Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.11.07 visose vietose

  1. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Sirioga_Master​ Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo Sausio 28d zaidime buvau uzsiregistraves. O forume nuo 2014 metu gruodzio 22 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 7 metus kazkur. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Is Mafijos_Tevo kada jis dar buvo kitam serve pagalbos operatorius ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes cia pilna nematytu dalyku, nera jokiu bugu ir yra pujki saika Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Buvau sunkoka nes
    5 taškai
  2. Taigi nusprendžiau parašyti savo žaidimo pradžią būtent šiame serveryje. Manau bus įdomiau, nei praeitame bloge. MANO PRADŽIA ----------------------- Taigi kaip jau daugelis žinote, atėjau žaisti su keliais sampo draugais (Paška, Renka, Ignu) ir bendravau būtent su jais. Pradėjęs žaisti stengiausi įsilieti į žaidimą, nieko neįžeidinėjau, buvau ramus kaip ir pridera naujam veidui. Tačiau jau po poros dienų sužinoję kas aš toks, sulaukiau eilinių stūmimų. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtų juos ignoravau, arba tiesiog atsišaudavau. Kokia likimo ironija, kad pagrindinis stumikas - mano pava
    3 taškai
  3. Pirmasis blogas. Istorija iškur aš kilęs (sampe), vardo istorija. Sveiki atvykę bendraminčiai, stumikai, elgetos, turtingieji. Kaip jau supratote iš pavadinimo - aprašysiu patį serverį, žaidėjus ir daugiau ką aš manau. Nieko nelaukęs pradedu. Gero skaitymo. SAMPO PRADŽIA ----------------------- Taigi, sampą pradėjau žaisti, pagal manę pačio kvailiausio amžiaus - 12 metų. Kodėl kvailiausio? Nes tokio amžiaus žmonės yra labai patiklūs, neišprusę ir nepakankamai protingi, kad suprastų klastą ar apgaulę. Taigi nenukrypdamas nuo minties, pradėjau žaisti būdamas 12-os. Primasis serv
    3 taškai
  4. dl - http://www2.zippyshare.com/v/76555227/file.html
    2 taškai
  5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Tiesiog 2. Kam skirta ši pamoka (serveriui, forumui ar TeamSpeak'ui): Forumui. 3. Informacija apie pamoką (pamokos apibūdinimas): Pamoka kaip įkelti nuotraukas į foruma ar į kur kitur, talpinant nuotrauką į part.lt 4. Vaizdinė pamoka (Video, nuotraukos ir visa kita kas gali suteikti informacijos): Pateikta viskas žemiau. 1- Pasidarome nuotrauką. Serveryje su F8 mygtuku. 2. Įeiname į puslapį - http://www.part.lt/ 3. Pasirenkame - Talpink paveiklėlį. 4. Spaudžiame- Pasirinkite. 5. Susirandame norima nuotrauką. (Kiekvienam gali
    2 taškai
  6. Sveiki taigi sugalvojau,kad reiktų sukurti Clash Of Clans klaną ir jį išplėtoti su GreenSide.lt serverio žaidėjų pagalba. Daug nenoriu čia išsiplėsti ir kažko prirašyti,tiesiog norintys prisijungti : -CrazyNationXV- prieš ateidami į klaną prisitatykite kas toks esate GreenSide serveryje Reikalavimai bei mini informacija: Būtina : 800trofėjų. Elder : 500 donate. Co'Leader : Renkamas mano nuožiūra. Būti aktyviam,doneitinti,padėti,dalyvauti CW,CW metu nepalikti klano. Lyderis : James_Stephen Co'leaderis : Elder'is: Nariai: Darius_Piktas,Vendelis_Savas,T
    2 taškai
  7. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Justas_Tiesiog *Jūsų Vardas realybėje :Justas *Jūsų amžius : 15 metų. *Miestas iš kurio esate : Esu iš Kauno. *Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype -flcu.pro *Jūsų charakterio bruožai : Esu draugiškas, bendraujantis, paslaugus, linksmas, patariantis, užbaigiantis darba, pastabus, mėgstu kartais pavadovaut . *Jūsų pomėgiai : Sportas, buvimas su draugais. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Gatvės gimnastika. *Ar turite merginą/vaikiną? : Neturiu. ;( *Ar turite brolių arba seserų? : Turiu sese. Jai 20 metų, sutariu labai gerai. *Ar turite
    2 taškai
  8. Terry Lee

    "BAR" Grafikos studija

    Jūsų vardas, pavardė: Terry Lee Kiek laiko užsiimate grafikos dizainu: Gal pusę metų tai tikrai. Kokiomis programomis naudojatės: Photoshop cs4 Keli jūsų darbų pavyzdžiai (Geriausia imgur galerija): Šie 2 darbai yra paprasti, nei 5min neužtrūko, pasistengęs padaryt galiu geriau. Dar text'as nekaip atrodys,bet viską +/- skubėdamas dariau. http://imgur.com/a/zMZMy + Keli žodžiai, kodėl norite pas mane dirbti?: Reik nuo kažko pradėti. Ši parduotuvė aktyvi, dažnai užsisakinėja ir nusprendžiau pamėgint patekti.
    2 taškai
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Nexar • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Visi žinom kad yra toks dalykas kaip audiomsg, ir aš siūlau padaryti, kad šito dalyko serveryje būtų daugiau. Tiesiog vietos kur galima būtų įdėti papildomus garsus. Kai yra padedama bomba ir ji pypsėtų, kaip ir daugelis bombų su laikmačiu keistųsi jos pypsėjimo dažnis pradžioje tai vyktų lėtai ir kas 3 minutes pypsėjimo dažnis greitėtų, šį garsą girdėtų visi esantys pastate, ir kuo jie toliau nuo bombos tuo garsas girdėtųsi silpniau. Tai būtų tikrai naudinga, nes iš toli nesimato kiek liko iki sprogimo, pagal gars
    1 taškas
  10. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Panele_Vokiete *Jūsų Vardas realybėje : Hann ah,Ella,Michelle,Anna,Goda. *Jūsų amžius : 19 metų.(1997-08-20.) *Miestas iš kurio esate :VOkietija/Frankurt. *Jūsų kontaktiniai duomenys : NeduOsiu,kainuOs brangiai jeigu skambinsit man. *Jūsų charakterio bruožai : Esu draugiška,bendraujanti,miela. Užsispyrusi,bei siekanti savO tikslO..Nepatinka,kai mane įžeidinėja. *Jūsų pomėgiai : Eiti spOrtuOti. *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : ŠOkiai,futbOlas. ♥ *Ar turite merginą/vaikiną? : Single. ♥ *Ar turite brolių arba seserų? : Brolį,kurį kiekvi
    1 taškas
  11. Sveikučiai, kas skaitote šį viešą virtualų blogą. Iš karto norėčiau paprašyti, jog jei pradėsite skaityti, pabaikite iki galo. Šis blogas sudarys keletą skilčių, kurių pagrindinė tema ir būsiu - aš, mano atsiradimas šioje virtualioje erdvėje ir kt. Daugiau ? Skaitykit. Gero skaitymo ! --- --------------- ČHAPTER 1. --------------- Heh, taigi, pradėkime nuo to, jog man yra 15 metų, gyvenu Alytaus mieste, turbūt daugelis turėtumėt žinoti. Asmeniškai pats, užsiėminėju tikrai daug kuo, mėgstu ir paskaityti k*cenzūra*ą, kiekvieną dieną pasportuoti ( nesvarbu ką, svarbiausia, jog kažkuo užsiimti
    1 taškas
  12. ​​ Helovyno proga serveryje nuo šios temos paskelbimo laiko, perkant kreditus SMS žinutėmis, MAKRO būdais, kreditų gausite netgi 25% daugiau nei įprastai! Helovynas Helovino eventas. Stengiamės išlikti unikalus, todėl ir šios šventės proga paruošėme šį tą išskirtinio serverio žaidėjams. Norint pradėti Helovino eventą jums reikės nuvykti į serverio SPAWN vietą (ten kur atsiranda naujokai, Palomino Creek miestelyje) ir užlipus ant moliūgo galėsite pradėti Helovino eventą. Svarbu, stenkitės turėti full HP ir maisto atsargų, nes eventas nebus vienas iš lengviausių ir trumpiausiu norint p
    1 taškas
  13. Sveiki, Taigi pradėsiu nuo to dažniausiai manau visi lankotės užsienio forumuose ir ieškote temų įvairių susijusių su šiuo žaidimu, nes aš taip darau dažniausiai, o gi kodėl? nes mes Lietuvoje šio žaidimo forumo ir neturime (iki šiandienos) šiame forumuose rinksis League of Legends žaidėjų štabas, čia kaip suprantate laisvai galėsite bendrauti ir ieškoti pagalbos ar dalintis įspūdžiais savo pasiekimais apie šį žaidimą. Puslapis su kiekvieną dieną vis plečiasi ir yra vis pertvarkomas ir viskas tobulinama, greitu metu bus užvilktas naujas dizainas, kuris labiau bus susijęs su League of
    1 taškas
  14. Rokas

    Reklamuok!

    Reklamuok! Štai ir dar vienas konkursas yra skelbiamas "GreenSide" projekto forume! Šis konkursas yra gana paprastas, pagrindinė jo esmė yra kuo originaliau ir įdomiau pareklamuoti "GreenSide" projektą realiame gyvenime. Tarkime pasidaryti kokias tai "GreenSide" serverio skrajutes ir jas priklijuoti mašinų aikštelėje ant kiekvieno automobilio lango, pakabinti didelį plaką kur nors gatvėje, jog pravažiuojantis vairuotojai matytų užrašą "GreenSide", bei padaryti nuotrauką ir įkelti į šią temą užpildžius anketos šabloną, kuris yra pateiktas apačioje. Trys originaliausi ir linksmiausi reklamos au
    1 taškas
  15. Sveika GreenSide tauta, Sukūriau parašus jums, Pagrindiniems Administratoriams : Prižiūrėtojams : T.Prižiūrėtojams : Moderatoriams : Direktoriams : Gaujos Lyderiams : Serverio Administratoriams : Serverio VIP Nariams : Forumo Nariams : Gero naudojimo!
    1 taškas
  16. Aš ir nesu GSPD ,bet koks įdomumas pro miestą nešiotis 150km/h ? Važiuok į laukus ir lakstyk kas draudžia ,o čia yra miestas bent dalyje žaidimo naudokimės ket taisyklėm ,nes atrodo apskritai mašinos teisės neturi jokios reikšmės ,išsilaikau ir važinėju ,vargo nematau.
    1 taškas
  17. Dėl išėmimo - už, dėl pridėjimo shotgun - prieš. Kodėl? Su shotgun lengva šaudyti, tegu DM zonoje parodo savo skill'us su deagle. Nes dažnai būna apsimeta kietuoliu, su shotgun, automatais ir viskuo kituo, o su deagle net nepašaudo.
    1 taškas
  18. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tadas'Chill • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tai būtų sistema, leidžianti gauti pinigus už praleistą laiką veltui. T.y - gauti pinigus į seifą už ginklų saugojimą paketų gaminimo metu. Logiškai pagalvojus policininkai valandą varginasi ir saugo fūras ir nieko negauna, tik varginasi dėl nieko. Siūlau padaryti, jog už mažą kiekį atvežtų paketų (būtų galima padaryti įv. sistemas) į PD seifą atsirastų pinigų už mažą kiekį pervežtų paketų. Tarkim jeigu abejos gaujos išviso atvežtų ne daugiau kaip 50 paketų pareigūnai gautų tam tikrą pinigų sumą į seifą, jeigu at
    1 taškas
  19. Pritariu, tik kai star turi tada jie reguoja, mentai va stovėtu už kokio kampo ir matuotu.
    1 taškas
  20. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Paulius_Ice • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti dylerių darbą,dyleriai galėtų parduoti ginklus,narkotikus,žolę.Fūristai atveštu ginklų,narkotikų,žolės dyleriams,o jie galėtų pardavineti. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Atsiranda naujas darbas,furistai turi daugiau maršrutu. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    1 taškas
  21. o labas svogunai, malonu susipazinti, tikekimes sutarsime kaip sekasi buti drk? [placiai prasau]
    1 taškas
  22. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Derrick_West 2.Filmo žanras: pusiau siaubo. 3.Filmo pavadinimias:ŽINAU KĄ VEIKEI ANĄ VASARĄ / I KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER. Pažiurėk visas 3 dalis nuo pirmos 4.Filmo traileris(nebūtina) 5.Kaip reikės atsilyginti? (Forumo rep'ais, serverio valiuta?) Nrg arba forumo like
    1 taškas
  23. Prieš , tiesiog daugiau žmonių sėdėtu jaile. Jūs galvojat kam nors įdomu važinėti 90KM/H greitčiu? Susimastykit kas būtu jei patys nebūtumėt GSPD darbuotojai.
    1 taškas
  24. Anketa. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Silva 2.Filmo žanras: Tiesą sakant net nežinau. Bet tikrai ne komedija ar siaubo. 3.Filmo pavadinimias: Project X 4.Filmo traileris(nebūtina) - 5.Kaip reikės atsilyginti? (Forumo rep'ais, serverio valiuta?) NRG arba Serverio Valiuta. .
    1 taškas
  25. Gera idėja ,nes dabar praktiškai greičio matuokliai yra paprastam žaidėjui neaktualūs ,gali lakstyt kokiu nori greičiu ir už tai tavęs niekas nebaudžia ,jeigu būtų tokie greičio radarai ir šį darbą atliktų policijos pareigūnai viskas būtų visiškai kitaip ir niekas nelakstytų kaip tik nori ,būtų tramdomi ir greitai valdomi. Nes dabar tie greičio radai gaudo tik blogiukus ,tie kurie turi star ,o kaip dėl KET taisyklių ?Ar tai nesvarbu ?Tad aš už ,manau tai būtų naudinga jeigu įgyvendintų.
    1 taškas
  26. Turiu savo gan paprasta be sniego moda, nes manau del sniego gali crashu pametyt:D Hotai erroru nemeto? ( crashu),
    1 taškas
  27. Padariau panašų, jeigu norėsi kad ką pakeisčiau kreipkis į PM. 2like.
    1 taškas
  28. Rokas

    Emigruoju Terry LEE.

    Sėkmingai emigruotas, sveikiname! Gavote 3500€, 500XP ir VIP 7d. ​ ​ ​ ​ ​
    1 taškas
  29. Sėkmingai emigruotas, sveikiname! Gavote 3500€, 500XP ir VIP 7d. ​ ​ ​ ​ ​
    1 taškas
  30. Pabandžiau kažką padaryt, štai rezultatas: Gal patiks.. Atsiskaityk forumo patinka kiek pačiam negaila.
    1 taškas
  31. "Mano atsiradimo istorija". O aš tikėjaus, kad pasakosi kaip tave pagimdė. Šiaip daug ką žinojau, tik kažkaip jau įsivažiavus į tekstą jis baigiasi. Papasakok daugiau, padaryk tęsinį, apie karus su mumis, kai buvai pd, kaip siekei direktoriaus, kaip jį gavai, su kuo pradėjai čia žaist ir pan.
    1 taškas
  32. Ačiū, dėde, Misteri. Stengiausi, kiaurą dieną tikrai nesėdėjau, bet laiko įdėti teko. Dar kartą ačiū.
    1 taškas
  33. Esmė kad žmogus sako tiesą, o tu b-listais mėtaisi ir dar grasini forumo įspėjimais... juokas ima iš tokių krautuvėlių :DD
    1 taškas
  34. Labai gražus, paprastas vidosas. Gražiai sumontuotas, viskas čiki.
    1 taškas
  35. Ilgą laiką trūkęs HaxBall turnyras pasiekė finišo tiesiąją. Grupių etapus bei turnyrinę lentelę galite rasti paspaudę čia pat kur dabar žiūrit. O dabar žemiau matote kaip komandos išsidėstė ant nugalėtojų pakylos: Laimingosios komandoms, kurių žaidėjams nereikės prašyti mamos pinigų ant pietų, Pirmos vietos nugalėtojams: Rolling_Paul ir Vidas_Asas prizai po 5.000 kreditų, pasirinktos aprangos (skin'ai). Antros vietos nugalėtojams: Dwayne_Bond ir Edgaras_Mix prizai po 3.750 kreditų, pasirinktos aprangos (skin'ai). Trečios vietos nugalėtojams: Tomas_Bielka ir Paulius_Prime prizai
    1 taškas
  36. Jūsų Vardas_Pavardė : Marcus_Sullivan Kokią transporto priemonė parduodate : Infernus Papildoma informącija : Graži auksinė spalva, ratų pavadinimo nežinau, bet jie derinasi prie mašinos, yra 10x nitro, hidraulika. Jūsų norima kainą : 190k Vaizdo įrašas/nuotrauką :
    1 taškas
  37. Liūdi šeima ir artimieji, šviesiu atminimu lydėsiu Tave. Dar vakar ar užvakar kalbėjom per TS... Lyg niekur nieko, juokėmes, šypsojomes... Ir štai tau, ateina diena ir likimas pasirenka.. Tave, mane ar ją, neaspėsi. Gaila, ilsėkis realybėje. Bet jei pamatysiu žaidžiantį kitam projekte su šiukšlėm - palaidosiu antrą kartą, be liūdesio ar gailesčio
    1 taškas
  38. Jūsų Vardas_Pavardė : Justas_Tiesiog Kokią transporto priemonė parduodate : Buffalo Papildoma informącija : 300km ridos! Puikiai isima posukius, galinga ir grazi masina. Sunkiai apsivercia (stabili). Jūsų norima kainą : 85k. Vaizdo įrašas/nuotrauką :
    1 taškas
  39. Parduota. Galite rakinti tema.
    1 taškas
  40. Ponas_Gyvatė.

    Reklamuok!

    Anketos šablonas dalyviams, Konkursas vyks iki 2015.11.01​ • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ponas_Gyvatė , Mister_Winston. • Trumpai pristatykite savo darbelį: Na aš sugalvojau šią įdėja bet man ją padėjo įgyvendinti Mister_Winston dėkoju jam labai . Tikuosiu laimėsim prizus. Darbą buvo atlikti nesunku. Tik sugalvoti įdėja Na ir kaip visi kėle FOTO , tai mes įkelsime video • Darbelio nuotrauka ar vaizdo įrašas: https://youtu.be/qc3EuwaiTag
    1 taškas
  41. tavo laime kad gerai sutari su mumis, nes gyventum 3 palatoj
    1 taškas
  42. Labai puiki idėja, tačiau jai reikės dar vieno papildomo atnaujinimo, t.y verslų GUI lentelės informacijoje, rašytų šiuos skaičius, minutes, kadangi tai padėtų žaidėjui apsispręsti, ar pirkti tą verslą, ar ne.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.