Lelia Dipsis

Medikų direktorė

Lelia Dipsis

Medikų direktorė
 • ID

  23335
 • Turinio skaičius

  127
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Visi Lelia Dipsis pranešimai

 1. Žaidėjai, kurie neturi galimybės pražaisti nustatyto dienos minimumo ir negali prisijungti į žaidimą, gali užpildyti neaktyvumo anketą pagal apačioje nurodytą šabloną. Taip pat, šioje temoje galima užpildyti palikimo anketą, atsisveikinti su bendradarbiais bei parašyti palinkėjimą kolegoms ar valdžiai. Taisyklės: Užpildžius neaktyvumo anketą bei vistiek žaidžiant žaidime, anketa yra atmetama. Maksimalus neaktyvumo laikas - viena savaitė. Anketą privaloma užpildyti iki 23.00. Grįžus ankščiau iš neaktyvumo, nei nurodėte anketoje jūs privalote parašyti man į forumo AŽ. Neaktyvumo anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kiek laiko būsite neaktyvume?: Priežastis, dėl kurios būsite neaktyvume: Kada sugrįšite?: Palikimo anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavarde ?: Kiek laiko išdirbote ?: Dėl kokios priežasties palikote darbą ?: Kas patiko/nepatiko darbe ?: Atsiliepimai apie kolegas / palinkėjimas : Pasilieku teisę redaguoti temą.
 2. Lelia Dipsis

  Nightwatch MC || Dienos užduotys

  Dienos užduočių temoje kasdien bus keičiamos užduotys darbuotojams, už kurių įvygdymą jie gali gauti priemonių, kurių prireiks karantine. Kuo daugiau užduočių įvykdote - tuo daugiau šansų gauti priemones. Įvykdę užduotį turite 20 procentų šansą gauti priemonę skirta slopinti epidemijai ir 80 procentų šansą gauti 700€ prie savaitinio užmokeščio! Taisyklės: Visos užduotys bus keičiamos apie 22-23 valandą (kitai dienai) Įvykdžius užduotį paredaguokite seną pranešimą ( pakeiskite datą, užduočių numerius, įrodymus) Anketa turi būti tvarkinga, be papildomų spalvinimų ar šriftų keitimų. Nuotraukos turi būti tos dienos, kurios užduotį vykdote. Įrodymai už įvykdytas užduotis galioja 24 valandas. Anketos šablonas įvykdžius užduotis: Vardas_Pavardė įrodymai už įvykdytas užduotis: Į spoiler'į įrašykite dienos užduočių datą bei norėdami pridėti naujas užduotis pridėkite naują datą. Norėdami nuorodą uždėti ant datos paspauskite sąvaržėlę teksto redagavimo panelėje bei atsidarius lentelei įrašykite nuorodą. Dienos užduotys penktadieniui ( 2019 - 11 - 15 ) Pakelti 100 km ridos Rancher Pasidaryti nuotrauka su trim serverio komandos nariais Nuvezti 2 medikamentus i Dillimore miesteli Prieš keliant įrodymus, pateikite /bendradarbiai lentelę prieš vykdant užduotis. Darbuotojų sąrašas su jų epidemijų slopinimo priemonėmis bei sukauptais pinigais: Pasilieku teisę redaguoti temą.
 3. Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  • Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lelia_Dipsis• Jūsų tikrasis vardas: Deimantė• Jūsų amžius: 18 metų• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Taigi, sveiki. Šį kartą nusprendžiau visiškai nuo nulio parašyti savo prisistatymą, kad bent jau keletas žmonių galėtų susidaryti mano charakteristinį portretą. Kalbant apie mano charakterio bruožus, esu komunikabili, lengvai randu bendrą kalbą su "įvairaus plauko" žmonėmis. Stengiuosi išvengti konfliktų, rasti kompromisą bei draugiškai spręsti įvairias problemas. Kaip minusą galėčiau nurodyti savo "lengvą užsidegimą". Neretai kitiems peržengus ribas galiu užsidegti kaip degtukas bei labai supykti. Žinoma, nevengiu "paprikolinti" ir kartais visiškai nusišnekėti. Kas liečia pomėgius, esu gan meniškos sielos žmogus. Studijuoju fotografiją, papildomai mokausi grafinio dizaino, taip pat italų kalbos. Domiuosi poezija, įvairiais "meniniais" tekstukais. Laisvalaikiu nevengiu padainuot, ko aišku, nemoku, bet mėgstu. Dar domiuosi daaaaug įvairiausių dalykų, kas yra susiję su menais, poezija bei rašymu. • Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/aTSmfgO
 4. Lelia Dipsis

  Nightwatch MC || Darbo kontraktas

  Šioje temoje nauji darbuotojai turės pasirašyti sutartį, norint prisijungti prie medikų kolektyvo. Informacija, pildant sutartį: Norint gauti pakvietimą į darbą, privaloma paaukoti 15'000 į darbo fondą bei pasidaryti įrodymus. Įsidarbinus, privaloma pradirbti sutartyje nurodytą laiką. Prieš pildant kontraktą, privaloma susipažinti su darbo vidaus tvarka, taisyklėmis bei pareigomis. Darbo kontrakto šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kiek dienų darbo kontrakto norite?(1-7 d.): Ar susipažinote su visomis taisyklėmis? Ar pasižadate laikytis visų darbo taisyklių bei vykdyti pareigas atsakingai?: Įrodymai, jog paaukojote nurodytą sumą į darbo fondą: Pasilieku teisę redaguoti temą.
 5. Lelia Dipsis

  Nightwatch MC || Vaistų gaminimas

  Tema skirta darbuotojams, norintiems gauti priedų prie algos, karantino priemonių bei medicininio išsilavinimo paaukštinimo. Idėja: Darbuotojas, norintis pasigaminti vaistų, turės surinkti reikiamus ingredientus, kurių prireiks norint pagaminti vaistus. Vaistų ingredientai keisis kiekvieną pirmadienį, vakare. Darbuotojas surinkęs reikiamas žoleles ( norint pagaminti vaistą jų reikia dviejų skirtingų ) turės jas nugabenti į miestų laboratorijas (SF,LS,LV miestų ligonines). Atvažiavęs prie labaratorijos, turi nurodyti sugalvotą formulę, pagal kurią gamins vaistus ( ją sugalvosite patys ). Taip pat, turėsite sugalvoti ir vaisto pavadinimą bei kokia yra jo paskirtis. Pagaminę vaistų paketą ( vienu metu galėsite pagaminti tik vieną ) jį turėsite nugabenti į vieną iš sandėlių, kuriuos taip pat turėsite rasti. Sandėlių nuotraukos bus įkeltos į spoiler'į. Vieną kartą pagaminus vaistų paketą, kitą daryti galite tik po dviejų valandų. Bei norint gaminti kitą paketą, jums reikės naujų žolelių ss Už vieną pagamintą bei atvežtą vaistų paketą gausite 1000 arba priemonių karantinui. Skaičiuojama bus taip pat kaip ir dienos užduočių temoje, tačiau su didesniu šansu. 3/10 Žolelės bei jų informacija: Šalpusnis Labai dažnas, atsiranda kiekvieną dieną nuo 14.00 iki 17.00 bei nuo 20.00 iki 23.00. Šeivamedis Rečiau atsirandantis augalas, atsiranda pirmadieniais, trečiadieniais bei penktadienisis nuo 16.00 iki 17.00 bei nuo 21.00 iki 22.00. Valerijonas Gan dažnai atsirandantis augalas, atsiranda visomis darbo dienomis nuo 16.00 iki 20.00 Ginkmedis Vienas rečiausių augalų, atsiranda tik antradieniais bei ketvirtadieniais nuo 19.00 iki 21.00 Paprastasis anyžius Atsiranda penktadieniais, šeštadieniais bei sekmadieniais nuo 17.00 iki 21.00 Vaistinė taukė Atsiranda penktadieniais, šeštadieniais bei sekmadieniais nuo 17.00 iki 21.00 Sandėliai: Pirmasis sandelis Į jį vaistus galite vežti pirmadieniais bei antradieniais Antrasis sandėlis Į jį vaistus galite vežti trečiadieniais, ketvirtadieniais bei penktadieniais Trečiasis sandelis Vaistų atgabenimas galimas tik savaitgaliais (šeštadienį bei sekmadienį) Anketos šablonas gaminantiems vaistus: Jūsų Vardas_Pavardė: Nuotrauka šalia labaratorijos, kurioje gaminsite vaistus ir prie sandėlių, į kuriuos atvežetė vaistus: Formulė ir vaisto pavadinimas, jo paskirtis: Įrodymai radus tinkamas žoleles: Darbuotojų sukaupti pinigai bei priemonės: Už pagamintą vaistų paketą galite gauti tūkstantį eurų arba vieną iš karantino priemonių.
 6. Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Labas, PAPILDOMAI MOKAUSI, reiškia, jog mokausi, tačiau tai nėra pagrindinė sritis, kuri mane domina ir kurią studijuoju ^^ Tobulėt ne ties gfx noriu
 7.  heya

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Lelia Dipsis

   Lelia Dipsis

   Diekoju, bucynai

  3. Kadilaks.

   Kadilaks.

   Sveikas atvykes i serveri, jeigu reiks pagalbos kreipkis i /padmins

  4. Ignas_Eox

   Ignas_Eox

   kada naujoku pasaudit ka

 8. Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Ačiūū, jums taip pat sekmės :)) bei man taip pat malonu susipažinti
 9. Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Labas, malonu. Vajezau, nu ką tu vėl pradedi
 10. Lelia Dipsis

  Nightwatch MC || Galerija

  Šioje temoje medicinos centro darbuotojai galės kelti prisiminimus/nuotraukas/memus susijusius su medikų darbu. Temoje leidžiama reikštis laisvai, tačiau proto ribose, neturėtų būti jokių darbo ar kolegų įžeidinėjimų, keiksmažodžių ar kt. Pasilieku teisę redaguoti temą.
 11. Lelia Dipsis

  Peikiu Medikų direktorę Lelia_Dipsis.

  Dėl to ką rašiau ts, buvau supainiojusi su kitos atrankos šablonu, kadangi iš pirmo norėjau daryti šabloninę atranką ir susipainiojau, bandžiau tau parašyti ir paaiškinti viską ts, tačiau paaiškinau jau viską čia ir nemačiau jokio reikalo eilinį kartą kartotis ir rašyti tą patį ir kartot iš pradžių. Galbūt tai ir mano klaida, jog nenurodžiau to kaip taisyklės, tačiau maniau, jog bus logiška, neredaguoti tos pačios anketos praėjus visai parai. Kaip ir sakiau, kadangi tai nėra teisinga kitų atžvilgiu. Pagalvok pats, jeigu būtų priimtas žmogus, kuris po visos paros redagavo savo anketą, ar būtum jį priėmęs jei žinai, kad nebuvo laikytąsi taisyklių? Taipogi, rašant analizę nebuvo plačiai išpasakota apie kiekvieną, kodėl nepateko. Tai yra tik vienos iš priežasčių. Pridedu: Taisyklių nesilaikymas, neteisingas anketos pateikimas. Jeigu žmogus pildydamas neperskaito taisyklių, galima daryti išvadą, jog jis taip pat neatsakingai žiūrės į savo darbą, neskaitys taisyklių ir galima rasti dar daug kabliukų.
 12. Lelia Dipsis

  Peikiu Medikų direktorę Lelia_Dipsis.

  Visu pirma, kaip ir minėjau, atrankos tipas šį kartą buvo kitoks, nei būna vykdoma įprastai. Tavo anketa buvo įkelta dar vakar, kuomet dauguma buvo užpildę visiškai nesilaikant anketos pildymo formuluotes ir tiesiog didžioji dalis pildžiusiųjų kopijavo vieni kitą, taip pat - tavoji anketa buvo tarp jų, kadangi užpildei įprastą šabloninę anketą. Šiandien rašydama analizę aš prisijungiu į forumą ir ką tuomet matau, tavoji anketa yra visiškai kitokio modelio, nei buvo prieš tai užpildyta. Taip, šį kartą anketa paredaguota buvo taip, kaip reikėjo. Bet iškyla kitas klausimas, kodėl iškarto nebuvo perskaityti reikalavimai, ko reikia norint užpildyti anketą ir kaip ji turi atrodyti? Ir kalbant apie redagavimo laiką, yra nelogiška paskelbti vienokį atrankos anketos tipą ir pamačius kitų anketas, redaguoti savąją. Parašiusi analizę prirašiau tave prie tų asmenų, kurie buvo užpildę neteisingu šablonu, tačiau dėl tavo redagavimo skliausteliuose ir buvo nurodyta, jog anketa redaguota per vėlai ( kelios valandos iki atrankos užsirakinimo). Žinoma, nebuvo taisyklės nurodančios tikslaus redagavimo laiko, kaip kad darydavau anksčiau, tačiau vadovaujantis logika galima susivokti, jog nesąžininga kitų atžvilgiu būtų tiesiog likus kelioms valandoms iki užsirakinimo, pasižiūrėti kitų užpildytas anketas, pakeisti savają ir piktintis, jog nepatenki. Kiekvienas užpildęs galėjo taip padaryti, tačiau manau kiekvienas suvokia, jog tai nėra nei sąžininga, nei logiška. Šį kart nenorėjau nustatinėti jokių laiko rėmų kaip penkiolika ar dešimt minučių redagavimui, bet manau turite susiprasti, jog ne praėjus vos ne visai parai reikia redaguoti anketą visiškai nuo nulio.
 13. Šį kartą atrankos tipas buvo kiek kitoks, pasirinkau naują atrankų mechaniką norint paįvairinti pačią sistemą, tačiau rezultatas, kuris gavosi, sukėlė daug emocijų. Nežinau ar labiau graudžių, ar buvo linksma. Visu pirma, man kilo mintis, ar žmonės, pildantys į darbo atranką nei kiek nesiskaito reikalavimų ir automatizuotai užpildo pagal duotą šabloną? Buvo duota užduotis - parašyti trumpą motyvacinį laišką pagal duotus aspektus. Šią užduotį vos keletas žmonių atliko teisingai. Sakydama laišką, turėjau omenyje rišlų tekstą pagal duotą struktūrą bei juo turima atskleisti iškeltus reikalavimus. Ką šiuo metu darė kiti? Nusikopijavo visą mano reikalavimų sąrašą bei tiesiog šabloniškai atsakė į klausimus. Antra, suprantama, visi pripratę prie vienodo stiliaus ir kitiems gali pasirodyti sunku parašyti “motyvacinį laišką” tačiau, tuos pačius atsakymus sudėjus į vieną gražų bei rišlų tekstą galima išgauti motyvacinį laišką, tad užduotis - nebuvo sunki. Deividas_Kundrotas, Nijole_Zukiene, Lukis_Ktm, Dovis_Santos ( per vėlai paredaguota anketa), Fckng_Greitis, Titas_Wtf, Patrisha_Soul, Dovy_Steiner, Alpina_Traktorius, Vakaris_Legit ir kiti kurie rašė šabloninę - Nepaisytos anketos pildymo taisyklės. Anketą reikėjo ne cituoti bei atsakyti į klausimus, o parašyti rišlų tekstą kuris būtų lygus motyvaciniam laiškui. Nežinau, ar jūs čia pažiūrėjot į vieną ir visi nusikopinot daryti taip pat, bet nieko gero iš to neišėjo. Tadaksss_Lietuvis - Pati laiško struktūra nebloga, tačiau glumino daug neaiškumų, klausimų nesupratimai. Pvz: “ Pagrindinės sistemas, kurios padeda keltis rangą tai yra aktyvumas, “ Klausiant apie sistemas, turima omeny sistemas, kurios yra medikų subforume, temos kurios yra naudingos rangams, algoms ir kt. Apibendrinus, kilo daug klaustukų, neaiškumų bei abejonių. Mooney (?) - Per mažai informacijos parodančios žinias. ps. direktorius firmoje nėra vienintelis asmuo, kuriam reikia grąžinti pinigus už paslaugas. Patekę darbuotojai, kurie paisė visas pildymo taisykles bei jų anketos pasirodė labiausiai vertos dėmesio: Edga_Bmw Gasas_Green John_Clips Devil_King Jeff_Morello Demarcus_Norwood Darius_Katt Kirsas_Bsh Patekę darbuotojai užpildykite darbo kontraktą bei valandos laikotarpyje gausite pakvietimą į darbą. Taip pat, pasikartokite informaciją bei peržiūrėkite sistemas. Sekmės darbuose! Užpildyti kontraktą turite 24 valandas. Neužpildžius būsite perkelti į nepatekusiųjų sąrašą DARBO KONTRAKTAS
 14. Lelia Dipsis

  Trečioji analizė į NMC kolektyvą.

  Jeigu patekote, reiškias anketa buvo gera/patenkinama. Norint išgirsti pastabų ar patarimų susisiek su manimi TS ir galėsim aptarti. Surašiau tuos, kurie nepateko, kad žmonės žinotų savo klaidas bei jas taisytų. Nenaudinga būtų kiekvienam patekusiajam rašyti, jog jo anketa gera, todėl pateko
 15.  

  Vyksta atranka į medikų firmą. Atrankos mechanika pakeista kiek įdomesne. Pildantieji atidžiai perskaitykite, ko prašoma :) 

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 daugiau
  2. • Morello •
  3. •|Cloudas|•

   •|Cloudas|•

   prieš 1 valandą, • Morello • rašė:

   Gerai

   Morello xdd kas cia per nick name

  4. • Morello •
 16. Kadangi, idėja su PD direktoriumi idėja nepavyko, tad pasinaudosiu gerb. buvusio medikų direktoriaus @Nedaz Nedaz idėja su laboratoriniais tyrimais. Kadangi ta idėja man buvo labai patikusi, sumąsčiau, jog būtų smagu tokią idėją vystyti toliau. Idėja: Firmos valdžia duoda temą bei aplinkybes, kuriomis buvo įvykdytas nusikaltimas. Medikų tikslas yra kuo išsamiau ištirti aukų kūnus, nurodyti traumas, ligas ar kitus sveikatos sutrigdymus. Tyrimų ataskaitoje, medikas turi sugalvoti istoriją, kuri būtų susijusi su nurodyta situacija. Žinoma, galite prifantazuoti įvairiausių detalių, pasinaudoti draugų ar kitų firmų darbuotojų pagalba bei pasidaryti nuotraukų taip paįvairinant jūsų tyrimą. Kuo išsamesnis bei įdomesnis tyrimas, tuo jums daugiau šansų laimėti šį tyrimą. Tema bus funkcionuojanti porą kartų į savaitę. Prizai: Pirma vieta - auksinis priemonių paketas ( 5x kiekvienos priemonės ) bei 15000 eurų Antra vieta - sidabrinis priemonių paketas ( 3x kiekvienos priemonės) bei 10000 eurų Trečia vieta - bronzinis priemonių paketas ( 1x kiekvienos priemonės) bei 5000 eurų Užduotis 2019/11/11 - 2019/11/16 Vieną šaltą rudenio vakarą medikų atstovybė gavo pranešimą, su prašymu ištirti nužudyto asmens kūną. Kūnas rastas šalia vienos iš miestelių žvejybviečių. Medikų tikslas - nustatyti, kokiomis aplinkybėmis buvo patirti kūno sužalojimai, kaip buvo nužudytas asmuo bei pateikti ataskaitą, apie kūno būklę, sužalojimus. Anketos šablonas Medikų darbuotojų tyrimui: Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų tyrimas:
 17. Lelia Dipsis

  Nightwatch MC || Algų sistema

  Algų sistemos principu grindžiama tema. Šioje temoje bus nurodytos kelios operacijų rūšys, kurias atlikus darbuotojai savaitės pabaigoje galės gauti atlyginimą už nuopelnus darbe. Algos pildomos sekmadieniais, iki 23.59, algas gali pildyti darbuotojai, pradirbę savaitę. Informacija apie operacijas: Plastinė operacija Reikalinga darbo statistika norint atlikti operaciją: 600 pradirbtų minučių 80 atvežtų medikamentų 3 parduotos pažymos 30 priimtų iškvietimų Atlikus šią operaciją galėsite gauti 30'000 eurų Otorinologinė operacija Reikalinga darbo statistika norint atlikti operaciją: 900 pradirbtų minučių 140 atvežtų medikamentų 7 parduotos pažymos 40 priimtų iškvietimų Atlikus šią operaciją galėsite gauti 45'000 eurų Laporaskopinė operacija Reikalinga darbo statistika norint atlikti operaciją: 1200 pradirbtų minučių 180 atvežtų medikamentų 11 parduotų pažymų 50 priimtų iškvietimų Atlikus šią operaciją galėsite gauti 55'000 eurų Anketos šablonas patvirtinti atliktoms operacijoms: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Operacijos tipas: /bendradarbiai lentelė savaitės pradžioje: /bendradarbiai lentelė savaitės pabaigoje:
 18. Lelia Dipsis

  Nightwatch MC || Algų sistema

  Gaila, jog šią savaitę pildė tiek mažai darbuotojų. Taip pat, primenu naujiems darbuotojams, jog algas pildyti galima tik pradirbus savaitę darbe, Šios savaitės atlyginimų ataskaita: Black_Hand - 55500 Keet_Marshow - 30'000 Nedaz_Gamer - 32100 Johny_Reed - 47800 Iš viso išdalinta - 165400 Atlyginimai išmokėti už darbuotojo statistiką bei dienos užduotis. Tikiuosi, jog šią savaitę darbuotojai taip pat rodys puikius rezultatus.
 19. Medicininis išsilavinimas, kitaip - rangų sistema, tema, kurioje bus surašyta visa informacija apie rangų sistemą, kaip jį pasikelti bei kokius privalumus turės kiekvienas rangas. Pirmoji firmos rangų grandis. Jai priklauso darbuotojai, kurie kątik įsidarbino į firmą, apsipranta su darbu, jo taisyklėmis bei bendrąja darbo vidaus sistema. Šio rango darbuotojai gali dirbti savarankiškai, tačiau yra stebimi aukštesnio rango darbuotojų. Privilegijų neturi per daugiausiai, tačiau turi galimybę kilti aukščiau. Privalumai: Važinėja su Ambulance darbiniu transportu Pradirbus savaitę turi teisę pildyti algų sistemą Norint pasikelti medicininį išsilavinimą reikia : Pradirbti 1000 minučių Parduoti 15 pažymų Pakelti 30 žmonių Atvežti 150 medikamentų Pagaminti vaistų paketą Įvykdyti Hipokrato priesaiką (kvalifikacija) Darbuotojas nesenai įsidarbinę į firmą, tačiau jau įpūsėję savo darbą, supranta visas sistemas bei apsipratę su taisykėmis bei davę Hipokrato priesaiką. Privalumai: Darbuotojai esantys šiame range gali prižiūrėti žemesnio rango darbuotojus Gali važinėtis su Ambulance, Rancher darbiniu transportu Norint pasikelti medicininį išsilavinimą reikia : Pradirbti 2500 minučių Parduoti 40 pažymų Pakelti 50 žmonių Atvežti 350 medikamentų Pagaminti 2 vaistų paketus Priimti 25 iškvietimus Pagaminti 2 vaistų paketus Nuslopinti epidemiją (ataskaita) Įvykdyti Hipokrato priesaiką (kvalifikacija) Rangui priklauso darbuotojai, kurie ilgą laiką darbuojasi firmoje, po truputį įgyja valdžios pasitikėjimą. Privalumai: Su direktoriaus leidimu gali organizuoti veiklą bendradarbiams Padeda naujokams apsiprasti darbe Norint pasikelti medicininį išsilavinimą reikia : Pradirbti 5000 minučių Parduoti 100 pažymų Pakelti 120 žmonių Atvežti 450 medikamentų Parduoti 30 vaistinėlių Pagaminti 4 vaistų paketus Nuslopinti 3 epidemijas (ataskaita) Įvykdyti Hipokrato priesaiką (kvalifikacija) Privalumai: Šio rango darbuotojams galioja visi aukščiau nurodyti privalumai. Gali pretenduoti į aukštesnes pareigas. Rangui priklauso firmos valdžia bei senbūviai darbuotojai. ------------------- Senų darbuotojų statistikos lentelės: https://imgur.com/a/6e8cMiA ------------------- Anketos šablonas norint pasikelti rangą: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Į kurį rangą norite keltis? /bendradarbiai lentelė: Tema bus koreguojama.
 20. Lelia Dipsis

  Nightwatch MC || Hipokrato priesaika

  Hipokrato priesaika, kitaip, kvalifikaciją, kurią turės pereiti darbuotojai, norintys sėkmingai keltis rangus. Darbuotojai, norintys praeiti kvalifikaciją turės atlikti kvalifikatoriaus duotas užduotis bei atsakyti į keletą klausimų susijusių su darbu, taisyklėmis, jo sistemomis. Taip pat, yra trečiasis etapas - efektyvumo lavinimas, su kuriuo kvalifikatorius supažindins asmeniškai. Neišlaikius kvalifikacijos iš pirmo karto, sekantį kartą laikyti galima bus tik po dviejų valandų bei perlaikymas kainuos 5000 eur. Trasa iš Pirmojo rango į Antrąjį https://streamable.com/pi637 Reikalavimai: Laikas; 1min 15sec Buklė 1000%. Trasa is Antrojo rango į Trečiajį https://streamable.com/wuh6g Reikalavimai: Laikas; 1min 8 sec Buklė 1000% Trasa iš Trečiojo rango į Ketvirtajį: https://streamable.com/9cd79 Reikalavimai: Laikas; 1 min 17 sec Buklė 1000% Nightwatch Medicinos centro kvalifikatorių komanda: Vyr. Kvalifikatorius - @West_Garning'as Kvalifikatorius - @Johny_Reed Kvalifikatorius - @Black'Hand Anketos šablonas kvalifikatoriams: Jūsų Vardas_Pavardė: Darbuotojo, kuris laikė kvalifikacija Vardas_Pavardė: Kurią kvalifikaciją laikė darbuotojas( iš kurio rango į kurį)? Ar darbuotojas išlaikė kvalifikaciją?
 21. Lelia Dipsis

  lucciartz • graphics shop

  • jūsų slapyvardis žaidime - Lelia_Dipsis • darbas, kurio norite - Medikų rangų sistema bei bendras gfx temoms. • darbo dydis - neprisimenu konkretaus gfx dydžio, standartinis gfx. • paveikslėlis, iš kurio turi būt atliktas darbas - neturiu kazkokių stock’o idėjų, tad norėtųsi pamatyti tavo siūlomus variantus. • tekstas - Rangų sistemai pavadinimai, firmos pavadinimas. • firma, kuriai paduosite pinigus už darbą (policija, medikai, taksi, mechanikai, pervežėjai) - Tikriausiai, jog taksi. • papildoma informacija apie darbą - Be papildomos info.
 22. Lelia Dipsis

  Antroji analizė į NMC kolektyvą.

  Taigi, antroji atranka. Anketų sulaukiau nemažai, tačiau reikėjo pasirinkti tik keletą darbuotojų komandos papildymui bei pasirinkau tuos, kurie pasirodė stipriausi. Labiausiai nudžiuginęs dalykas, jog dauguma perskaitė taisykles bei atsakingai užpildė anketos šabloną, ko nebuvo pirmoje atrankoje. Žinoma, kaip visada keletas anketų sukėlė abejonių dėl reputacijos, elgesio, norėčiau akcentuoti tai, jog ne visada viską lemia anketa, kartais pastebimi tokie atvejai, kai anketa yra nebloga, tačiau žaidėjo reputacija ir elgesys stipriai kiša koją. Taip pat, atsirado tokių, kurie netinkamai užpildė anketą, neredagavo ar nesilaikė taisyklių. Noriu suburti stiprią komandą, kuria galėsiu pasitikėti bei su ja nebus jokių problemų, tad į kiekvieną anketą žiūriu labai rimtai, stengiuosi analizuoti žmogaus elgesį, aktyvumą, pačią anketą bei žmogaus charakterį. Šį kartą, nebuvo jokių nuolaidų susijusių su redagavimu ir buvo išrinkti keli žaidėjai, kurių anketos pasirodė stipriausios bei labiausiai vertos dėmesio. Žaidėjai, patekę į NMC firmą: Cornall_Worden Yagami_Light Scott_Gemini Lauris_Delarosa Lee_Sinas Andrius_Nike Žaidėjai patekę į firmą turi susisiekti su laikinuoju firmos vadovu (Gruzinas_Tortilla) norint pereiti apklausą Teamspeak programoje per 24 valandas. Nesusiekus per reikiamą laiką, būsite traktuojamas kaip nepatekęs.
 23. Lelia Dipsis

  Prisistatau Bevardisz_Raidas (Dabar normalią ft. įkėliau)

  Labas, Raidai ! Iš tiesų, įsivaizdavau tave kiek kitokį Labai malonu su tavimi susipažinti!
 24. Lelia Dipsis

  Vadovų neaktyvumas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lelia_Dipsis 2. Atstovaujama firma ir pareigos: Nightwatch Medical Centre (medikai) direktorė 3. Priežastis dėl kurios būsite neaktyvus: Šią savaitę universitete "sukrito" labai daug atsiskaitomųjų darbų, kuriems reikia daug laiko norint gerai pasiruošti. Tad negalėsiu tinkamai prižiūrėti firmos. Radusi bent truputį laiko stengsiuosi prisijungti. 4. Neaktyvumo laikotarpis: nuo 2019.11.05 iki 2019.11.09 Tol, kol manęs nebus, laikinai firmą prižiūrės - @Gruzinas_Tortilla