Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgaviste

Alex_Killer

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė: @Alex_Killer
• Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: @Frank_Clever sveiki vel gavosi kaip gavosi bet papasakosiu taip kad jis @Frank_Clever  buvo serve su kitu @Katas_Atkatas apie 2:00val nakties kaip as jiem pasiuliau darbo versle jie mielai sutiko as juos idarbinau i versla bet jie negalejio nesioti deziu nes kaskodel neleido bet tada @Frank_Clever man pasiule kad as jam perduociau versla nes jis galvojio kad bugas susitvarkys poto as jam perdaviau versla ir buvom susitare kad jis man grazins bet tada ir jam neleido ale ijeiti i vidu tada jis man sake nuzuditi ji gal leis bet kaip as ji nuzudziau jis pateko i ligonine kur ir isten negalejio iseiti nes ale jam pasibugino tada mes susitarem susijungti visi apie 5val ryto buvau onlaine 6val ryto jo nebuvo tai gavosi kad apgavo jis mane noreciau atgauti versla 100m 1lvl maisto saka 55id buciau dekingas
• Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2024-04-07 laikas buvo 02:00val
• Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/r1QYjv5

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidėjas @Frank_Clever nebuvo užstrigęs ar kaip nors kitaip apribotas žaidime. Žaidėjas galėjo išeiti tiek iš pastatato, tiek dirbti versle. 

Apgavikas @Frank_Clever užblokuotas ir neteko veikėjo. Nukentėjusiam žaidėjui @Alex_Killer buvo atlygina 50% žalos.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.