Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Mister_Crime

Mister_Crime

Rekomenduojamas pranešimas

 

Sveikučiai! Ar dar pamenate mane, Svaiką? :D Taigi, kadangi praėjo jau šimtas metų nuo praeito karto kai prisistačiau, ir manau labai išgražėjau, prisistatysiu dar kartelį :D

Žaidime, nors ir retas svečias, vaidinuosi Mister_Crime. Man yra 20 metų ir nors gyvenu Anglijoje, Lietuvoj galiu jau pirkt alaus ;) . Esu koledžo studentas, ir prieš galvodami jog esu protingas pridursiu jog Anglijos koledžas lygus Lietuvos profkėj. Anglijoje gyvenu jau dafiga metų, o jei tiksliau tai beveik 6. Būtent dėl to lietuvių pas Almą ėjau paskutinį kartą dar būdamas 9toj klasėj, todėl mano skyryba ir šiaip rašyba gali būti kiek prastoka :D.   

Kaip ir sakiau mokausi koledže, tiksliau - verslumą. Prieš galvodami jog esu dar vienas “būsimas vadybininkas” jus pertrauksiu - mane labiausiai domina marketingas. Mėgstu psichologiją, todėl baigęs koledžą ketinu studijuoti universitete, jeigu pavyks baigti gerais pažymiais pasirinksiu Market research ir marketing psychology modulius, na ir žiūrėsim kaip seksis :D

Žaidžiu lolą, mėgstu anime ir veipinu. Čia turbūt trys visų nemėgstamiausi dalykai, bet whatever ;D. Jeigu ką nors domina mano veipas: https://imgur.com/a/R4hQNS7 . Čia vienas iš tų kur jeigu nemoki naudotis išsitaško veidai, na mano dar sveikas (kolkas).  Lolo rankas silver 5, nestumkit pradėjau žaist nesenai, maininu annie, nu dabar jau su vladu judu, bet anksčiau žaisdavau vientik annie, garen ir syndra, ahueni champai, lengviau išmokti patį žaidimą prieš bandant kažką “crazy”. Žaidžiu neilgai, bet daug. Per šį sezoną sugebėjau nukristi iki b5 ir pakilti s5 be jokio boosto tai aš kaip ir happy. Kas liečia animę, tai top 5: Steins Gate (laukiu kol antras sez pilnas bus <3, noriu viską iš karto pažiūrėt) Naruto, Parasyte, Erased na ir Tokyo Ghoul. Visi 5 ahueni anime kuriuos apsimoka žiūrėti :D 

Kaip ir sportuoju, bet labai slabnai galėčiau ir geriau :D Dirbu Ikėjoj, warehouse, dirbu tris dienas per savaitę nu ždž vistiek nemanau, jog čia kam įdomu tai :D . Ai ir žinau jog vistiek kažkas užklaus, tai panelę turiu, nuotraukų nesharinsiu :D. Kartais parūkau 420 šią savaitę lekiu į Olandiją patikrint ką gero turi. 

Greenside esu pasiekęs visko ko norėjau, buvau fūristų diretoriumi (ahuenu tarpkitko) ir globaliu moderatoriumi (nebuvau blogas, bet žaidime nieko nedariau x( ) Atsimenu anksčiau klausimas būdavo kokie mano tikslai GS serve, tai išdalinti savo turimus 12m per savo blogus, bet priklauso nuo to kaip laiko bus, jeigu išeis kaip noriu, turėtų būti smagu :D


Čia kelios ero foto: 
https://imgur.com/a/GqbReFJ - nusišypsojau, nes kaip tėvas sakydavo šypsokis kol dantų neišmušiau
https://imgur.com/a/hSw63TQ - čia šiaip ero kaip atrodžiau prieš metus
https://imgur.com/a/Es93tKl - iškirpau iš video, nes neturėjau kokių ft daugiau. Prisimerkęs, nes taip jau būna parūkius. 
https://imgur.com/a/A92zas8 - panelėm sudrėkinti. Enjoy ;)

Prisistatau, nes ketinu pradėti kiek keistoką veiklą šią vasarą. Kažkada esu rašęs kelis dienraščius, kur kalbėdavau apie įvairius dalykus, kadangi man patiko norėčiau pratęsti tą veiklą. 
Tai va toks mano kuklutis prisistatymas ;D :D 
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sw Svaika, sexualumo viršūnė. :wub: Man kažkaip nuo praeito projekto tu visad su fūrom asocijuojiesi =D lolą easte ar weste? jeigu easte galėtume sumest kada nors, top anime tokie labai populiarūs, jeigu šiti patinka tai turėtų patikt ir akame ga kill, mirai nikki ir visi kiti. ;d gl su blogais. M_C²

Redaguota Micro_Cloth

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
15 hours ago, Falanji said:

Labas Juozai, seniai seniai matytas. "Jeigu prireiks pagalbos ar supažindinti su serveriu, kreipkis į mane, padėsiu kuo tik galėsiu.". Gero sugrįžimo ir smagaus grajinimo.

Dėkui, nupirk verslą ir vilą kur gyventi, dq ;) sveikas btw

15 hours ago, EurasPitas said:

Bijočiau prasilenkt skersgstvy

Colinas.

Aš ir pats bijau

15 hours ago, Nico_Moretti said:

Veipina, zaidzia lola ir ziuri anime.

Nusivyliau, uzdejau like, kad galeciau nuimt.

Mano tėvai tą patį sakė, bet net laiko neuždėjo. Iš mano pusės čia progresas :D

14 hours ago, Marcus_Sullivan said:

Sveikutis kisieliaus kramtytojau, idomu kaip as snape nemaciau, kad veipa fotkintum :huh:

į story tokių dalykų nemetu :D:D

19 minutes ago, Micro_Cloth said:

sw Svaika, sexualumo viršūnė. :wub: Man kažkaip nuo praeito projekto tu visad su fūrom asocijuojiesi =D lolą easte ar weste? jeigu easte galėtume sumest kada nors, top anime tokie labai populiarūs, jeigu šiti patinka tai turėtų patikt ir akame ga kill, mirai nikki ir visi kiti. ;d gl su blogais. M_C²

tai visada ir buvau fūristas :D:D nros praeitam projekte taxioru buvau :D:D . Dėl animės, aš žiūriu tokiius kurie sudomina, dauguma tsg neįdomus, o man labiausiai psichologiniai patinka, esu ir daug nepopuliarių žiūrėjęs :D ten tiesiog top penketuks

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 19/07/2018 at 8:06 AM, The_Spokis said:

Labas, Malonu susipažįnti sėkmes tau žaidime !

urgh, a bent skaitei ka rašiau?:D

20 hours ago, Credo_Stream said:

osw svaika badboy :D

svx :D

1 hour ago, Selija said:

Kažkada brangius sodo kastuvus vogdavai ir pardavinėdavai, o dabar susitvarkęs, džentelmenas, blogus rašysi. Labas ir sėkmės!^_^

prasimušiau, kastuvai anglijoj baisiai brangūs :D labas ir dėkui :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas , labai šaunus pristatymas gaila nesusipažinom serveryje , būtų įdomiu temu pakalbėti , bet gal dar susimatysime kurnors , sėkmės su koledžu , kad užbaigtum gerais pažymiais ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.