Jump to content
Nuolatinė atranka į „ADMIN“ žaidėjo pareigas ×
Pilnai automatizuotas „PayPal“ atsiskaitymo būdas ×
Žvejok ir laimėk lietuviškų čipsų dėžę! ×

Lukas_Bumas prašo paramos!

Lukas_Bumas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Bumas

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 2021/02/18/19:06:13

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Apie 3metus.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Per draugus.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Nes čia žymiai geresnis serveris už kitus ir labai puiki sistema, pačio serverio.

Ar atidžiai skaitėte pateiktą informaciją apmokymu metu? Jei taip, tai ar buvo sunku ją suprasti?: Manau nėra sunku, jei skaityt moki, nes įskaitant pradedi suprast.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Visus be pakvietimo išbandžiau, bet pelningiausias Ūkininkai, o nuobodžiausias, tai Valytojai.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne, tikrai nėra sunku, o kam sunku galit kviesti taxistus ir jie jus nuveš į elektronikos parduotuvę.

Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Ne, nes šitą visą mapa atmintinai žinau 😄

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne, dar neteko.

Ar pakanka serveryje vietų, kur galite išsinuomoti dviratį? Ir ar sunku buvo jį rasti?: Manau tikrai pakankamai, ir nėra sunku rasti.

Ar naudojote /pagalba komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Taip naudoju. Ir tikrai padeda administracijos/premium žaidėjų pagalba.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Tai teko, nes reikia ir pasigydyti, ir picos, bei mechanikų ir taksistų paslaugų.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti:  Kaip ir sakiau, jei įsiskaitai, tai viskas aišku ir yra pakankamai informacijos.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Manau tik teisių laikymą, nes naujokams yra per sunku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.