Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.02.04 visose vietose

  1. Palieku tick tocka, nes komentarai vis blogesni ir blogesni
    10 taškai
  2. Tony_Express

    3 taškai
  3. DEMARCUS NORWOOD avatarų galerija • šioje temoje talpinsiu savo gamybos avatarus, jeigu vis gi darbai patinka galite paspausti mėlyną širdelę, tai mane motyvuoja kurti daugiau, taipogi savo tematikas galite rašytipo mano būsenos atnaujinimais arba asmenine žinute - pažadu atsižvelgti. [#1] gang/aesthetic tematika by @Paul_Hoonigey
    1 taškas
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: K'M.Suteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai ir t.t):Domina „Sabre“ su (1; 3; 126; 229) spalvomis, mega ratais.Kaina, kurią ketinate sumokėti už transporto priemonę: Susitarsim. Kosmonautai nerašykit.Papildoma informacija (nebūtina): Susisiekit forume arba žaidime.
    1 taškas
  5. Tony_Express

    Galerija atnaujinta.

    Galerija atnaujinta.
    1 taškas
  6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gruzinas_Tortilla. • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Matts_Eaxs. • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: IP changer. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Logai.
    1 taškas
  7. Freez_Armani

    krc nera kaifo

    krc nera kaifo
    1 taškas
  8. Roki_Reider

    we are tick tocks u know

    we are tick tocks u know
    1 taškas
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Eox • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Andrius_Turix• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Event trukdymas• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/k183l
    1 taškas
  10. Šablonas, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Spalvotas_Cinamonas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo:Randomas_Sklepe • Už ką buvote užblokuotas?:Kenkėjiškas elgesys. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: https://imgur.com/a/Jd6SQEl • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį:https://imgur.com/a/Jd6SQEl
    1 taškas
  11. Tony_Express

    Dar viena graži daina.

    Dar viena graži daina.
    1 taškas
  12. [#2] siberian huskies tematika by @Ignas_Eox
    1 taškas
  13. Tony_Express

    1 taškas
  14. Tony_Express

    1 taškas
  15. Tony_Express

    1 taškas
  16. Tony_Express

    Mėnesi jau gyvuojam!

    Mėnesi jau gyvuojam!
    1 taškas
  17. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Amanda_Candy Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aye_Rastaman, Gintas_Drag Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/5zpan https://streamable.com/vhljt
    1 taškas
  18. 5 metai! Ar mes sustojome? Visų pirma norime padėkoti visiems projekto žaidėjams, jog per šiuos metu jie įrodė, koks mūsų projektas gali būti stabilus be jokių naujovių! Už stabilumą galime dėkoti tik Jums, todėl praėję metai yra tik Jūsų metai! Labai norime tikėti, jog šiais metais sugebėsime atsidėkoti už visą tą laukimą, kuris užsitęsė nežmoniškai daug laiko. Taip, tai mūsų kaltė ir mes prisiimame visą atsakomybę už susidariusią situaciją. Turbūt padarėme klaidą (padariau klaidą aš), jog nusprendėme tokiu metu, tiek aukštai išsikelti sau kartelę. Visam tam tiesiog nebuvome pasiruo
    1 taškas
  19. Aprilos žodžiai: CHEATINAU 2 METUS PER EVENTUS NIEKAM GALVOS NESKAUDEJO CIA REBEKA ATEJO LOGUS PRADEJO TIKRINT JEZUS MARIJA POTO VERKIAT KAD JUMS TRUGDO UPDATE DARYT JUS PATYS SAU SUKELIAS PROBLEMAS SENIAU VISIEM POFIK BUVO AR TU CHEATINI AR NE DBR KAZKOKIE PRIEJO KURIE PER LOGUS IESKOT PRADEJO IR VERKIAT DEL TO ATNAUJINIMO KAD JUMS TRUGDOM JEI PAZIETUMETE PRAEITUS METUS TAI TAS PATS BUTU TIKIUOSI PROJEKTAS UZSIDARYS IR EISIM VISI RYZYNA I DYLERIUS IMSIU DIREKTORIU.
    1 taškas
  20. Zyziat dėl atnaujinimų nors patys žaidėjai(čyteriai) trugdo jam pilnai pabaigti bei įkelti į serverį, aš asmeniškai kiekvieną dieną surenku po 16 moliūgų tik tam kad gauti helovino dėžę, nesistengiu ieškot visų 24 moliūgų, ir taip yra įdomiau. Pats moliūgų ieškojimui skiriu po 6-8 valandas iki tol kol surandu bent 16 moliūgų juos iškeitęs pasiimu helovino dėžę, su čytais ieškojimas kaip tik stabdo atnaujinimų paruošimą iki galo, tikiuosi tie kurie ieško su čytais susiprast ir pradės ieškoti be neleistinų modifikacijų. Savininkams linkiu neužmigti prie logų tikrinimo
    1 taškas
  21. Sveikas, einant prie Setth'o tai buvo pasitarta su DP dėl šio žmogaus ir dar aš pats paklausiau ar galiu šiam asmeniui duoti žodinį įspėjimą. Su Jammal'u buvo paprasta situacija pasiūlė gaujiniui baudą ir teko jį išmesti. Dėl Senelio padarytos žalos transportui buvo atlyginta žala pinigine suma. Norėčiau paminėti, kad pats Jammal'as neturi jokių priekaištų dėl savo padarytos klaidos. Tie kurie rašė papeikimus mano darbuotojams ir kurie gavo žodinius įspėjimus man asmeniškai nerašė, kad turi kažkokių priekaištų už tai, kad darbuotojams skyriau po žodinį įspėjimą.
    1 taškas
  22. Labas! Situacija yra tikrai ne iš eilinių. Pradėkim nuo pat pradžios. Vienas žmogus t.y. Mantys_Alone sėdi TS ir galimai su voice changeriu arba tiesiog padaręs ploną balselį kalba nesąmones, dergiasi ir t.t. Aš su tavim kaip žmogus su žmogum norėjau išsiaikšinti visą situaciją, bet kadangi tu net nekalbi su manimi, nes kaip teigi „bijai“ tai ką aš galiu išsiaiškinti su tavimi?? Netgi per forumo a.ž. chatą jaučiasi apsimetinėjimas jog esi „nekaltas“ ir tavęs visi nemėgsta. Įrašiau tave į NDS nes tu per TS poke'inai nelabai gražų tekstą ir linkėjimus tai ką man siūlai daryti ? Galvoji aš turi
    1 taškas
  23. Projekto komandos nariai, Prižiūrėtojų taryba Aivaras_Vercetti Mafijos_Tevas Tnt_Edwax Pagalbininkai Emilisvn_Samp Prižiūrėtojai Salvatore_Bufalino, Tvarkos ir eventų prižiūrėtojas Projekto komandos narys nuo 2023.05.02 Įspėjimų neturi. Migelis_Zhebtuvelis, Direktorių prižiūrėtojas Projekto komandos narys nuo 2023.09.24 Įspėjimų neturi. Laurynas_Leigon, Barų prižiūrėtojas Projekto komandos narys nuo 2023.10.23 Įspėjimų neturi.
    1 taškas
  24. Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.