Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Užblkuotas asmuo yra Malac_Fan, o mano yra Max_Bmw. Tačiau negaliu prisijungti nes rodo kad esu užblokuotas.

Max_Bmw...

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas,

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Max_Bmw
• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Mafijos_Tvėvas
• Už ką buvote užblokuotas?: Už čytinimą. Tačiau tai matosi labai didelė klaida nes užblokavimo vardas net ne mano. užblokuoto žaidėjo slapyvardis yra Malac_Fan. Bei užblokavimo data visiškai nesutampa su šiomis dienomis kuriomis vis dar jungiausi ir puikiusiai žaidžiau šiame serveryje. nuotraukoje puikiai matoma jog užblokavimo data yra 2020-09-01 19:31:16. Kai jungdavausi į serverį bei puikiai prisijungdavau tos dienos data buvo maždaug 2022-01-01 iki 12d tame tarpe bei ankščiau jokių tokiū klaidų nebuvo tačiau šiuo met kai norejau jungtis 2022-01-14 16:20val jau prisijungti negalėjau.
• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: https://www.part.lt/perziura/372d4c140ede9d944d6c5cbc702a6963926.png
• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: Kitos nuotraukos neturiu, tačiau pabandykite su mano nick name prisijungti i serverį ir pamatysite kas per klaido vyksta. Mano nick name yra Max_Bmw

Redaguota Max_Bmw...
Tvierinimas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.