Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.02.08 in Pranešimai

  1. Vardas_Pavardė žaidime: Edvis_Srekas Nuoroda į jūsų kurtą meme Kaip žmonės perka mašinas iš paprastų žaidėjų ir iš Marko. Kai pildai į direktorių, bet nežinai ką parašyt. Pinigų dingimo priežastis Visi, kurie leavino ir sakė, kad niekada nebesilankys nei forume, nei žaidime. Aš, kai pasijaučiu, kaip ekstrasensas
    4 taškai
  2. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Balan_Possui – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti papildoma funkcija adminams , kurie stėbi /pzu. Kad chat'e rašytų , kada žaidėjas pataiko į kitą žaidėją. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tuom , kad dabar stebint tarkim aimerį , kuris šaudo iš tolo į žmogų tu negali nuspręsti ar jis pataiko ar ne, todėl sunkiau pagauti aimus. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): -
    3 taškai
  3. 2 taškai
  4. Atranka į gaujų prižiūrėtoją, 2019.02.03 - 2019.02.09 Sveiki, kaip ir matėt jau naujausias naujienas, kad mano forumo spalva paraudonavo. Tad supratau, kad laikas bus išsiskirti su gaujų prižiūrėtojo pareigomis. Turbūt niekam nėra paslaptis, kad šiose pareigose, nebuvau pilnai efektyvus, nemeluosiu, ta pati rutina buvo jau gan atsibodusi ir norėjau kažką pakeisti. Atrankoje ieškomas atsakingas ir tvirtą ranką turintis asmuo, pats patyriau savo kailiu ir galiu patikinti, kad gaujų prižiūrėtoju būti nėra lengva, tad gerai pagalvokite ar tikrai norite pildyti. #PAGEIDAUJAM
    1 taškas
  5. Kadangi vartotojas Titas_Titurnikas buvo užblokuotas ir jo vartotojas buvo konfiskuotas, nukentėjusiam grąžinta pusė t.y 75.000 skolos. Tema rakinama.
    1 taškas
  6. 4 lygio adminai jau turi šią funkciją, bet pilnai sutinku, kad padarytą ir gautą žalą galėtų rodyti visiems admin privilegiją turintiems žaidėjams naudojant /pzu.
    1 taškas
  7. ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com):
    1 taškas
  8. Dalyvio anketa: ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Ernis_Pokemon ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com):
    1 taškas
  9. ↠ V9 ( GIRLS ) ↞ - https://imgur.com/a/uuEcS0Z - MĖLINA ŠIRDUTĖ IR BUS DAR DAUGIAU <3
    1 taškas
  10. 1 taškas
  11. Sveikinu @Rebeka_Sander ir @Matthew_Bennett!
    1 taškas
  12. ↠ V8 ( GLOCK ) ↞ MĖLINA ŠIRDUTĖ IR BUS DAR DAUGIAU
    1 taškas
  13. • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Gruzinas_Tortilla • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.
    1 taškas
  14. 1 taškas
  15. ↠ V2 - Profilio Priderinimai { CITY } ↞
    1 taškas
  16. 1 taškas
  17. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Gruzinas_Tortilla 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Lukas_Amg 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/k5bljVv 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/k5bljVv
    1 taškas
  18. Sveiki forumo nariai, Ieškodamas sau modifikacijų, o jų ieškausi gan dažnai, nes atsibosta greitai ir norisi naujų. Nusprendžiau padaryti ir jums nedidelę paslaugytę, suradęs savo nuomonę gražią modifikaciją įdėsiu į šią tema, kad ir jūs galėtumėte atsisiūsti jeigu patiktų ir nereikėtų ieškotis! TEMOS INFORMACIJA! (bus pildoma) Modifikacijų įrašymo tipas bus pagrinde automatinis , nes mano nuomonę taip patogiausia. Pastebėjote , kad neveikia mano pasidalinta modifikacija? Parašykite man asmenine žinutę pamėginsime sutvarkyti. Prieš modifikacijos kėlimą į temą , ji
    1 taškas
  19. Sveikinu Jack_Gta su medikų direktoriumi, sėkmės tau! Mariau šauniai padirbėjai.
    1 taškas
  20. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nedaz_Nedaz 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Titas_Titurnikas 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Tiesiog jis gavo ban, ir rcon tai noriu atgauti skolą,nes matau ir žinau, kad jis negrąžins, nes konfiskuota paskyra. Ten tie pinigai 224638€ kai jis man davė, tai aš jam buvau davęs apsižiūrėti butą ir tada atidavė. Po to pasiskolino 150k. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2019/03/02 tada paskolinau, šiandien 2019/02/06 gavo rcon. 5. Įrodymai (būtina):https://imgur.com/a/PfSTxAF @Mantas @Rebeka
    0 taškai
  21. Kai susimokėsite, gausite parašo versiją be watermark'o! (Redaguosiu tą patį paveikslėlį, tik be watermark'o) Kaina - 9000€ Kai susimokėsite, gausite parašo versiją be watermark'o! (Redaguosiu tą patį paveikslėlį, tik be watermark'o) Kaina - 13,000€ Sumokėta!
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.