Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.08.17 visose vietose

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Chris_Cerkute • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Kristijonas (Pravardė: Čerka) • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): 19, 12-20 • Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Gal kitą kartą • Apibūdinkite savo charakterį: Linksmas, draugiškas, savo nuomonę turintis žmogus. Žinoma, kartais ir parekiu, bet tik kartais... • Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Slidinėjimas. • Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Galbūt tuo, kad ne tik "nol
    13 taškai
  2. Šablonas: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ugne_Engu • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Ugnė • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): man 16, o gimtadienis, tai birželio 16d. • Jūsų gyvenamasis miestas: Utena • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): ig: uggne_ ; snep: uggnea • Apibūdinkite savo charakterį: Esu savotiškai įdomi. Esu labai draugiška, mandagi, visada bendrauju. Labai nemėgstu kai mane ignorina Mėgstu pajuokauti, juodą humorą labai gerai suprantu, visada ts kalbu, nemėgstu tylėti • Kokia jūsų mėgstami
    5 taškai
  3. Sveiki visi taigi nebuvo ką veikti tai sumaščiau kakžka pafotošopint tai va darbai , vertinkit. Ir naudokit kaip parašus.
    4 taškai
  4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Cleme_Tean • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: ~800k • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?:Interjeras buvo pradetas kurti 26 liepos iki 16 rugpjucio. • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas:
    4 taškai
  5. Sveiki! Darbas buvo pradėtas 2015-08 mėn. Jį pradėjo Kingas (Jeff_King), padarė pagrindus ir dalį miesto (salos), ir po kiek laiko perėmiau estafetę aš. Dabar neseniai radau šį mappą ir nusprendžiau užbaigti. Yra klaidų tikrai, žinau, todėl galite akivaizdžių nevardinti. Todėl būtų įdomu išgirsti jūsų nuomones! Narys baudžiamas įspėjimu už: • Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.).
    3 taškai
  6. Sveiki visi , taigi nebevažinėju po serveri su šiuo grabu , tai manau gal būt reikia , jį kažkam padovanoti.Kadangi Arturas_Boss laimėtojas , jos neatsiėme per 48 valandas , tuomet bandykite savo sekmė kažkas kitas. Viskas ką jums reikia padaryti, tai parašyti savo Vardą_Pavardę. Laimėtojas bus renkamas šį trčiadienį (2016-08-17),00:00 valandą. Spausti mygtuką nebūtina. INFORMACIJA IR MOTO IŠVAIZDA. SEKMĖS VISIEMS BANDANTIESIEMS , LAIMĖTOJAS BUS IŠRINKTAS RANDOM.ORG
    3 taškai
  7. Tusinukas ziuriu uz 750 anksciau is ligonines isejo.
    3 taškai
  8. Skrido du lėktuvai. Vienas iš jų žvirblis. Ši istorija daug įtikinamesnė nei tavo papeikimas.
    3 taškai
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Adomaitis • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 300 000€ - 400 000€ • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 9 dienas (dalinai redaguota nuo pirmo įkėlimo) • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas: Mano vila nuolatos atrakinta, todėl galite apžiūrėti interjerą betkada, žaidime išvaizda daug malonesnė! Vilos id: 225
    3 taškai
  10. Iš pavadinimo "Luxus", tikriausiai, mintyse kilo asociacijos su marke Lexus, arba prabanga (angl. luxury, luxe). Tai reiškia jog prekinis ženklas "Luxus" garantuoja tik kokybišką pasiūlą reikliausiems klientams. Salono transporto kainos derinamos pagal transporto tune retumą, unikalumą. Kuo transporto tune retesnė, pilnesnė, gražiau suderinta, akiai patrauklesnė - tai tokia savaime bus ryškiai brangesnė, tačiau kaina atitiktų tai kiek dėžių tektų įsigyti jog gautumte kažką panašaus. O pagrindinis kainų rodiklis yra grindžiamas šioje temoje pateikta informacija. Kaip jau suprantate
    2 taškai
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Johnny_Mangano • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau kad eitų pasidėti nusipirktą likerį iš alchoholio parduotuvės į mašinos bagažinę, kiekis būtų 10 bonkių į slotą. Žmogus rankoje galėtų turėti 2 butelius su savimi ir kad galėtų kitam galėtų duoti arba parduoti 1 likerio bonkę su komanda /alhduoti V_P arba /alhparduoti V_P kaina. Idėja papildoma: *Siūlau pridėti alchoholio rūšis kelias, pvz: Brendis, degtinė, alus.* Išgėrus 5~ bonkias alchoholio nuvirstų žaidėjas ir negalėtų 20-50sec atsikelti nuo žemės, pvz: išgėrus 1 degtinės butelį žaidėjui pradėtų ek
    2 taškai
  12. Taigi šiek tiek padirbėjau su paint, ir sukūriau linksmą darbelį, jei patiks, spauskit žalią! Kai po kontrobandos/vagono susieina PD ir Nortenos.
    2 taškai
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Dragunas • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau komandą /draugai. Žaidėjas galėtų pamatyti koki draugai yra prisijungę(/draugai). Taip pat galėtų chate rodyti, kada draugas prisijungia ir atsijungia, pvz: ( Draugas V_P Prisijunge/Atsijunge) Draugus pridėti į draugų sarašą būtų galima su komanda, /draugai V_P. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žaidėjai susiradę draugų, jų nepamirš už poros dienų. Manau daug kam yra nutikę(kaip ir man), kad žaidėjas padeda, o jau kitai dienai pamiršti jo nick. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svar
    2 taškai
  14. „GreenSIDE RIO2016“ KREPŠINIO NUGALĖTOJAI, ​Geranimo_Danger, 1 vieta (daugiausiai surinkęs taškų žaidėjas) gauna 5000 kreditų + 500.000€ + pasirinktą skiną; Jack_Gta, 2 vieta (antras daugiausiai surinkęs taškų žaidėjas) gauna 2500 kreditų + 250.000€ + pasirinktą skiną; Game_Over, 3 vieta (trečias daugiausiai surinkęs taškų žaidėjas) gauna 1000 kreditų + 100.000€ + pasirinktą skiną;
    2 taškai
  15. Manau nelabai panašūs mes į šiuos veikėjus.. Su Sweetu po veiksmu manyčiau taip kmr :
    2 taškai
  16. Todel nes netik Lietuvai pristatom darbus. Kas, ka kopijuoja ?
    2 taškai
  17. Nu čia tokį aftamabilį padariau
    2 taškai
  18. Jei toks darbas būtų, čia turėtų būti rp serveris ir žaisti mąstantys žmonės, o ne, kad pakenkti vienas kitam kaip dabar daro daugiau nei puse serverio žaidėjų ir jie net nemasto su galva. Ypač tie, kurie yra naujokai ir sampą žaidžią pirmus kartus. Galvoji jog taip ir vyktų viskas? Avariją ir lauki kol atvyks tavęs ištraukti iš apsivertusio automobilio, galų gale darbą dirbtų iki 10 žmonių, iš kurių puse tik važinėtų su mašina, todėl čia būtų tik apsunkinimas. Žmonės, jei rašote idėjas, pagalvokite ir apie tą dalį kuri vyksta ir iš blogosios pusės.
    2 taškai
  19. Anketos šablonas dalyviams, Konkursas vyks iki 2016.09.01​ • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: John_Juske • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?:550 000 eurų • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?:2 dienas • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas:
    2 taškai
  20. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Teddy_Wudson. • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: ~400k. • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: Visas dienas, kiek buvau SA-MP online nuo atnaujinimo, įrenginėjau interjerą. 4 dienas. • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas: AČIŪ UŽ PAGALBĄ VISIEMS, KURIE VERTINO INTERJERĄ IR PASAKĖ KLAIDAS, PADĖJO SU PORA TEXTŪRŲ AR OBJEKTŲ: Cristiano_Capelli, Tadas_Chill, Mantvis_Daedo, Dwayne_Bond, Karolis_Sudoku, Matthew_Bennett. Galbūt kažką praleidau, susisiekit, pridėsiu.
    2 taškai
  21. Šios temos turinys buvo publikuotas senai, tad juose galite aptikti failus, kurie su laiku buvo uždrausti ( fps unlock, smooth cam, first person ir kt. ), nes vienaip ar kitaip suteikdavo pranašumą prieš kitus žaidėjus. Jeigu vis dėlto susidomėjote ir nusprendėte atsisiųsti šį modifikacijų paketą, peržvelgkite visus jame esančius failus ir įsitikinkite, kad tarp jų nėra neleistinų. Pastaruosius nedelsiant ištrinkite. Jeigu tuo nepasirūpinsite, galite sulaukti griežtos bausmės – užblokavimo dėl neleistinų modifikacijų naudojimo. - Globalus forumo moderatorius Gruzinas_Tortilla bei buvęs tv
    1 taškas
  22. ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nicky_Target ◘ Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra)): garažas yra, beveik pilnai įrengtas. ◘ Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas):http://imgur.com/a/LmhGV ◘ Kaina, kiek norite gauti už būstą: siulykite nuo 2.5 mln. ◘ Papildoma informacija:-
    1 taškas
  23. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Cornall_Worden • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tommy_Salvatrucha • Už ką buvote užblokuotas ?: "RAPID + AIM" • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://imgur.com/a/vxrro • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://imgur.com/a/EWgCy P.S. http://greenside.lt/index.php?/topic/33600-tommy-salvatrucha-banned-cornall-worden/#entry199306
    1 taškas
  24. Sveikas draugas sėkmės gyvenime , bei ksgo neragink
    1 taškas
  25. Zdarof Čierka , įsivaizdavau tave daug stambesnį pagal balsą
    1 taškas
  26. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Chris_Gang • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Lucas_Patriot • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: PD Drk • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Važiavau dėt skelbima pasistačiau car šalikelėj tai kažkoks jo darbuotojas pabugino mane su sraigtu, paliko užrakinta, atrakino po minutes, žodžiu neprižiūri darbuotoju, vietoj to kad bandytu atbugint sove zvenga • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: darbuotoju nepriziurejimas ar dar kokiai nzn • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : http://www.part.lt/img/b6bc13d99d8085f94e3c8ed0efa4ba9888
    1 taškas
  27. Raudona žalia parduota. Kita rezervuota.
    1 taškas
  28. Pateiktų vartotojų prisijungimų ip adresų istorija nesieja. O tokius savimylas gaudo patys savininkai, kurie vėliau ir gauna atitinkamą rangą forume. Tikiuosi tokių direktoriaus komandos gretose nepasitaikys <šypt>.
    1 taškas
  29. Su 1 video, kurio trukmė 5 sec. ir su tokiu lagu tu manau nieko nebeįrodysi, nusiperki adminą tik tam, kad free banintum? PEACE ir dar + arti buvau kai su cbug kapojau, todėl labai lengva pataikyti P.S. Galiu pateikti įrodymus kaip aš šaudau iš savo vaizdo filmuodamas (ne šitame serve) ir vienas adminas filmavo kitą čiūvą, todėl ir jo video pateiksiu, jaigu jis man jį duos - "ten matosi biškį, kaip aš aiminu ir rapidinu"
    1 taškas
  30. Ką tu čia su tokiu lagu nori įrodyt? Susitaisyk pc tada kažką filmuok ir įrodinėk.
    1 taškas
  31. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : That_Jointas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Mindaugas_Parkour • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Event trugdymas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/txO1Q
    1 taškas
  32. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Fantom_Live 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Team_Mta 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : Keiksmai 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
    1 taškas
  33. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Fantom_Live 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Danny_Buller 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : /padmins ne skelbimų kontora . 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
    1 taškas
  34. 1 taškas
  35. Transportas parduotas galite rakinti tema
    1 taškas
  36. Labas, mini kad greitai atsibostų. Neužmiršk, kad logistai neprivalo kiaurą parą plūduriuoti virš vandens. Galima pasirinkti ir lygumų transportą. Būtent tas faktas, kad gali laviruoti tarp vandens ir sausumos, suteikia įdomumo prieskonį.
    1 taškas
  37. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nicky_Target • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Meiza_Mosh • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://www.youtube.com/watch?v=9Rp53ntQeIA&feature=youtu.be
    1 taškas
  38. PRIDEDU DAR PRIEDU NES RAŠIAU DABAR PRIE PD SKUNDU JIS MANO SKUNDĄ JUOKAIS PRALEIDO Jūsų Vardas_Pavardė:Jack_Western TU MAN PAIŠKINK AŠ ISIVARIAU SULTANA APSIDRAUSTI O JOS PRADĖJO ŠAUYTI TAI KAM TA SAUGO ZONA REIKALINGA KAM JI TAIP VADINASI AŠ TAIP IR GALVOJAU KAD TU TAIP PADARASYSI IR ATMESI TU RIMTAI MATAU MOKI DIRBTI SAVO DARBA AŠ ČIA SAKAU NE IŠ BLOGOS VALIOS BET ŠITAIP NEGALIMA KAD PRADEDA ŠAUDYTI IŠ NIEKUR NIEKO PD Jack_Western, on 10 Aug 2016 - 6:17 PM, said: Darbuotojas nebus metamas, nes nesimato pačio Lincho tavo nuotraukoje. Galbūt tu pats ten įsibuginai į tą kliūtį
    1 taškas
  39. Anketos šablonas dalyviams, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karolis_Neon • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 290,000euru • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: Apie tris dienas. • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas: Dq Gruzinui, Clemei
    1 taškas
  40. Tavo s nukis matau plytu daug mates bet neesme Yra tam logai, galima patikrint Bereikšmiai pranešimai.
    1 taškas
  41. 1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.