Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Žemaitis_Žmogus

Narys

 • 492

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 5

  Laimėta dienų

Visi Žemaitis_Žmogus pranešimai

 1. BlAcK LiVeS MaTtEr oK?

  1. Joshua Murphy

   Joshua Murphy

   all lives matter😉😉

 2. @Bevardisz_Raidas ė nustok spamint būsenas, man perdaug notifikejšionu mėčioja

  1. Bevardisz_Raidas

   Bevardisz_Raidas

   nieko baisaus, atleidžiu direktoriau

  2. Ezequiel_Rosenthal

   Ezequiel_Rosenthal

   Plbm nuo Šilalės pusės kilęs...

 3.  

   

   

  @Everett_Sanchez Su gimtadieniu seni 

 4. Pirmas banas lol

  1. Tony_Express

   Tony_Express

   Bana gavai?

  2. Ignas_Eox

   Ignas_Eox

   Gavo klaidingai, žmogus suklydo įvesdamas ne tą ID'ą.

 5. Sv hiebra, a galet mon paaiškint kas tas IPSStaff, diekou

  1. Lauris_Varskyte

   Lauris_Varskyte

   IPS tai čia tas forumo varikliukas kažkoks skaitosi o staff išvertus į lietuvių jei neklystu  koks aptarnavimo personalas.

 6. Nu visų pirmą pagirsiu kad nesi gangsteris ir nesedėjas zonoj dar, nes gs kalėjime jau yra tokia sistema kurią aprašei, ten gali skalbt kojnes ir kitus skalbinius ir už juos gauni pora litų ir analiuojasi kelios dešimt sekundžių. Dėl tavo pasiūlymo su picerija tai būčiau už. Tarkim užsako valdžia maistą į darbo valgyklą ir piciukai turi ten suvežiot tam tikrą kiekį maisto ir kai darbuotojai ten dirbantys valgys, tas kiekis mažies. Bet problema tame kad daug piciukų nedirba o tiesiog visus užknis važinėdami savo tom pirdom ir spamina į čatą “ėė kaula? 25k slk gg ez win”. Jei šią problemą išspręs mūsų gerb. savininkai tai manau tavo idėja bus galima panaudot.
 7. Sveikinu seenyzai!! Laikyk drk tvirtai. Atsimink musu susitarima ane, dq. @Derek_Escobar
 8. Cibolis Baisē Brongis

  1. Broom_Stikas

   Broom_Stikas

   centrėni bebru bazi

  2. Lauris_Varskyte

   Lauris_Varskyte

   zinuok nėsoupranto zimeitiskai

  3. Broom_Stikas

   Broom_Stikas

   nedaryk gėdas taduos geriau

 9.  

  Paremkit šitą bičą paklausydami, dėkui

 10. Noriu pasveikinti savo buvusį geriausią darbuotoją gangsterį @Ben_Wayne su šiomis pareigomis! Tikiuosi būsi teisėsaugos pusėj o ne tų cringelių gaujinių lol. Sėkmės seni!
 11. Na jei mechanikai naudotu tuos švyrurėlius tokiom priežastim kaip važiavimas per žolę tam kad paimti blogai pastatytą automobilį (ant žolės) tai jo pritariu mldc idėja būtų, arba tempant automobilį iki kma ar kažkas panašaus tai jo pritariu. Bet jei tie švyturėliai bus naudojami važiuojant į iškvietimus, ar teikiant mechaniko paslaugas tai tada būsiu prieš, nes mechanikai nėra spec. tarnybos darbas kaip policija ar greitoji. Nemanau kad tokie argumentai kaip "kiti serveriai neturi tokios sistemos tai gerai, o jei turi - blogai nes būsim copycats lol" labai tinka... Yra pasiūlyta idėja kuria galima išvystyti.
 12. @Jake_Willson Žinai kur eik su tokiais papeikimais :DD

  1. Emilis_Deere

   Emilis_Deere

   Ejk Žemaiti su tokjiom būsenom

  2. Jake_Willson

   Jake_Willson

   @Žemaitis_Žmogus Ale žiuriu, kad tau kaip bobai per vasario 14d. dėmesio norisi???
   Čia ta daina kaip tik tau. O šiaip jeigu neturi ką veikti, tai eik foreveri ginti. Paverkti ties ta tema.
   P.S šiaip tai neidomus tu man :) Nepyk už bjauria tiesą

    

 13. Sv, db normalei klausiu, tai kokius dangus leidžiama naudot o kokius neleidžiama? Kokie yra tie “parametrai”, negali būti per tamsus ar per šviesus? Ar negali būt vienspalvis? uždėsiu lajk jei kas atsakis, Ačiu

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 komentarai
  2. Sergey_Martinov

   Sergey_Martinov

   Rokas kaip veryga.Jeigu veryga tuoj uždraus gert tai Rokas uždraus dmg informer ar koki hud.txd

  3. • Boyka •
  4. Domis_Raz

   Domis_Raz

   Draudžiamas tas, kuris suteikia pranašumą.

 14. Kodėl galėjo buvęs GP būti neaktyvus kelis mėnėsius komandoj, net neprisijunkdamas į serverį, o buvęs DP yra iškart nušalinamas už neaktyvumą, nes neturi galimybės prisijūnkti darbo dienom, bet atidirba už visus savaitgaliais. O tie du žmonės kurie nušalino, vienas vien lolą žaidžia arba kokį pubg su kitais komandos kanale, o kitas žmogus vos sugeba kartą į savaitę prisijūnkti į serverį. Kokia ligybė :DD

 15. Prieš, nesąmonė todėl kad pareigūnai galės tiesiog trintis prie visų žaidėjų ieškoti kas be diržo tik tam kad nubaust. Važiuos keliu nuo PC iki MG kaimo pravažiuos kokį taksiuką iškarto pamato ar su diržu ar ne, o realybėj taip nėra kad prasilenkia dvi mašinos greitai ir pamato vairuotojai ar su diržu ar be. Taigi yra pažeidimas ir pamatai per /patikra ar su diržu ar ne. Čia jau reiktu kad serveris taptu RP stiliaus kad kažkas panašaus būtų į šią sistemą.
  1. Bevardisz_Raidas

   Bevardisz_Raidas

   Ahw sheet, cia mano pirmoji masina gs lol. Tik spoileri turejo. Db Roko pagalba bandau ją atgaut lool. Galesim juidom draskytis ant audros

  2. Sergey_Martinov
 16. Sveikas, tu buvai išmestas nes šaudei į žaidėjus be priežasties ir už rakinimą žaidėjo mirties būsenoj. Šaudai į kito mašiną, po to tavo įrodymuose kai surakintas nusikaltelis atsidūrė vandenyje tu pradėjei šaudyti ir šaudei į kitą žaidėją kuris buvo prie pat ir jį nušovei. Kai liepiai nusikalteliui plaukti iki žemės jį paleidai ir kai jis pasiemė dviratį tu vėl pradėjei į jį šaudyti nors šaudymui į dviratininką turi būti stabdymas. Už visas šias situacijas ir pažeidimus nusprendžiau tave tiesiog išmesti iš darbo vietoj to, kad mėtyti tuos 3 įspėjimus. Dėl to kad aš nušoviau kažkokį civilį nes mane įžeidė nežinau ar aš tiesiog neatsimenu šios situacijos ar tu čia tiesiog ją išsigalvoji.
 17. Ačiū edvi kad pavogei mano du gerus darbuotojus. Sveikinu Malacy ir gossardą! <3

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...