Minde_Johnson

Narys

Minde_Johnson

Narys
 • ID

  966
 • Turinio skaičius

  265
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Minde_Johnson paskutinį kartą laimėjo Liepa 27 2017

Minde_Johnson turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

14.544 profilio peržiūros
 1. Minde_Johnson

  G'G Parašai

  Kai keiti background dydį, laikyk shift, jeigu pats background yra tamsus, tekstą daryk šviesų, NES NIEKO NESIMATO. Apskritai, šiems gfx darbams reikia dar daug daug darbo... Kol kas esi pradedančiojo stadijoj, tad kalbėt apie kainas tau dar anksti. Sėkmės tobulėjant!
 2. Minde_Johnson

  CSGO #FirstAce.

  Koks rankas?
 3. Minde_Johnson

  Kreditų pirkimas „SMS“ būdu atgyveno savo?

  https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sms/lithuania manau pats supranti, kad su tokiais mokesčiais nei vienas verslas sėkmingu netaps.
 4. Minde_Johnson

  Kreditų pirkimas „SMS“ būdu atgyveno savo?

  Pagal mane sms apmokėjimo būdą daugiausiai naudoja nepilnamečiai, likusieji naudojasi banku ir kitais apmokėjimo būdais, todėl šis apmokėjimas mano nuomone bus bene mažiausiai naudojamas pabrėžiant faktą, kad juo naudotis gali tik sulaukę pilnametystės. Atsižvelgiat į gausų apmokėjimų pasirinkimą vyresniems arba 18 metų amžiaus asmenims, tai būtų tik dar viena galimybė, tačiau ne pirmutinė. Aišku, kad atsiradus šiam apmokėjimo būdui atsiveria durys ir jaunesniems, nes gavus vyresniųjų pagalba ir šiems šis būdas taps prieinamas. Šiaip negaliu kalbėti labai drąsiai apie dalyką kurio netgi pats nesu išbandęs, tad tai tik nuomonė kurią beskaitydamas šį pranešimą sugebėjau susikurti. Džiaugiuosi už jūsų naujoves, smagu matyti kaip judama į priekį. Ačiū.
 5. Minde_Johnson

  [KONKURSAS] Praturtėk!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minde_Johnson 2. Ar esate pilnai nusiteikęs laimėti?: Aš esu nusiteikęs ne tik laimėti, bet pralaimėti. 3. Ką veiksite su laimėtu prizu?: Sąžiningai sakant tai investuosiu į kokį nors pelningą verslą, padvigubinsiu ar net patrigubinsiu laimėjimą. 4. Data kada užpildėte anketą: 2017/08/08 13:17
 6. Labai ačiū tau už šią itin punktualią ir įkvepiančią nuomonę! Man tai be galo džiugu girdėti ar skaityti . Nuoširdžiai tariant vien dėl tokių komentarų ir atsiliepimų aš esu tik dar labiau stumiamas tolyn, į priekį kad tobulėčiau. Tikiuosi, kad su laiku darysis tik dar įdomiau, tačiau kad pastoviai kelčiau video - reikia turėti laiko, o aš jo turiu tikrai ne itin daug. Kuriu kada galiu ir tik savo malonumui, o tai manau ir yra svarbiausia. Muzikos foną aš pritaikiau specialiai tam tikroms vietoms, tuo metu kai nekalbu - garsas didesnis, kai kalbu - mažesnis. Man tai pasirodė gan gera idėja, kad vietomis kuomet veiksmas vyksta ir epizodai eina vienas po kito be jokio kito įgarsinimo, galima būtų pasiklausyti fone skambančios muzikos. Ačiū už nuomonę! Kiek galėsiu - tiek nesustosiu.
 7. Labai ačiū visiems už nuomones! Man tai tikrai daug reškia
 8. Na aš tai pat nepavadinčiau to karjera Realiai kuriu tik savo malonumui, tam kad tobulėčiau, o ne tam, kad iš to uždirbčiau ar velniškai baisiai išpopuliarėčiau. Taip, tai smagu išties kai tave įvertina, tačiau laikui bėgant tai turi ateiti savaime, o savinauda niekada neatneš nieko gero. Jeigu norime kažką gauti, turime kažką ir atiduoti, aš atiduodu save, tam kad įgyčiau daugiau patirties, toks mano tikslas. Ačiū už nuomonę
 9. Ačiū tau! Na nepasakyčiau kad labai ilgai, tačiau taip, kai tik rasdavau laiko - dirbdavau. Ačiū už nuomonę
 10. Minde_Johnson

  Medikų firma atsigauna: naujasis firmos vadovas.

  Taipogi kaip ir visi kiti, sveikinu naują firmos direktorių!
 11. Minde_Johnson

  PizzaBoy night work | GreenSide.lt

  Labai ačiū visiems už nuomones! Taip, kai kurie iš jūsų teisūs - turiu kur tobulėti, bet niekas nesakė jog kažkas gyvenime gimsta visiškai tobulas ir idealiai mokantis kiekvieną pasirinktą dalyką. Per savo tuos ilgus metus kuomet žaidžiu vieną ar kitą žaidimą, esu išbandęs daugybę sričių, o ir visur stengiausi įdėti visą save, kas kartą tobulėti, tad niekada nesakau, kad nuleisiu rankas, tačiau atsižvelgiant į užimtumo ir realaus gyvenimo judėjimo santykį - aš esu pasirengęs dar ir toliau eksperimentuoti, dirbti kad tobulėčiau . Manau visi supranta tiek ir aš suvokiu, kad tai tik žaidimas, bet tai viena iš šiuolaikinio pasaulio pramogų, laisvalaikio praleidimo būdų, aš myliu tai, o jūs tikriausiai tai pat
 12. Minde_Johnson

  PizzaBoy night work | GreenSide.lt

  Dėkoju
 13. Minde_Johnson

  PizzaBoy night work | GreenSide.lt

  Sveiki! Taigi besėdėdamas naktį prie kompiuterio ir neturėdamas ką veikti, sugalvojau susukti video apie picerininkų naktinį darbą . Iš tiesų jis nėra labai ilgas, o ir iškarpų, įdomių ir plačiai apibūdinančių patį darbą kol kas nėra. Ateičiai turiu nemažai planų ką galėčiau sukurti būtent greenside.lt serveryje savo asmeninėms žinioms gilinti, tačiau kol kas dalinuosi tuo ką turiu.
 14. Minde_Johnson

  GTA:SA

  Patariu: žaisti ant mažiausios rezoliucijos - tai kažkiek sumažins lagą ir padidins tavo fps per sekundę. Jeigu tavo gta sa nustatymuose yra įjungtas frame limeter - išjunk, kažkiek tai pagelbės ir leis jausti geresnį žaidimo komfortą. Low textures and other: Šis video ir jame esantys modai visiškai pakeis gta sa žaidimo kokybę, grafikas ir textūras pablogins daugelį kartų, tačiau išloši daugiau fps. Papildomas video kuris galbūt bus reikalingas rašant low graphics modus: Vieno iš forumo bendraminčių kurta pamoka kaip padidinti fps: