GreenSide "TIME TRAIL" event

yM8oFCq.png

Renginio informacija:

Praėjo gan nemažai laiko nuo paskutinio rengto konkurso arba event'o. Tad iš pradžių pradėsime nuo to, ką event'e bus galima pamatyti, išvysti. Kaip ir event'o pavadinimo supratote, kad šio renginio esmė bus važiavimas laikui su tr.priemonę, principas labai paprastas, kiekvienas dalyvaujantis event'e turės su paskirta tr.priemonę važiuoti trasos atkarpą tam tikru laiku, aišku event'o esmė, yra pravažiuoti greičiau nei tavo varžovai. Renginio transporto priemonė bus matoma apačioje, taip pat bus matoma startas, bei finišas, nuo kur ir iki kur bus matuojamas laikas.

Renginys vyks 2019 - 07 - 06, 07 dienomis (šeštadienį, sekmadienį) nuo 16 valandos. Taipogi renginio metu taip pat vyks mini dalybos kurių metų bus dalinami įvairiausi prizai. Dalyviai bus suskirstyti į dvi lygias dalis, pirma dalis dalyvaus šeštadienį, antra dalis sekmadienį. Visus dalyvių rezultatus matysite temos apačioje.

Renginio organizatoriai: GreenSide komanda

Renginio taisyklės:

  • Renginio metu privaloma laikytis tvarkos, laukti savo eilės kuri bus nustatyta šioje temoje.
  • Renginio metu negalima naudoti jokių palengvinančių programų, kurios suteiktų jums pranašumą prieš kitus renginio dalyvius.
  • Važiuojant trasa bei nukritus nuo jos, jūs būsite automatiškai diskvalifikuojamas iš event'o
  • Važiuojant trasa draudžiama kirsti kampus arba kažkaip kitaip trumpinti trasą, kad gauti pranašumą.
  • Renginio metu event'o dalyviai bus getinami eilės tvarka, nesutikus su get'u, automatiškai dalyvis būna diskvalifikuojamas.

Transportas (Banshee)
HerL9Pm.png

Renginio vieta

Startas
JXhTpvs.jpg

Finišas
GnVW1dB.jpg

 

Pirmojo etapo dalyvių sąrašas
Šeštadienio dalyviai:
Eilės numeris – Vardas_Pavardė ( Laikas )

  1. – Mat_Rix ( 01:42:25 ).
  2. – Rimvydas_Nesvarbu ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  3. – Domantas_Sultanas ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  4. – Deividas_Meskinis ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  5. – Jeff_Boyka ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  6. – Fckng_Greitis ( 01:46:55 ).
  7. – Domis_Raz ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  8. – Pro_Nitro ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  9. – Oris_Oris ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  10. – Laimex_Teams ( 01:50:67 ).
  11. – Matteo_Floretti ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  12. – Malboro_Armani ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  13. – Gruzinas_Tortilla ( 01:45:32 ).
  14. – Roki_Reider ( 01:43:55 ).
  15. – Selmis_Lukas ( 01:41:78 ).
  16. – Eight_Six ( 01:54:27 ).
  17. – Wizard_Airidas ( 02:09:82 ).
  18. – Ktm_Moto ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  19. – Bob_Winters ( 01:42:72 ).
  20. – Laura_Obolis ( 01:56:65 ).
  21. – Nedaz_Nedaz ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  22. – Minde_Marshell ( 01:41:88 ).
  23. – Michael_Pacano ( 01:39:10 ).
  24. – Zvonink_Man ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  25. – Hassan_Izaldin ( 01:42:14 ).
  26. – Matas_Tarelka ( 01:53:94 ).
  27. – Mantas_Milinkis ( 01:43:57 ).
  28. – Gedis_Taskento ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  29. – Tony_Express ( 01:41:26 ).

Sekmadienio dalyviai:
Eilės numeris – Vardas_Pavardė ( Laikas )

  1. – Jackie_Sweet ( diskvalifikuotas, nes neįveikė trasos ).
  2. Arnis_Hazer ( 01:37:81 ).
  3. – Lebronas_Jamesas ( 01:46:61 ).
  4. – Minde_Vlks ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  5. – Laurynas_Leigon ( 01:41:41 ).
  6. – Bevardisz_Raidas ( 01:45:23 ).
  7. – Lukis_Lukis ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  8. – Bmw_Black ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  9. – David_Wax ( 01:45:69 ).
  10. – Visma_Emilis ( 01:37:60 ).
  11. – Jeremy_Redwood ( 01:38:94 ).
  12. – Lauris_Varskyte ( 01:47:94 ).
  13. – Deivydas_Hks ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  14. – Need_You ( 01:59:39 ).
  15. – Tree_Beeing ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  16. – Bunta_Fujiwara ( 01:39:88 ).
  17. – Ryder_Nibba ( diskvalifikuotas, nepasirodė renginyje ).
  18. – Joey_Cortez ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  19. – Emma_Chamberlain ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  20. – Mayor_Heinman ( diskvalifikuotas, nes vartotojas buvo konfiskuotas ).
  21. – Nojus_Weed ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  22. – Jason_Donnelly ( 01:46:95 ).
  23. – Freez_Armani ( 01:43:77 ).
  24. – Cornall_Worden ( diskvalifikuotas, nes nepasirodė renginyje ).
  25. – Yagami_Light ( 01:42:28 ).

TOP 5
Šeštadienio dalyviai:
Eilės numeris – Vardas_Pavardė ( Laikas )

  1. – Michael_Pacano ( 01:39:10 ).
  2. – Tony_Express ( 01:41:26 ).
  3. – Selmis_Lukas ( 01:41:78 ).
  4. – Minde_Marshell ( 01:41:88 ).
  5. – Hassan_Izaldin ( 01:42:14 ).

Sekmadienio dalyviai:
Eilės numeris – Vardas_Pavardė ( Laikas )

  1. – Visma_Emilis ( 01:37:60 ).
  2. – Arnis_Hazer ( 01:37:81 ).
  3. – Jeremy_Redwood ( 01:38:94 ).
  4. – Bunta_Fujiwara ( 01:39:88 ).
  5. – Laurynas_Leigon ( 01:41:41 ).

Antrojo etapo dalyvių sąrašas

  1. – Michael_Pacano ( 01:39:10, 00:00:00 ).
  2. – Visma_Emilis ( 01:37:60, 00:00:00 ).
  3. – Tony_Express ( 01:41:26, 01:40:02 ).
  4. – Arnis_Hazer ( 01:37:81, 01:38:28 ).
  5. – Selmis_Lukas ( 01:41:78, 01:40:24 ).
  6. – Jeremy_Redwood (01:38:94, 01:38:35 ).
  7. – Minde_Marshell ( 01:41:88, 01:43:15 ).
  8. – Bunta_Fujiwara ( 01:39:88, 01:38:18 ).
  9. – Hassan_Izaldin ( 01:42:14, 01:38:86 ).
  10. – Laurynas_Leigon (01:41:41, 01:36:92 ).

Renginio nugalėtojai

  1. – Laurynas_Leigon ( 01:36:92 ).
  2. – Visma_Emilis ( 01:37:60 ).
  3. – Arnis_Hazer ( 01:37:81 ).


Registracija

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?;
  • Ar susipažinote su renginio taisyklėmis?;
  • Ko tikitės iš šio renginio?;

 

Redaguota Mafijos Senelis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.