Jump to content

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų nuo 2019.05.29in Būsenų atnaujinimai

 1. 38 taškai
  Tony_Express

  vatoky

  vatoky
 2. 35 taškai
  Na „gangsteriai“, įvertinkit mano „c-bug“!
 3. 34 taškai
  muzikinis koncertas ir VISI RCON DALYBŲ NUGALĖTOJAI paminėti šiame video (žiūrėkite iki galo) ačiū kolegoms: @Rokas @James_Switch @Tomcikas_Pineapple
 4. 33 taškai
  fotkes taisikles: like = good luck visa givenima ignore = bad luck for next 5 years
 5. 32 taškai
  Kada serverio atnaujinimas? Per projekto gimtadienį (01.24)? Teks jus nuvilti. Šios datos nesižymėkite savo kalendoriuose ir neplanuokite bemiegių naktų. Tada kada? Atsakyti nei sau, nei jums į šį klausimą šiuo metu negalime. Bet prižadame, jog tiek laukti nebereikės. Prašome iš Jūsų pusės tik dar šiek tiek kantrybės. Žinome, jog jos ten daug nebėra, bet prašome palaukti. Ar verta? Pamatysite patys.
 6. 30 taškai
  Primenu, balandžio 19d. 20:00 val. (GMT+3) serveryje vyks Šv. Velykų proga dalybos, kurių metu dalinsime Šv. Velykų dėžės (/vdeze) raktus. Šansas laimėti /vdeze nuo 50 iki 70%. Taip pat tą paičią dieną (balandžio 19d.) 19:00 val. (GMT+3) bus „RCON“ dalybos, kurių metu blokuosime „RCON“ užblokavimu žaidėjus (ir konfiskuosime jų paskyras), kurie sukčiavo Šv. Velykų užduoties metu. Jeigu Jūs sukčiavote ir naudojote papildomus failus, jog įgautumėte pranašumą Šv. Velykų užduotyje, galite susisiekti ir prisipažinti iki užblokavimų dalybų. Už prisipažinimą būsite užblokuoti paprastu užblokavimu ir neteksite turto, kurį gavote Šv. Velykų užduoties metu. Taip pat jeigu Šv. Velykų užduotyje dalyvavote su daugiau nei vienu vartotoju, taip pat turite laiko prisipažinti iki užblokavimų dalybų. Jeigu neprisipažinsite, tokiu atveju būsite užblokuoti serveryje paprastu užblokavimu ir neteksite vartotojų mūsų serveryje. Jeigu prisipažinsite neteksite turto, kurį gavote per Šv. Velykų užduotį ir neteksite tų vartotojų, kuriuos naudojote tik paspelnimui iš Šv. Velykų užduoties.
 7. 28 taškai
  Bob_Winters

  Bella Ciao

  Bella Ciao
 8. 26 taškai
  Troy Wyatt

 9. 25 taškai
  Bob_Winters

  woop-woop

  woop-woop
 10. 25 taškai
  Lauris_Varskyte

 11. 22 taškai
  Laidojem @James_Switch gauje Like-Amžina sekme ir pagarba switcho gaujei Prasrolini posta- amžina nesekme Tag viram @Bob_Winters @Nathan_Novelli @Everett_Sanchez @Onyx_Smoker @Kebabas_Fun @Matas_Green @Arnas_Lgp @Cornall Worden @Tony_Express
 12. 21 taškai
  Vasilije_Vasic

 13. 21 taškai
  Helovyno užduotėlę įkelsime vakare arba kitos dienos (lapkričio 1d.) rytą.
 14. 20 taškai
  Man gera @Cornall Worden @Vasilije_Vasic @Lucas_Patriot
 15. 18 taškai
  Naujasis tvarkos priž. – @Felero_Morcher
 16. 18 taškai
  Onyx_Smoker

  Judam krutam dominuojam.

  Judam krutam dominuojam.
 17. 18 taškai
  Bob_Winters

  visiem pasitaiko

  visiem pasitaiko
 18. 18 taškai
  Bob_Winters

 19. 18 taškai
  Edvis Gaming

 20. 17 taškai
  Dar kartą noriu pasikartoti, juodo, rožinio ir dar visokio kitokio dangaus modifikacijos, kurios aiškiai dominuoja žaidimo „background'e“ yra draudžiamos. Dipsio atvejis, kuris dabar visiems labai įdomus dėl atitinkamų aplinkybių. Paaiškinimas. Kaip ir visais kitais atvejais, jeigu modifikacija žaidėjui nesuteikė jokio pranašumo jos naudojimo metu, tokiu atveju žaidėjui yra taikoma išimtis. Išimties taikymo galimybę pasiliekame sau, nes ne visi žaidėjai jos yra verti. Ypač tie, kurie serveryje ateina tik į zonas, nes mes paprasčiausiai tokių žaidėjų nelaikome mūsų projekto žaidėjais. Kaip žinoti ar mano dangaus modifikacija leistina? Atsakymas - ji neturi stipriai skirtis nuo originalaus. Kodėl žaidėjai už dangaus modifikacijas yra blokuojami? Atsakymas - galite sužinoti paspaudus čia. Kaip žinoti ar aš esu vertas išimties? Atsakymas - žaisk serveryje, susikurk kažkokią reputaciją ir tokiose pat situacijose gausi išimtį. Mįslė: Tai kieno pana buvo Bob'as?
 21. 17 taškai
  Demarcus_Norwood

  nzn nzn grazinti tik 100k wow dude

  nzn nzn grazinti tik 100k wow dude
 22. 17 taškai
  Bob_Winters

 23. 17 taškai
  Norėjome pranešti, jog iš sausio 5d. į sausio 6d. (tarp 00:00 ir 05:00) laikinai sustabdysime forumo veikimą. To priežastis - forumo atnaujinimo darbai. Atsiprašome už galimai sukeltus nepatogumus.
 24. 17 taškai
  Rokas

 25. 17 taškai
  sv visi spauskit like ant sitos busenos
 26. 17 taškai
  Yiin

 27. 16 taškai
  Hitautas_White

  basics 😐

  basics
 28. 16 taškai
  Vasilije_Vasic

  @Modis_Uranus girdi?

  @Modis_Uranus girdi?
 29. 16 taškai
  Tony_Express

  Boom Boom.

  Boom Boom.
 30. 16 taškai
  šiandien ls zonoje buvo pastebėtas dviračių maratonas
 31. 16 taškai
  kristis.

  no offense btw svarbeuse veixmas.

  no offense btw svarbeuse veixmas.
 32. 16 taškai
  Hitautas_White

  @Ignas_Eox @Ernis_Pokemon yoink 😄

  @Ignas_Eox @Ernis_Pokemon yoink
 33. 16 taškai
  Nesisiųskite JOKIŲ neaiškių modifikacijų, kurias jums siūlo kiti mūsų serverio žaidėjai! Per šią savaitę užfiksavome mažiausiai 6 atvejus, kurių metu žaidėjai atsisiuntę kito veikėjo pasiūlytus failus (.cs) buvo apvogti tiesiogine to žodžio prasme. Buvo įsilaužta į jų serverio, bei forumo vartotojus, pavogti pinigai, paliktas darbas, uždirbtas RCON užblokavimas ir t.t. Primenu, mes tokiais atvejais žaidėjams nepadedame susigrąžinti turto, nes mes suteikiame visas galimybes apsisaugoti nuo tokių atvejų. Jeigu tokiais atvejais negalite padėti sau, tokiu atveju mes negalėsime padėti jums. Daugiau informacijos apie vartotojų saugumą mūsų projekte šioje temoje.
 34. 16 taškai
  Tony_Express

  Mėnesi jau gyvuojam!

  Mėnesi jau gyvuojam!
 35. 16 taškai
  Šv. Kalėdų dėžių raktus dalinsime šiandiena 18:00 (GMT+2) serveryje. Tikimybė laimėti raktą kiekvienam žaidėjui bus lygi 50%! Šv. Kalėdų dėžes galite laimėti serveryje šiuo metu dar vykstančiose Šv. Kalėdų užduotyse.
 36. 16 taškai
  Šv. Kalėdų dėžių raktų dalybos numatomos sausio 2d. (laiką patikslinsime dalybų dieną). Tą pačią dieną planuojame išrinkti ir tris žaidėjus, kurie laimės unikalias tr. priemones ir papildomus prizus. Nori unikalios tr. priemones ir tu? Nuvyk prie kalėdų eglutės serveryje ir paaukok atitinkamą pinigų sumą. Tokiu būdu dalyvausi loterijoje ir galbūt laimėsi unikalią tr. priemonę! Šiuo metu serveryje vis dar vyksta šventinė kalėdų užduotis, daugiau informacijos serveryje /kaledos. Nuo sausio 1d. bus įjungta ir Naujųjų Metų užduotis (/fejerverkas)! Primename, šiuo metu perkant kreditus jų gausite +25% daugiau, nei kad įprastai.
 37. 16 taškai
  https://imgur.com/a/NBehjU9 Boyka strikes again
 38. 16 taškai
  Kad ir paveluotai, bet .. linksmo Helovino visiems! Užduotėlė galbūt ir atsibodusi, bet galime garantuoti, jog šį kartą viskas nebus taip paprasta kaip atrodo! O dar ir vaiduoklių laidotuvės! Helovino dėžių raktų dalybos numatomos lapkričio 8d. (laiką patikslinsime dalybų diena).
 39. 15 taškai
  Vasilije_Vasic

 40. 15 taškai
  Hitautas_White

  @Ernis Pokemon @Denis Xander

  @Ernis Pokemon @Denis Xander
 41. 15 taškai
  Bob_Winters

 42. 15 taškai
  kai negali zonose pašaudyt, tai trukdo firmoms veiklas daryt
 43. 15 taškai
  Taip ir gyvenam. @Adam_Frank @Ignas_Eox
 44. 15 taškai
  Greg_Solberg

  gal kam uberio paslaugu?

  gal kam uberio paslaugu?
 45. 15 taškai
  Bob_Winters

  sveiki ir vel as ce

  sveiki ir vel as ce
 46. 15 taškai
  Troy Wyatt

 47. 15 taškai
  nepamirskite lajk subskraib and liev a koment n hit that bell button
 48. 15 taškai
  @Forever_Young kokie cia prikolai tokias analizes rasyt? Cia tipo pasiept bandei stenli su meskiniu? :DDD nenorek kad zaibai skraidyt vel pradetu
 49. 14 taškai
  Onyx_Smoker

 50. 14 taškai
  Dovydas_Weed

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...