Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Policijos Direktorių Krumas_Kelkrastis

Rokas_Eid

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Eid
Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Krumas_Kelkraštis Policijos departamentas
Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Direktorius nėra aktyvus, nesirūpina firma, tiek ties darbuotojais tiek ties miesteliu saugumo užtikrinimo, neskaitant to, kad nesimato nei vieno policijos darbuotojo barų veiksmuose,  galų gale policijos direktorius  bando imituoti jog kažką daro, o iš tikro tik prašo barų pagalbos, jog per dvi savaites leistu nors vieną kontrabandą laimėt, ir kad būtų uždrausta baro nariams vykti į ją.  Kiek man suprantama. Pagal šį nuostatą:
2.12.2.0. Policininkai negali turėti jokių ryšių su baikeriais kurie neigiamai paveiktų policininkų darbą arba duotų pranašumą prieš kitus baikerius ar neutralius žaidėjus.
Tai nėra leistinas ir tinkamas gestas tiek iš policijos pareigūno pusės, tiek iš policijos direktoriaus pusės.
Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: 

 JnvvQs2.png

Redaguota Rokas_Eid

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 val prieš, Rokas_Eid rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Eid
Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Krumas_Kelkraštis Policijos departamentas
Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Direktorius nėra aktyvus, nesirūpina firma, tiek ties darbuotojais tiek ties miesteliu saugumo užtikrinimo, neskaitant to, kad nesimato nei vieno policijos darbuotojo barų veiksmuose,  galų gale policijos direktorius  bando imituoti jog kažką daro, o iš tikro tik prašo barų pagalbos, jog per dvi savaites leistu nors vieną kontrabandą laimėt, ir kad būtų uždrausta baro nariams vykti į ją.  Kiek man suprantama. Pagal šį nuostatą:
2.12.2.0. Policininkai negali turėti jokių ryšių su baikeriais kurie neigiamai paveiktų policininkų darbą arba duotų pranašumą prieš kitus baikerius ar neutralius žaidėjus.
Tai nėra leistinas ir tinkamas gestas tiek iš policijos pareigūno pusės, tiek iš policijos direktoriaus pusės.
Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: 

 JnvvQs2.png

 

Į pirmąjį papeikimą nesugebėjau atsakyti ir laiku pranešti DP, nes švenčiau Gimtadienį.

Su mano aktyvumu yra viskas tvarkoj būnu pagal savo galimybės ir esu pakankamai aktyvus tai galima pažiūrėti mano info žaidime o kiekvieno darbuotojo nepriversiu ir nepririšiu,kad suteiktu jums dėmesio. Nei vienos Kontrabandos nebuvo laukta dykai ,nors ir nebūdavo darbuotoju pats nusikeldavau i zona ir pasišaudydavau ir ta žinutė buvo lempinė, kaip ir tas papeikimas.

Toliau buvo minima, kad nesirūpina firmą, nepateikei nei vieno įrodymo tik tušti plepalai,visa firmą yra prižiūrima ir viskas sutvarkoma laiku. Kontrabandose būnam kai yra daugiau darbuotoju, tarp kitko praeita savaite keletas kontrabandų  musu buvo. 

Prašyčiau atkreipti dėmesį, kad nuotrauka yra apkarpyta ir pateikta data 2024-05-08, žinutė buvo išsiųsta šeip sau ir jokio pranašumo čia nėra. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Suprantu, kaip gali atrodyti tokios žinutės iš Policininkų direktoriaus ir sutinku, kad tai nėra tinkamas savo pareigų reprezentavimas. Tačiau, apėmus visų pažeidimų visumą, nemanau, kad direktoriaus šalinimas yra teisingas kelias šiuo metu. Su vadovu aptarėme susiklosčiusios situacijos rimtumą, direktorius pažadėjo suorganizuoti darbuotojams apmokymus ir pabandyti rasti bendrą kalbą su barų lyderiais, kuri pagerintų veiksmo kokybę iš visų pusių. Tikiuosi savo pažadų bus laikomasi.

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.