Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Jessy_Corres

Jessy_Corres

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jessy_Corres
2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: sausio 9 dienos.
3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: nuo 2014 metų (buvo pertrauka 2016-2020).
4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: iš ankščiau žinojau ir esu su kitu vartotoju žaidęs.
5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: kiek esu žaidęs čia 2016 metais, tai serveris vos ne visomis aplinkybėmis yra geresnis negu praeitas serveris, kuriame žaidžiau, todėl ir sugrįžau čia.
6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: taip, nebuvo sunku.
7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?:  visus darbus be pakvietimo ir dar gamykloje visus darbus teko išbandyti. Labiausiai prilipo ūkininkai ir gaisrininkai dėl darbo sistemos, įdomumo, nėra labai sunkiai ar labai lengvai vykdomi darbo pasiekimai.
8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: nebuvo.
9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: ne visados, yra vietų, kurias pamenu nuo paskutinio sykio žaidžiant čia.
10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: nebuvau.
11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: taip, nesunku.
12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: naudojau tikrai nemažai sykių ir visada buvo atsakyta į mano klausimus.
13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: taip, kviečiau taksi ~5 sykius, sureaguota per pora sekundžių.
14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: viskas +- aišku buvo, kyla nemažokai klausimų, bet administratoriai man padėjo.
15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: galbūt reiktų kai kuriose vietose prirašyti daugiau informacijos apie darbų veiklas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.