Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu „ Medikų “ firmos direktorių.

Derek_Milbirrow

Rekomenduojamas pranešimas

Tikrai bausti. Jei yra tik /dpultas klaidų padaryti neįmanoma. O čia matosi tyčia.. 1/3 kad nesikartotų, ir žinotų kad klaidų daryti negalima. Kam tada pildyti į direktorių, ypač kai daug žmonių ir reikia būti labai atsakingam.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu ka galiu spresti iš foto, direktorius tikrai nėrą protingas bei mandagus, toki žodinėli turintis nelabai koks direktorius atrodo... Manau tikrai reikėtu bausti ji, kodėl ? Arba jis atsiprašė? Todėl, nes gi kaip visi žinom viešai parašysi ką nors juokingo *cenzūra* ahujiel būsi servery, manau šitas čiuvakas bandė kažką įrodyt bet nelabai kaip jam sekės, o atsiprašymas tai manau nieko nereiškia tokius žodžius parašant viešai, tai manau bausti už direktoriaus nemandaguma viešus keiksmažodžius /dpultas ne tam bei visą kita.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Su juo ryšį aš radau vos prisiregistravęs, kaip pradėjo įžeidinėt kitą naujoką.

 

Aš aiškinu? Atsipūsk, kam ką sakiau? Va į šitą būtinai atsakyk.Laukiu nuotraukos.

 

Su visais susipažinau per TS programą, ir jau dauguma mane prijama, kaip kokį nors senbuvį.

 

O tu, nefreepostink ir gali iš čia tiesiog - išeiti ;)

Jau sakai tik žodinį įspėjimą?

Aš freepostinu, durnas tu?

Sakiau ne tavo ryšį su juo, o mano ryšį su juo... vpš aš jo temų neatsivertęs, tai tu galvok ką sakai... nenoriu pyktis bet jau teks.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikia bausti. Žinoma suklydo, tai suklydo, moralą išrašyti, pasikalbėti Rokui su juo, bet, kad čia parintis nėra ko. Aš irgi tokią pačią klaidą buvau padaręs (į pranešimą darbuotojams įrašęs buvau keiksmažodžių), atsiprašiau, paaiškinau situaciją ir viskas išsisprendė. Galbūt čia kokia klaida įsivėlė, nepulkime teisti, gyvenkime draugiškai!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikia bausti. Žinoma suklydo, tai suklydo, moralą išrašyti, pasikalbėti Rokui su juo, bet, kad čia parintis nėra ko. Aš irgi tokią pačią klaidą buvau padaręs (į pranešimą darbuotojams įrašęs buvau keiksmažodžių), atsiprašiau, paaiškinau situaciją ir viskas išsisprendė. Galbūt čia kokia klaida įsivėlė, nepulkime teisti, gyvenkime draugiškai!

Šauniausia nuomonė, Deividai.:), Manau ir jam turėtų būs perspėta, nes tai trečias kartas, bent jau žodiniu.Naujas serveris - nauja pradžia, nėvienas nenorim prarast serverio direktorių :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nebausti, nes atsiprase, ir tai cia nera nieko blogo, galbut suklydo.

 

 

Kaip matau busi serverio RAGUOTASIS, toli neisi.

Ojojoj, niekada toks nebūvau ir nebūsiu.Savų niekada neožinu, na o tuos kurie eina ant manęs, ant chebros visada.:) 

 

Virai, įrodymus, kad atsiprašė.

 

P.S AŠ NEPRAŠAU, KAD GAUTŲ ĮSPĖJIMĄ, TIESIOG NORIU, KAD TO NESIKARTOTŲ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai ji nepatiko senai jau, bet čia aišku Rokui spręsti. Bet gi tikrai neįmanoma sumaišyt komandos /r , su /dpultas > ir dar ten kažką pažymėt ir tik tada parašyt. Nu ždž. Prisidyrbo manau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Supranti jei jis bus nušalintas per tavo ožinimus prieš tavę atsisuks visi svolačiai, dabar galvoji "ph" "neidomu" ir t.t., bet serveryje suprasi kad klaida padariai :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Supranti jei jis bus nušalintas per tavo ožinimus prieš tavę atsisuks visi svolačiai, dabar galvoji "ph" "neidomu" ir t.t., bet serveryje suprasi kad klaida padariai :)

Su svolačiais gerai labai bendraudavau, ir būtų ištiesų gaila :pp

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Supranti jei jis bus nušalintas per tavo ožinimus prieš tavę atsisuks visi svolačiai, dabar galvoji "ph" "neidomu" ir t.t., bet serveryje suprasi kad klaida padariai :)

;DDDDDDDDD BEVILTIŠKA, žmogus 100% ieškojo kažkokio bugo, tiesiog bandė paspausti ,, Priimti žaidėją " t.y /dpulte. ir netyčia paspaudė, paskelbti ir tiesiog norėjo įrašyti į laukelį nicką, ir pažėti ar nesibuggina, ir paskelbė. NEBAUSTI. TUO LABIAU, JOG JAU IŠTRYNĖ PAPEIKIMĄ PO TAVO POSTO ;dddd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau nereiktu bausti... blyn gi žmogus gal padarė klaida gal ir giminaitis koks ar draugas buvo svečiosi ir paraše vaje jau.. ar mirsit kad jau paraše jis taip... apgailėtina

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.