Rokas

Administratorius

Rokas

Administratorius
 • ID

  2
 • Turinio skaičius

  7.179
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  140

Būsenų atnaujinimai parašė Rokas

 1. crystal meth this friday .. B)

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 daugiau
  2. mech drk kenshis

   mech drk kenshis

   nu jau prigautas Rokeli nebepaeis islysti is sitos situacijos

  3. Rokas
  4. Lelia

   Lelia

   Čia ne tu Breaking bad filmavaisi?

 2. @Mantas nepatikimas. Nepervedė likusios sumos už parduotą serverį.

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Rosvaldas

   Rosvaldas

   @Pronis_Kadilaks Labas, nori vėl į serverio prižiūrėtoja? ar pagalbininka ? jog atsakai teip? :d

    

  3. Kadilaks.
  4. Andrius_Goo
 3. Jau galite atsiskaityti už kreditus ir „Telia“ operatoriaus pagalba. Primename, prieš keletą dienų „Telia“ operatoriaus klientai negalėjo įsigyti kreditų SMS žinute. „Paysera“ patvirtino, jog tai buvo problemos iš „Telia“ pusės.

 4. „TELIA“ TINKLO VARTOTOJAMS! Jau nuo ketvirtadienio, dėl mums nežinomų priežasčių, „Payseros“ nepasiekia Telia vartotojų apmokėjimai (SMS) už mūsų teikiamas paslaugas. Dėl šios priežasties užsisakius kreditus SMS būdu, bei naudojant Teliaoperatorių, Jūsų kreditai nepasieks, bet tuo pačiu neturėtų nuskaičiuoti ir pinigų. Problema greičiausiai yra iš „Paysera“ pusės, tai reiškia, jog ši problema bus išspręsta ne anksčiau, kaip per artimiausią darbo dieną. Jeigu už paslaugas apmokėsite (SMS) naudojant kitų tinklų operatorius (TELE2, BITE ir kt.) kreditus gausite momentaliai. PASIKARTOSIU, VIRŠUJE PAMINĖTA PROBLEMA LIEČIA TIK „TELIA“ TINKLO VARTOTOJUS.

  1. Lynn_Stafford

   Lynn_Stafford

   o tai kada galės gauti taškus

  2. Lynn_Stafford
 5. „TELIA“ TINKLO VARTOTOJAMS! Jau nuo ketvirtadienio, dėl mums nežinomų priežasčių, „Payseros“ nepasiekia Teliavartotojų apmokėjimai (SMS) už mūsų teikiamas paslaugas. Dėl šios priežasties užsisakius kreditus SMS būdu, bei naudojant Telia operatorių, Jūsų kreditai nepasieks, bet tuo pačiu neturėtų nuskaičiuoti ir pinigų. Problema greičiausiai yra iš „Paysera“ pusės, tai reiškia, jog ši problema bus išspręsta ne anksčiau, kaip per artimiausią darbo dieną. Jeigu už paslaugas apmokėsite (SMS) naudojant kitų tinklų operatorius (TELE2, BITE ir kt.) kreditus gausite momentaliai. PASIKARTOSIU, VIRŠUJE PAMINĖTA PROBLEMA LIEČIA TIK „TELIA“ TINKLO VARTOTOJUS.

 6. „TELIA“ TINKLO VARTOTOJAMS! Jau nuo ketvirtadienio, dėl mums nežinomų priežasčių, „Payseros“ nepasiekia Teliavartotojų apmokėjimai (SMS) už mūsų teikiamas paslaugas. Dėl šios priežasties užsisakius kreditus SMS būdu, bei naudojant Telia operatorių, Jūsų kreditai nepasieks, bet tuo pačiu neturėtų nuskaičiuoti ir pinigų. Problema greičiausiai yra iš „Paysera“ pusės, tai reiškia, jog ši problema bus išspręsta ne anksčiau, kaip per artimiausią darbo dieną. Jeigu už paslaugas apmokėsite (SMS) naudojant kitų tinklų operatorius (TELE2, BITE ir kt.) kreditus gausite momentaliai. PASIKARTOSIU, VIRŠUJE PAMINĖTA PROBLEMA LIEČIA TIK „TELIA“ TINKLO VARTOTOJUS.

  1. Minde_Marshell

   Minde_Marshell

   O jaigu banku perki kreditus viskas bus gerai ?

  2. Rokas
 7. giphy.gif
  Primenu, šiuo metu vyksta verslų, namų ir tr. priemonių aukcionai. Aukcionus galite rasti „Turgavietės“ skiltyje. Kiekvienoje aukcionų temoje pranešėme apie jau esamus statymus per pastarąsias keletą dienų.

  1. Dimitri_Russia

   Dimitri_Russia

   Žinom kad tau patinka pinigai :)

 8. Primenu, paskelbti verslų, tr. priemonių ir namų aukcionai! Kodėl verta dalyvauti aukcionuose? Galimybė įsigyti viską pigiau nei rinkos kaina!

  VERSLAI

  NAMAI

  TR. PRIEMONĖS

  1. mech drk kenshis

   mech drk kenshis

   mielasis mūsų dieve Rokai, statyti vienam žmogui keliuose aukcionuose galima??

  2. Rokas

   Rokas

   Galima. Tik tų pačių pinigų negalima naudoti daugiau nei vienam statymui.

 9. Paskelbti verlsų aukcionai! Daugiau informacijos čia. Per artimiausias 24 valandas pasistengsime paskelbti ir automobilių aukcionus.

 10. Tuo tarpu Policijos Departamento direktoriaus atrakoje ...

  eQgsCeZ.png

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 daugiau
  2. Pofka_Salivop

   Pofka_Salivop

   @Garreth''Waynne nes ranga pasikėliau per +/- sistemą. O jei rimtai, tokia tarnybinė užduotis buvo.

  3. Domantas_Epic
  4. Garreth''Waynne

   Garreth''Waynne

   @Pofka_Salivop tai jau cbugerius gaudet kokius? Arba tuos kurie per zona civilius saude

 11. @Martis_Santos, @Jayden_Campbell, @Tautvys_Jail, @Hokage_Boketto, @Josh_Cortello paskutinis įspėjimas ne tik jums, bet ir visiems dėl FPS unlock. Po 24 valandų už FPSunlock'ą blokuosime be jokių perspėjimų @Voltas.. Daugiau informacijos pateiktoje temoje.

 12. Vakar, /hdeze raktų dalybų metu iš viso buvo išdalinta 225 vnt. raktų 125 skirtingiems žaidėjams. Raktų vertė 225.000 kreditų. Dalybų metu pasitaikė tik trys atvejai, kurių metu buvo užfiskuoti žaidėjai laimėję loteriją iš tos pačios vietovės. Patikrinus atidžiau visos trys situacijos nepažeidė nustatytų taisyklių. Tai reiškia, jog šios dalybos įvyko visiškai skairdiai! AČIŪ už sąžiningumą!!! 

  giphy.gif

 13. Visą infroamciją apie planuojamą raktų loteriją rasite forumo viršuje! Loterijos laikas gali kisti, todėl sekite naujienas!

  1. Get_Paid

   Get_Paid

   Per mobile site'a nerodo, fix plz

  2. Mafijos Senelis

   Mafijos Senelis

   45 minutes prieš, Get_Paid rašė:

   Per mobile site'a nerodo, fix plz

   Helovino proga raktų loterija jau šiandiena!
   Lapkričio 8d. 20:00 (Lietuvos laiku) numatoma Helovino dėžių raktų loterija. Loterijos metu pusę prisijungusių serverio žaidėjų turės šansą laimėti Helovino dėžės raktą! Loterijos laikas gali kisti, todėl sekite naujienas!

 14. Jau šeši žaidėjai buvo užblokuoti už sukčiavimą „Helovino“ užduoties metu. Visi šie vartotojai ne tik buvo užblokuoti, bet ir prarado savo vartotojus. Šiuo metu serveryje vyksta ketvirta Helovino diena!

   

  giphy.gif

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 daugiau
  2. baisiai baisu
  3. NY'

   NY'

   dar rcona pridėk,  priedukas bus. greičiau žaidėjai išsilakstys, gi to siekiat matosi 

  4. Yori_Molotkow

   Yori_Molotkow

   mociute pareiske uzuojauta del acc prakanelinimo :D 

 15. SMS“ ar „MoQ“? Daugiau informacijos paspaudus čia.

 16. Forume gali būti klaidų. Labai būtumėme dėkingi, jog rastas klaidas registruotumėte čia. Nuoširdžiai Ačiū.

  1. Ernis Pokemon

   Ernis Pokemon

   Nuoširdžiai prašom.

  2. Ganja_Wayne

   Ganja_Wayne

   Kai ispejimus nuimsi tada ok

 17. Temos pabaigoje informacija visiems "cbug'eriams". Nepatinka tokios taisyklės? Grįžkite į savo DM serverius.

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Cause

   Cause

   Žmones jūsų čia niekas išvis nelaiko kam nepatinka prašom išeiti. 

  3. Mantys_Alone
  4. Ganja_Wayne

   Ganja_Wayne

   Zdrv vel trina atsakymus i busena... net neidomu kazka parasai ir nebera

 18. Noriu priminti, jog dalyvauti ir galbūt papildyti mūsų projekto komandą gali kiekvienas. Viskas priklauso tik nuo Jūsų pačių! Nesvarbu ar Jūs mūsų projekte esate žinomas, galite būti visiškas naujokas. Svarbiausia MUMS yra Jūsų tikėjimas savimi ir noras įrodyti, jog tai sugebate ir esate pasiruošęs visiems iššūkiams, kurie Jūsų laukia mūsų projekto komandoje! Nenuvertinkite savęs, jeigu turite noro ir tikite savimi būtinai iškelkite savo kandidatūrą ir tapkite mūsų komandos dalimi. Daugiau informacijos nuolatinės atrankos temoje, kurios nuorodą palieku apačioje.

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  11 daugiau
  2. Mantas

   Mantas

   16 minutes prieš, Pofka_Srd rašė:

   @Dimitri_Russia o koks gi tas tavo didingasis pirmasis acc :)

   Pameni Mario era?

  3. Pofka_Srd
  4. Ernis Pokemon
 19. Serverio vartotojus jau galite patvirtinti ir iš kitų šalių, t.y. Norvegijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės ir Airijos. Taip pat atnaujinome TeamSpeak versiją, todėl galite jungtis į TeamSpeak su naujausia kliento versija.

 20. Noriu tik priminti, jog kiekvienas serverio žaidėjas turi pasirinkimo laisvę kur jam žaisti. Ar jis žais libertycity, ar real-life, ar lmg, ar sarg mums nesvarbu. Mes visada už pasirinkimų laisvę ir bet kuriuo atveju mes būsime laimingi jeigu Jūs būsite laimingi. Tik norėčiau pabrėžti, jog greenside'as niekada nestovėjo vietoje ir nuo starto tapo vienas iš didžiausių pavyzdžių visiems tiems naujiems projektams į kuriuos subėgate jiems dar net nestartavus. Lojalumą vertiname ir matome kas lieka su mumis, o kas mus palieka. Ruduo!

  1. Rodyti senesnius komentarus  28 daugiau
  2. Andrew Morgan

   Andrew Morgan

   Na, tokie jau tie mūsų Lietuvos vaikai :D 

   Tsg, iš mamos arba savo tlf visa saskaita išleidžia ant SA:MP'o ;) 

   P.S Čia tik mano nuomonė

  3. Edvis_Srekas

   Edvis_Srekas

   Banku apsimokiau isleist pinigus, matos, kad dar zalias esi sitam reikale :) 

  4. Math_Forelli.

   Math_Forelli.

   ;DDDDDDDDDDDDDD NU *cenzūra* TAIP RASYT NET, bbz zlungi,zlungi rokai

 21. Turbūt teko pastebėti kas vyko serveryje per paskutines keletą dienų. Susidūrėme su kenkėju, kuriam buvo smagu kenkti projektui ir jo žaidėjams (mašinų sprogdinimas), bet visi veiksmai mūsų projekte turi pasekmes. Kenkėjas buvo mūsų serverio žaidėjas. Taip. Sunku patikėti. Kaip ir žinote, visi kenkėjai mūsų projekte yra baudžiami griežčiausiomis bausmėmis, taip ir šis žaidėjas nesulaukė visiškai jokios malonės iš mūsų pusės. Vartotojas buvo užblokuotas RCON užblokavimu tiek serveryje, tiek forume, tiek TeamSpeak serveryje. Kenkėjo visi pagrindiniai vartotojai buvo konfiskuoti. Tikiuosi, jog tai dar kartą visiems primins ir padės galbūt susiprotėti, jog čia nėra free room tipo projektas. Čia visi tokio tipo veiksmai turi pasekmes.

  Greenside administracija
  #čyteriamsčianevieta
  #čianefreeroomas

  1. Rodyti senesnius komentarus  34 daugiau
  2. Mantys_Samperiss

   Mantys_Samperiss

   @White_Bmw Manau, kad ne. Šitas serveris yra unikaliausias ir geriausias. Jeigu tu mėgsti palengvinančias programas naudoti, tai aiškumais, kad sakysi šitas serveris degradavo. Škač į ryžyną ir naudok į valias tus palengvinančias programas. Ir tas 1.8 atnaujinimas labai pribloškė, manau Aivaras per keletą dienų padarytų :DD Peace. :DD  <3 

  3. White_Bmw
  4. Troy Wyatt

   Troy Wyatt

   @Mantys_SamperissGamemode tikrai geras, komandos didzioji dalis uhhhh...

 22. Paaiškinimas: Už turinio platinimą, kuriame yra keiksmažodžiai ir įžeidimai, forumo vartotojai yra baudžiami lygiai taip pat kaip už keiksmažodžių ir įžeidimų rašymą mūsų forume.

 23. Šv. Velykų dėžių raktų dalybos numatomos 18:00 val. Lietuvos laiku. Dalinami bus tik raktai pusei prisijungusių serverio žaidėjų. Turite dar visą savaitę laiko surasti bent vienos spalvos visus kiaušinius!

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 daugiau
  2. Cause

   Cause

   tai gali nupirkti iš kitu žaidėjų

  3. Hard_Efect

   Hard_Efect

   Vėl tapati mali. Nesuprantu čia tavęs vpš. Pusė žaidėjų tik gaus, o tai kur kitą pusė?. Viena laimingi kiti ne. Bent tiek kitiems duotum po 5k ar pnš. Bet ne! Kitiems tu parodai špyga ir eini vėl nuo kompo. Mldc servas. 

  4. Get_Paid

   Get_Paid

   Per daug op būtų jei visiem duotų, jei nepatinka t/q

 24. Serveris įjungtas. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

  1. Edvis_Srekas
  2. ©Tomas

   ©Tomas

   Atleidžiam, atleidžiam ką čia su tavim daryt, tu daug klaidų darai, tai čia nieko keisto.

  3. Jacks_Mass

   Jacks_Mass

   atsiprašysi policijoj