Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Wandamas_Kaimietis

Jonny_Smith

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonny_Smith
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: @Wandamas_Kaimietis
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Tiesiog jis man parašė ar turiu narkotikų, parašiau taip turiu,  jis atrašė kokia kaina, mes derinom kainą ir suderinom už vnt 65e. Jis pas mane atsigetino pasiėmiau narkotikus ir pasiuliau jam netyčia už vnt 1e, tiesiog nepastebėjau, nes skubėjau, aš jam parašiau atšauk jis nupirko ir išsigetino kitur. Aš jam rašiau gražink, jis ignoravo mane... @Rokas Gavau crash ir nepasidariau ss kaip mes suderinom kaina, bet per logus turėtum matyt.
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): Matosi nuotraukose.
5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/cteh13e

Redaguota Jonny_Smith

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Jonny_Smith ,Wandamas negali atrasyti pats .Atrasau uz ji .Pats pasiuliai  uz tam tikra suma ,pats apsikvailinai ,kiekvienas durnas zmogus uz toki suma butu nupirkes. Pats esi ,kaltas ,kad skubejai ir apsizioplinai.Dabar uz savo klaidas atsakai pats .Tureki pamoka tau.

@Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Krapstukas_Juda rašė:

Sveikas Jonny_Smith ,Wandamas negali atrasyti pats .Atrasau uz ji .Pats pasiuliai  uz tam tikra suma ,pats apsikvailinai ,kiekvienas durnas zmogus uz toki suma butu nupirkes. Pats esi ,kaltas ,kad skubejai ir apsizioplinai.Dabar uz savo klaidas atsakai pats .Tureki pamoka tau.

@Rokas

... Buvom suderine kainą, ir šeip kiekvienas protingas žmogus atiduotu, bet jei esi toks savanaudis tebunie, lauksim administracijos nuomonės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Krapstukas_Juda rašė:

Sveikas Jonny_Smith ,Wandamas negali atrasyti pats .Atrasau uz ji .Pats pasiuliai  uz tam tikra suma ,pats apsikvailinai ,kiekvienas durnas zmogus uz toki suma butu nupirkes. Pats esi ,kaltas ,kad skubejai ir apsizioplinai.Dabar uz savo klaidas atsakai pats .Tureki pamoka tau.

@Rokas

Mūsų serveryje žaidėjas tokiais atvejais turi grąžinti tai, ką gavo per klaidą. Nauda, kurią žaidėjas patiria dėl kito žaidėjo klaidos, mūsų projekte nėra palaikoma.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.