Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Adrian_Moreno užblokavo Juodas_Baltas

Adrian_Moreno

Rekomenduojamas pranešimas

23 min prieš, Adrian_Moreno rašė:

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 1, 2, 3, 4,
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:

  Išskleisti paslėptą turinį

fGGV2yC.png

 

Sveikas, negaliu atrašyt iš Juodas_Baltas forumo paskyros, savininkams pranešta ir jie apie tai žino.

Tiesa sakant nelabai supratau už ką gautas banas.


1 vaizdo įraše, visiškai nieko nesupratau, už ką buvo gautas banas, šaudymas per augalija? Tavo vaizdo įraše buvo panaudotas blogas kameros kampas, abi kūlkos buvo pataikytos žmogui dar nepasiekus krūmo. Vaizdo įrašo neturiu, nes vaizdo įrašus ištrinu po 24 valandų dėl vietos stokos. 

2 vaizdo įrašas, :D:D:D pradžioj buvo pataikytos 3/3 kūlkos į VISIŠKAI nejudanti asmeni, poto atsitūpes vos sugebėjau 2 kūlkas pataikyt į menkai judanti asmeni per maža atstuma. Vaizdo įrašas iš mano perspektyvos.   :)

Spoileris

 


3 Vaizdo įrašas, buvo pataikyta 8/13 kūlku, puse pataikytu kūlku buvo į nejudanti asmeni kuris stovėjo nuo manęs per 2 metrus :D, vaizdo įrašas iš mano perspektyvos:

Spoileris

 


4 Vaizdo įrašas, net nežinau ką jau į toki vaizdo įraša atsakyt, esu belekokx čyteris, atsiprašau, kad sugebu pataikyt viena iš 7 kūlkų į tiesiai bėganti pareigūna 😞 
Vaizdo įrašas iš mano perspektyvos: 

Spoileris

 


5 vaizdo įrašas, kuo daugiau tavo įkeltų video pažiūriu tuo juokingiau darosi, net nežinau ką į toki video atsakyt, šaudau į žmones per 2 metrus nuo manęs ir vistiek nepataikau ;-; 
Vaizdo įrašo taip pat neturiu, nes vaizdo įrašas filmuotas 17 diena, įrodymu ilgiau kaip 24 valandas nesaugau dėl vietos stokos PC 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.