Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2023.10.31 visose vietose

  1. • Atnaujinta /tvaldymas komanda. Atnaujintas lentelės dizainas ir pridėtas papildomas funkcionalumas įjungti/išjungti tr. priemonės patobulinimus, kuris išsisaugo kiekvienoje tr. priemonėje individualiai. • Buvo pašalintas patobulinimų įjungimas/išjungimas naudojant "W" klavišą. • Administratoriai stebėjimo rėžime nuo šiol galės matyti ir tr. priemonės maksimalų greitį. • Sutvarkyta klaida su medikų "92" užduotimi, kuomet jos įvykdyti nepavykdavo. • Sutvarkyta klaida, kuomet būdavo galima paimti kontrabandos paketą, vairuojant tr. priemonę. • Sutvarkyta klaida, kai buvo galima persir
    14 taškai
  2. Rokas

    Helovino savaitė 2023!

    Helovino savaitė 2023! Helovino savaitė prasideda! Daugiau informacijos apie Helovino užduotį serveryje /helovinas . Helovino užduotyje Jūsų tikslas yra rasti kaip galima daugiau moliūgų kiekvieną Helovino dieną, kurie slapstosi „Red County“ miestelių teritorijoje. Suradus moliūgą turėsite pašalinti jo užkeikimą. Norėdami pašalinti surasto moliūgo užkeikimą turėsite įveikti labirintą, kuriame turėsite surasti moliūgą. Labirinte taip pat galėsite rasti ir Helovino dėžę (/hdeze). Įveikus vieną iš Helovino dienų, t.y. suradus visus tos dienos moliūgus, galėsite atsiimti tos dienos pr
    13 taškai
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė: Thai_Gregor • Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Tony_Gillera • Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Pirkau iš mechaniko Tony_Gillera noss sistemą ir beduodant pinigus nepastebėjau, kad duodant pinigus dar viena kupiūra tūkstantinė buvo ir tik padavius pinigus pastebėjau, kad permokėjau už paslaugą ir prašant Tony_Gillera atiduoti pinigus asmuo ignoruoja ir galimai padarė vagyste dirbamas Mechaniku darbe • Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2023-10-31 21:29 • Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/8bWj8Ji
    7 taškai
  4. Bevardisz_Raidas

    grindinam faniera

    grindinam faniera
    5 taškai
  5. Visų pirma, reikėtų peržvelgti Firmų nuostatų 3.3.0.0 punktą, kuriame sakoma už ką gali būti taikomas šis įtarimas. Nematau, kad ši situacija turėtų panašumų su paminėtais punktais nuostatose. Visų antra, pavaduotojo pateikti įrodymai nėra tinkami, chatlog nėra galima įrodymų rūšis, o pridėtoje nuotraukoje nėra informacijos, įrodančios nusikaltimus. Visų trečia, tai jau yra antras pavaduotojo papeikimas, tad nematau kitos išeities, kaip skirti pavaduotojui įspėjimą. Tikėkimės tai bus puiki pamoka išlikti atidesniam. Tema rakinama.
    4 taškai
  6. Kas yra barai? Daugiau informacijos apie barus čia. Sveiki, atsistatydinus Claudui, ieškome naujojo „Blueberry“ baro lyderio. Šiuo metu serveryje yra pilna veiksmo tiek iš „Montgomery“ baro, tiek iš policijos departamento, todėl manau tai turėtų suteikti motyvacijos išbandyti save ir suburti savo šutvę. INFORMACIJA Kandidatūras galima pateikti iki 2023.11.03 19:00. Anketas pateikia tik žaidėjai, kandidatuojantys į pareigas. Kandidatas negali būti gėdos stulpuose. Jūsų pateiktas kandidatūras mato projekto administracija, bei prižiūrėtojai. REIK
    2 taškai
  7. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Sukčiavimas (čytinimas) Helovino užduoties metu - log'ai. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://imgur.com/a/iTOsHDb
    2 taškai
  8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Gytis_Libert • Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):modpack grazaus ir kad galieciau eiti i greenside lt • Komentaras apie modifikaciją (nebūtina):niera skritumo. • Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas):- • Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda (kartu su aprašymų bei tikrąją atsisiuntimo nuoroda):-
    1 taškas
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: David_Edyionii • Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): GTA • Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: Ieškau GTA gražaus, kad nebūtų visko per daug prikrauta • Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)): nėra svarbu, jog nebutu kokiu neleistinu smutkiu prikrauta
    1 taškas
  10. Karosas_Julius

    1 taškas
  11. Sveikas. Pats žinai kaip viskas įvyko šioje situacijoje, bet vis tiek bandai kažką įrodyti. Kaip pats mini savo papeikime, kad aš liepiau tau išlipti iš vandens, taip liepiau, bet neišlipti, o išplaukti iš tos vietos, kadangi su sraigtasparniu ten sunkiai prieinama. Vietoj to, kad draugiškai paplauktai į šoną parašei "ne, nemoku plaukti". Nemanau, kad čia yra tinkamas atsakymas tam. Kadangi nepajudėjai iš vietos, buvai nužudytas darbuotojo ir surakintas ligoninėje, kaip matoma tavo nuotraukoje. Vieta kurioje buvai ir chatai, kaip pats parašai "ne" matosi įrodymuose. Iš mano pusės padaryta kla
    1 taškas
  12. Eh, kaip lengva kaltinti žmogų kai viską matome tik taip kaip norime matyti. Pirmoje nuotraukoje aiškiai matosi, kaip bandote man įgelti pabrėždama „yra ir didesnių cringe dalykų serveryje“, jeigu tai buvo akcentuota ne man, kodėl man privalu tai išgirsti? Antroje nuotraukoje neįmatau nieko įžeidžiančio kas būtų akcentuota jums iš mano lūpų, ne aš ir ne mano artima aplinka tuos vartotojus kuria, o bendrai sudėjus viso to pykčio kurstytoja esate Jus, tiek pirmąsias kadencijos dienas, tiek dabar nuolatos bandote man įgelti savo draugu pagalba ir bandote provokuoti mane, nes esu degtukas. Ne
    1 taškas
  13. Ačiū už pirmąjį bereikšmį papeikimą, manau galėtum išdėstyti detaliau mano piktnaudžiavimą? Ir jeigu teigi, jog tai buvo „kick“, kodėl vis gi pasirinkai direktorių skiltį, o ne administratoriaus? Taipogi, Aisti, aš tave matau pirmąjį kartą.
    1 taškas
  14. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
    0 taškai
  15. ŠABLONAI VADOVO PEIKIMAS Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: P_D Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Benito_Cartel Policijos pavas Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Free star už reikalavimų nevykdymą, liepe lipt iš vandens tik už tiesą. Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: https://prnt.sc/C_qe3PcfKJD3
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.