Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Bunta_Fujiwara

Marcus_Davidson

Rekomenduojamas pranešimas

Parašė (redaguota)

Šablonas:
1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Marcus_Davidson
2. „ADMIN“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje/forume: Bunta_Fujiwara
3. Už ką yra peikiamas šis „ADMIN“ žaidėjas?: Netinkamas užtildymas. Buvau užtildytas už, kaip pats suprantu, netinkamą skelbimą, tačiau jau prieš tai buvau gavęs perspėjimą ir užtildymą iš administratoriaus Laurynas_Leigon su ta pačia priežastimi ir perspėjimu, jog skelbimas yra netinkamas. Iš kart po administratoriaus užtildymo nuėjau į skelbimų kontorą ir atšaukiau skelbimą, tačiau administratorius Bunta_Fujiwara, mano manymu, neįsigilinęs į situaciją ( ar tiesiog elementariai neperspėjęs ) užtildė. Ar būtina bausti? Ar nebuvo paprasčiau tiesiog perspėti, kaip tai padarė, akivaizdu, supratingesnis administratorius? Neieškau bausmės administratoriui - ieškau įsigilinimo į paprasčiausią situaciją ir visiškai suvokiu administracijos diskreciją tokiais atvejais, tačiau ieškau ir šiek tiek žmogiškumo.
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/1LUKQfB

Redaguota Marcus_Davidson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,

Ačiū už pirmąjį papeikimą, turbūt nuostabu kai kažkas parašo papeikimą, todėl pateikiu tokį atsakymą:

Jeigu skelbi skelbinų kontoroje kad žaidi kz, reikia rašyti skelbimą normaliai kad visi žaidėjai suprastų kad žaidi kz, o ne įterpti hieroglifus, kurie labiau teršia chatą nei informuoja. Užtildymo apeliacijoje skelbimas pasirodė 19:43:00, 19:43:45 atšaukėte skelbimus, o 19:44:04 užtildžiau. Šiuo atveju gavosi neeilinė situacija, kada teko mutinti už hieroglifus. Nežinau ar Jūs specialiai įterpėte tuos hieroglifus ar kažkaip kitaip, todėl pripažįstu, kad užtildymas buvo neproporcingas siekiamam tikslui palaikyti tvarką serverio chate ir apie tai buvau įspėtas savininkų. Tai tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.