Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.02.08 visose vietose

  1. Vardas_Pavardė žaidime: Edvis_Srekas Nuoroda į jūsų kurtą meme Kaip žmonės perka mašinas iš paprastų žaidėjų ir iš Marko. Kai pildai į direktorių, bet nežinai ką parašyt. Pinigų dingimo priežastis Visi, kurie leavino ir sakė, kad niekada nebesilankys nei forume, nei žaidime. Aš, kai pasijaučiu, kaip ekstrasensas
    4 taškai
  2. Legend_Sabonis

    Senas bet visdar padaužo

    Senas bet visdar padaužo
    3 taškai
  3. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Balan_Possui – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti papildoma funkcija adminams , kurie stėbi /pzu. Kad chat'e rašytų , kada žaidėjas pataiko į kitą žaidėją. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tuom , kad dabar stebint tarkim aimerį , kuris šaudo iš tolo į žmogų tu negali nuspręsti ar jis pataiko ar ne, todėl sunkiau pagauti aimus. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): -
    3 taškai
  4. Liam_Vazquez

    @Arnas_Hazer

    @Arnas_Hazer
    2 taškai
  5. Laiko liko visai nedaug! Leisk pasireikšti vaizduotei ir sudalyvauk konkurse!
    2 taškai
  6. 2 taškai
  7. Atranka į gaujų prižiūrėtoją, 2019.02.03 - 2019.02.09 Sveiki, kaip ir matėt jau naujausias naujienas, kad mano forumo spalva paraudonavo. Tad supratau, kad laikas bus išsiskirti su gaujų prižiūrėtojo pareigomis. Turbūt niekam nėra paslaptis, kad šiose pareigose, nebuvau pilnai efektyvus, nemeluosiu, ta pati rutina buvo jau gan atsibodusi ir norėjau kažką pakeisti. Atrankoje ieškomas atsakingas ir tvirtą ranką turintis asmuo, pats patyriau savo kailiu ir galiu patikinti, kad gaujų prižiūrėtoju būti nėra lengva, tad gerai pagalvokite ar tikrai norite pildyti. #PAGEIDAUJAM
    1 taškas
  8. Aurimas_Makvynas

    1 taškas
  9. Kadangi vartotojas Titas_Titurnikas buvo užblokuotas ir jo vartotojas buvo konfiskuotas, nukentėjusiam grąžinta pusė t.y 75.000 skolos. Tema rakinama.
    1 taškas
  10. Gordon_ Hells

    Greitu Metu susitiksim serveryje (:

    Greitu Metu susitiksim serveryje (:
    1 taškas
  11. Donatas_Sabalynas

    kas sampuko ?

    kas sampuko ?
    1 taškas
  12. Dainius_Callidi

    1 taškas
  13. 4 lygio adminai jau turi šią funkciją, bet pilnai sutinku, kad padarytą ir gautą žalą galėtų rodyti visiems admin privilegiją turintiems žaidėjams naudojant /pzu.
    1 taškas
  14. ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Nedaz ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com):
    1 taškas
  15. Dalyvio anketa: ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Ernis_Pokemon ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com):
    1 taškas
  16. ↠ V9 ( GIRLS ) ↞ - https://imgur.com/a/uuEcS0Z - MĖLINA ŠIRDUTĖ IR BUS DAR DAUGIAU <3
    1 taškas
  17. Legend_Sabonis

    ¤ Rimtas ritmelis ¤

    ¤ Rimtas ritmelis ¤
    1 taškas
  18. 1 taškas
  19. Sveikinu @Rebeka_Sander ir @Matthew_Bennett!
    1 taškas
  20. ↠ V8 ( GLOCK ) ↞ MĖLINA ŠIRDUTĖ IR BUS DAR DAUGIAU
    1 taškas
  21. • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Gruzinas_Tortilla • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.
    1 taškas
  22. 1 taškas
  23. ↠ V2 - Profilio Priderinimai { CITY } ↞
    1 taškas
  24. 1 taškas
  25. Laukiami visi, sėkmės pildantiesiems!
    1 taškas
  26. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Gruzinas_Tortilla 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Lukas_Amg 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/k5bljVv 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/k5bljVv
    1 taškas
  27. Labas vakaras visiems su @Michael_Pacano norime pranešti, jog, prie direktoriaus pergalės galite prisidėti ir jūs - "ačiū" paspaudimas ant šioje temoje paskelbto direktoriaus pranešimo pridės šiek tiek balų -
    1 taškas
  28. Labas vakaras visiems, taigi su @Michael_Pacano norime pranešti, kad galite atiduoti savo balsus Golden CEO" rinkimuose! -
    1 taškas
  29. RYTOJ ŽAIDIME 16:20 ATRANKA Į MEDIKUS!
    1 taškas
  30. Legend_Sabonis

    F

    F
    1 taškas
  31. Sveiki forumo nariai, Ieškodamas sau modifikacijų, o jų ieškausi gan dažnai, nes atsibosta greitai ir norisi naujų. Nusprendžiau padaryti ir jums nedidelę paslaugytę, suradęs savo nuomonę gražią modifikaciją įdėsiu į šią tema, kad ir jūs galėtumėte atsisiūsti jeigu patiktų ir nereikėtų ieškotis! TEMOS INFORMACIJA! (bus pildoma) Modifikacijų įrašymo tipas bus pagrinde automatinis , nes mano nuomonę taip patogiausia. Pastebėjote , kad neveikia mano pasidalinta modifikacija? Parašykite man asmenine žinutę pamėginsime sutvarkyti. Prieš modifikacijos kėlimą į temą , ji
    1 taškas
  32. Sveikinu Jack_Gta su medikų direktoriumi, sėkmės tau! Mariau šauniai padirbėjai.
    1 taškas
  33. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nedaz_Nedaz 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Titas_Titurnikas 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Tiesiog jis gavo ban, ir rcon tai noriu atgauti skolą,nes matau ir žinau, kad jis negrąžins, nes konfiskuota paskyra. Ten tie pinigai 224638€ kai jis man davė, tai aš jam buvau davęs apsižiūrėti butą ir tada atidavė. Po to pasiskolino 150k. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2019/03/02 tada paskolinau, šiandien 2019/02/06 gavo rcon. 5. Įrodymai (būtina):https://imgur.com/a/PfSTxAF @Mantas @Rebeka
    0 taškai
  34. Kai susimokėsite, gausite parašo versiją be watermark'o! (Redaguosiu tą patį paveikslėlį, tik be watermark'o) Kaina - 9000€ Kai susimokėsite, gausite parašo versiją be watermark'o! (Redaguosiu tą patį paveikslėlį, tik be watermark'o) Kaina - 13,000€ Sumokėta!
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.