ir dar pasirink rašyt pranešimą.

Turbūt žmogui dėmesio trūko, ir taip galvojo „ Atrodys serverio ELITAS “

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Deja pupuliuk mažasis jis atsiprašė. :) Tikrai tai buvo gali tikrinti adminsitracija logus 3 sms buvo jog suklydo.

Ojj, dar nardai į pavus pupuliuk? :* Mažasis? :DDDDD galim sporint, kad už tave vyresnis esu.

Piemenį atsiprašant jis parašė /dpultas >> Pranešims „ Oj “ Ir viskas, jo atsiprašymas baigėsi.

 

GG WP 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ojj, dar nardai į pavus pupuliuk? :* Mažasis? :DDDDD galim sporint, kad už tave vyresnis esu.

Piemenį atsiprašant jis parašė /dpultas >> Pranešims „ Oj “ Ir viskas, jo atsiprašymas baigėsi.

 

GG WP 

 

Aš tau aiškinu jog 3 smsm buvo su atsiprašymu, tu čia toks kietas būdamas pirmuoju "mee" serverio ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebejuokauk :DDDDD žinau, kad nori patekt į medikus.Testuot reikia 3-čią kartą? :OOOO gi rašė ryte forume atranka,o db testavo ar veikia su aš dūxas?:DD

Laisvas.

Ką tu čia šneki asile, jokių aš anketų nepildžiau į medikus, aš mechanikas ir beje biški nusileisk, naujokas atėjas čia nurodinėja, ką daryt ir kaip, biški ramiau tu čia. Pirma surask mano bendrą ryšį su medikų direktoriumi durnius..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu čia šneki asile, jokių aš anketų nepildžiau į medikus, aš mechanikas ir beje biški nusileisk, naujokas atėjas čia nurodinėja, ką daryt ir kaip, biški ramiau tu čia. Pirma surask mano bendrą ryšį su medikų direktoriumi durnius..

Su juo ryšį aš radau vos prisiregistravęs, kaip pradėjo įžeidinėt kitą naujoką.

 

Aš aiškinu? Atsipūsk, kam ką sakiau? Va į šitą būtinai atsakyk.Laukiu nuotraukos.

 

Su visais susipažinau per TS programą, ir jau dauguma mane prijama, kaip kokį nors senbuvį.

 

O tu, nefreepostink ir gali iš čia tiesiog - išeiti ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.