Jump to content
Summer event 2021! ×

Užšaldytų vartotojų susigrąžinimas,

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

accfreeze.png

Užšaldytų vartotojų susigrąžinimas,
Kas yra užšaldytas vartotojas? Tai toks vartotojas, kuris buvo užšaldytas (kt. acc freeze) už serverio taisyklių pažeidimus (serverio taisyklės čia). Tokių vartotojų šiuo metu projekte iš viso yra 1690 (tikrinta 2020.04.05). Visi šie vartotojai buvo konfiskuoti už projekto turto pardavinėjimą, pirkimą, keitimą. Taip pat už sukčiavimą (kt. čytinimą), žaidėjų apgaudinėjimus, serverio klaidų išnaudojimus savo labui, melavimą projekto administracijai ir aktyvų kenkėjišką elgesį. Iki šiol visi šie vartotojai buvo užšaldyti ir jų susigrąžinti nebuvo įmanoma jokiais būdais.

Ar atgausiu vartotoją su turtu, kuris liko po pažeidimo?
Jeigu jums nusišypsos laimė ir atgausite konfiskuotą vartotoją, tokiu atveju jis bus be jokio turto, tiesiog su esamais pasiekimais, nustatymais ir patirtimi.

Kaip vyks užšaldytų vartotojų susigrąžinimas po serverio atnaujinimo?
Visi žaidėjai turinys užšaldytą vartotoją ir norintys jį atgauti turės šios temos atsakymuose užpildys anketos šabloną ir jį pateiks viešai. Žaidėjas pateikęs užpildytą anketą turės 50% tikimybę susigrąžinti užšaldytą vartotoją.

Kas didins tikimybę susigrąžinti užšaldytą vartotoją?
Labai daug dėmesio skirsime į žaidėjo užpildytos anketos nuoširdumą. Jeigu matysime, kad žaidėjas visiškai nesigaili to, dėl ko prarado vartotoją, tokiu atveju susigrąžinimo tikimybė bus lygi nuliui.

Kokiais atvejais vartotojai nebus grąžinami (susigrąžinimo tikimybė = 0%)?
Jeigu prašymą pateikęs žaidėjas bus neatsiblokavęs RCON užblokavimo arba paprasto užblokavimo serveryje, tokiu atveju vartotojas nebus grąžinamas ir anketa nebus analizuojama. Jeigu žaidėjas nebus atsiblokavęs forumo vartotojo, tokiu atveju taip pat anketa nebus analizuojama.

Anketos šablonas, kurį privalo užpildyti užšaldytų vartotojų savininkai,
Anketos bus analizuojamos liepos mėnesio pabaigoje.

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje :
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? :
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? :
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :

Anketos šabloną su atsakymais būtina pateikti šios temos atsakymuose. Jūsų pranešimai bus vieši, tai reiškia, jog Jūsų pranešimus matys visi forumo lankytojai.

„Greenside“ administracija
2021, sausio 10d.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje: Kristis_Malibu
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje: Kristis_Malybas
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas?: Vartotojas buvo užšaldytas už Kalėdinio event'o dovanėlių lokacijų pardavinėjimą (žaidimo valiuta).
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją?: Kaip ir rimtos priežasties nėra. Vardas malonesnis širdžiai ir truputį daugiau patirties turiu užšaldytame "accounte".
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą: Su draugu nusprendėme pasipelnyti iš Kalėdų event'o ir parduoti nuotraukas serverio žaidėjams. Suradę dovanėle ją "nuscreenindavom", įkeldavom į "imgur" ir nusiųsdavome pirkėjams.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai?: Manau, dėl to, nes prekeiviai pasidaro pelno iš nelabai legalaus ir sąžiningo būdo. Ir netgi, galbūt dėl to, kad yra gadinama Šventinė Dvasia! Pačio event'o įdomumas. Ir taip pat: daugiau žaidėjų gali prisirinkti dovanėlių ar kitokios event atributikos ir taip lengvai užsidirbti žaidimo valiutos bei kreditų.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus?: Prisiimu kaltę 110%
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą?: Tiesą pasakius - net nežinau, kodėl vartotojas turėtų būt sugražintas man. Norėčiau sakyti: „nes noriu ir prašau, rašau šį gražų laišką, todėl turėčiau atgauti jį“ O dėl melo, tai nemeluoju, nėr ko čia meluoti. Šią istoriją žino visi senbuviai ir aš ją esu pasakojęs ne vieną kartą, kad pasimokiau taip pat esu minėjęs. Prie to pačio jau ir laiko nemažai praėjo - vartotojas buvo atimtas 2015 metų žiemą. Per tiek laiko subrendau ir galvą ant pečių užsiauginau, tad galiu patikinti, kad tokie dalykai nepasikartos ateityje (Aš pats taip viliuosi). Nežiūrint į tai koks bus verdiktas, Ačiū už suteiktą šansą. :)

Redaguota Kristis_Malibu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Arnas_Hazer
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : George_Kelly
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio turto pirkimas.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :  Labai norėčiau grįžti žaisti su šia paskyra, kadangi mane visi vis dar vadina "hazeris", visi draugai rasti žaidžiant su šiuo vartotoju, geriausi prisiminimai ir momentai jame, todėl kažkodėl būtų smagu atgauti pagrindinę paskyrą, jaustis savimi ir būnant pavadintu "hazeriu" negalvoti apie senus gerus laikus, kai buvau būtent jis. Nors ir su dabartine paskyra turiu daugiau patirties taškų, tačiau grįžčiau žaisti būtent su šiuo vartotoju. 
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Prieš maždaug du metus kai žaidžiau su šia paskyra, galvodavau, jog visame žaidime esmė yra turtas. Dauguma draugų ar žaidėjų turėjo jo milijonais, o aš neturėjau nieko. Naiviai tikėdamasis, jog praslysiu, sugalvojau nusipirkti keletą milijonų ir taip greitai "prasimušti". Po visų užblokavimų praėjus laikui (užteko metų ar dviejų) aš subrendau ir supratau, jog visas malonumas slypi pačiame žaidimo procese, o turtas tėra antraeilis dalykas. Todėl suėmiau save į rankas ir nieko panašaus nė nepagalvoju daryti.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Manau administracija už tai baudžia siekdama palaikyti serverio ekonomiką ir stabdyti nelegalią veiklą. Administracija viliasi ir nori įrodyti žaidėjams, jog visa esmė yra pačiame progresavime, o ne visko gavime iškart. Aš asmeniškai manau, jog jiems tai daryti sekasi, nes pats tai supratau ir nustojau daryti.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Visiškai taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Kurį laiką griežtai laikausi visų serverio taisyklių ir esu stipriai pasikeitęs į gerąją pusę. Supratau, jog noriu švarios reputacijos, gražaus žaidimo ir laiko praleidimo serveryje, nenoriu būti tik tas kuris kenkia, sukčiauja ar kitaip laužo taisykles, todėl viliuosi, jog administracija manimi tiki ir atsižvelgs į mano norus. Ačiū.

Redaguota George_Kelly

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Legacy_Demonas
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Legacy_Demonas
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už cheatinimą helovyno evento metu.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Noriu vėl pradėti aktyviai žaisti Greenside projekte, nes kitos paskyros kurtis nenorėjau.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Sukčiavau evento metu naudodamas magijas kurios parodydavo moliūgų vietas ir nereikėjo aktyviai ieškoti.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes yra taisyklės, kurias aš pažeidžiau ir buvo teisinga jiems nubausti savu būdu.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? :taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :Už sukčiavimą prisiimu kaltę ir pasimokiau, kad šitam projekte taip negalima savivaliauti ir pasižadu žaisti laikantis serverio taisyklių ir manau projektui papildomas žaidėjas visada yra į naudą.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Lukas_Amg..
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :Šiuo metu žaidžiu, - Jeremy_Kalavero.
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? :Žodžiu daugelis žinote jog mano praeitis nebuvo švari, užsiėmiau nešvariais darbeliais, esu turėjęs nemažai vartotojų, būdamas mažesnis nesugebėdavau pasimokinti iš savo klaidų, realiai būtent Lukas_Amg net nežinau pats už ką buvo užblokuotas nes buvau nusipirkęs unrcon, žaidžiau su juo normaliai visi žinojo kad tai aš ir tiesiog vieną dieną prisijungė Mantas į serverį ir buvau užblokuotas. Gavęs užblokavimą parašiau į skype atsakymas buvo neva jog turiu rcon ant kito vartotojo ir todėl buvau užblokuotas.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :Jis man yra ganėtinai svarbus, nes tai vienintelis vartotojas su kuriuo išžaidžiau nemažą laiką, turėjau sukaupęs didelį kiekį serverio patirties..
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :Esu turėjęs daug vartotojų, apgaudinėdavau žmones, gaudamas rcon užblokavimus tiesiog pasikeitęs savo ip žaisdavau toliau..  Mano pažeidimas yra tai jog žaisdamas projekte nenusipirkdavau rcon atsiblokavimų ir žaisdavau toliau..
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :Serveryje visą laiką turi būti tvarka, puikiai suprantu savininkus už ką baudžia tarkim žaidėjus turinčius RCON serveryje žaidžiančius su kitais vartotojais. Iš dalies tai yra jų darbas tai jeigu sugebėjai gauti rcon tai reikia sugebėti ir jį nusiimti, kiekvienam reikia gyventi, uždribti pinigus. Ir manau jog UNRCON nusipirkimas galbūt kažkiek įtikina serverio savininkus jog žaidėjas pasitaisys ir nekartos tų pačių klaidų. Ir be abejo taisykles yra taisykles.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? :Tikrai visu 110% pripažįstu ir prisiimu atsakomybę.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :Na serveryje jau normaliai ir be jokių čytinimų ir kitų apgaudinėjimų žaidžiu apie metus ~ laiko. Per tą laiką supratau koks aš būdavau anksčiau naivus ir galvodavau jog nieks čia nieko nesuseks ir žaisiu sau ramiai. Tačiau teko nusipirkti ne vieną UNRCON ir stengiuosi įrodyti jog galiu ir moku žaisti švariai be jokių čytinimų ir apgaudinėjimų. Iš dalies žinote tai tik mano anketa, tačiau ar atgausiu vartotoją ar neatgausiu jau ne nuo manęs priklauso - visi skirtingi visi lygūs... Norėčiau atsiprašyti už sutrukdytą savininkų laiką mane ''gaudant'' tikrinant logus ar tai aš ar tai ne aš. Tiesiog manau aš pasitaisiau ir nebedarau tų klaidų kurias esu daręs anksčiau tai tiek.

Redaguota Lukas_Fallone

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Tokyo_Sensei , Adas_Kawasaki
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Šiuo metu žaidžiu su Rico_Wildwood vartotoju.
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Čytinimas.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Senas geras vartotojas su juo žaisti šiame serveryje pradėjau normaliai ,tad su didžiausiu noru norėčiau atgauti jį bei toliau turiningai bei smagiai žaisti su juo. Bei ten yra daugiau patirties (XP) ir daugiau kas prisimintu mane iš to acc. Praeitis mano su šiuo acc bei kitais tikrai nebuvo super ,bet dėl senų gerų laikų ir dėl seno vardo tikrai norėčiau atgauti.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Prieš pora metų sugalvojau pacheatinti (ko tikrai nekartočiau) zonoje. Na gavau pirma užblokavima nusipirkau unban toliau žaidžiau serveryje kaip niekur nieko na ir tada realiai net  nelabai pamenu ,kas nutiko bet Rokas atėmė iš manęs šį vartotoja ir pradėjau žaisti su kitais.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Serveryje visada turi būti tvarka, manau teisingai daro ,jog baudžia taip vistiek ,kažkada turime ateiti į protą ir pasitaisyti nedaryti tų pačių nesąmonių kurias darydavom ankščiau to tikisi administracija ir manau puikiai išeina to pasiekti, linkiu toliau bausti tokius žaidėjus kaip aš, nėra smagu žinoma kai atema vartotoja,na bet už dyka jo nieks neatims. Sėkmės toliau prižiūrint projektą :) 
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Žinoma taip kaip sakant 110%.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Mano istorija ne pati geriausia turiu begales vartotoju ,pats nežinau turbūt kiek turiu na bet tikrai būtų smagu jei galėtumėt gražinti man šį vartotoja ir galėčiau žaisti serveryje kaip 2018-2019metais galėjau. Manau Rokas,bei kiti pasiklausys manęs ir sugražins man ta mano sena ir pasiilgta vartotoja su kuriuo tikrai norėčiau daug pasiekti serveryje ,bei įrodyti ,kad pasikeičiau :) 

Redaguota Rico_Wildwood
fix

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje :Black_Summer
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :Green_White
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? :Neleistinų modifikacijų naudojimas
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :Visu pirma šito vartotojo, man vardas_pavardė labai faina, yra tikrai daug surinktu /dpasiekimai noriu juos pratesti iki 100.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :Net  nežinau, ar tikrai už tai gavau, nes esu gavęs daug tu užblokavimų tai nelabai pamenu, buvau gavęs Administratoriaus draudimą, jau turėtu buti nuiimtas.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :Nes suteikia tam tikra pranašumą.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? Taip prisimu.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :Nes ant šito vartotojo jau nebenaudoju jokiu neleistinų programų ant to vartotojo irgi taipat bus, nes pasimokiau iš savo klaidų.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje :Rimts_Kent
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :Benito_Cartel
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? :
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :Už servo turto pardavinėjimą už realius pinigus
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :Viskas prasidėjo, kai nusipirkau verslą. Kelias dienas jį paturėjus, atsirado asmuo kuris labai to verslo norėjo, bet pinigų neturėjo. Bet susitarėm taip, kad aš jam parduodu už 200k tą verslą, jis man 5k kred ir skoloje 200k. Pardavęs tą verslą, nei kredų,nei šaibų negavau, todėl užpildžiau apgavyste, kur gavau pats baną, su tais apgavikais.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :tai tik dėl to, kad žaidėjai patys gautų pinigus ir turtą dirbdami ar panašiai. 
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? :Nu kaip ir jo
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :Galima sakyti tai mano pirmas acc prieš 2metus, norėtau prisijungt retkarčiais ir t.t. su šiuo acc tikrai nežaisiu taip dažnai, kaip su Benito_Cartel, bet prisijunginėsiu. Būtų gerai atgauti ir ateityje jį panaudoti žaidžiant su juo.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Lietuviskas_Zmogus
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Jack_Barnell
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : DDoS
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Šis vartotojas turi unikalų v_p, žinomas nick serveryje ir forume. Daug laiko investavau į šį vartotoją, daug patirties taškų turiu, daug draugų susiradau, tiesiog šis vartotojas man yra labai brangus. Palyginus su dabartiniu v_p tai tikrai jaučiuosi kaip „randomas“, tad norėčiau susigražinti seną paskyrą kurioje turėjau bent daugiau reputacijos ir buvau labiau žinomas.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Net neįsivaizduoju nuo ko viskas prasidėjo. Turbut prie viso to privedė žaidėjas kuris irgi ankščiau čia žaisdavo - foreveris. Nežinau kiek čia tiesos, bet girdėdavau, kad jis irgi tuo užsiimdavo, tad užsimaniau pats tai išbandyti. Pradėjau rinkti žaidėjų stebuklinguosius skaičiukus (IP) ir paresearchines internete išmokau kaip tai daryti ir nuo to viskas prasidėjo. Pradėjau kaip sakant „daužyti per laidus“ serverio žaidėjus, tai dariau gal tik kokiem max 5-7 žaidėjams, kai kuriems ilgiau, kitiems trumpiau. Tuo metu tai man atrodė juokinga, kai iš oro dingdavo žaidėjas ir galėdavai per ts išgirsti „user has timed out“ ar pnš, tada nepagalvojau apie pasėkmes. Laikui bėgant tai pradėjau daryti vis rečiau ir visiškai nustojai tai daryti kai gavau rcon. Kai pats paragavau ką reiškia daužyti per laidus supratau, kad labai blogai pasielgiau. Tikėjausi, kad praslysiu nepastebimas, bet kaip žiuriu administratoriai nemiega ir dirba gaudant tokius žaidėjus. Kai tik gavau rcon tikrai pasijutau blogai kai praradau šį vartotoją ir gailiuos ką padariau kitiems kai tuo užsiėmiau, žino kas tokie, nenoriu viešai skelbti. Pagalvojus kai tai darydavau gal tuo metu to žmogaus šeimos nariai irgi naudojosi internetu ir tik pykšt ir nebėra interneto laikinai, ką turėdavo pagalvoti jie. Tikrai gailiuosi ką dariau, žinau, kad tai ką darydavau yra nelegalu ir gali būti žymiai rimtesnių pasėkmių. Bandau asmeniškai atsiprašyti tų žmonių kuriems pakenkiau, bet nepavyksta, žinau, kad jie pyksta ant manęs dėl to ir nieko negaliu pakeisti. Tuo daugiau nebeužsiėmu ir kaip tik noriu tapti geresniu asmeniu.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes tai yra kenkėjiškas elgesys, kai kenki žaidėjui už samp ribų ir tokius žaidėjus reikia nubausti. 
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Kaip ir minėjau aukščiau, gailiuosi ką padariau. Tuo daugiau nebeužsiėmu, nes supratau tai ką darydavau yra labai blogai. Atsiprašau visų žmonių kuriems tai padariau, tai daugiau nepasikartos. Esu jau pasikeitęs ir tiesiog norėčiau, kad viskas grįžtų kaip buvę, ir šiaip ant šito naujo account'o nenoriu labai daug laiko investuoti, nes man lz account yra žymiai svarbesnis, daug draugų susiradau su kuriais bendrauju, daug laiko praleidau ant to acc ir tikrai gaila prarasti viską progresą dėl savo klaidų. Tikiuosi suprasit mane ir suteiksite antrą šansą. Ačiū už dėmesį.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Emiliano_Mendoza
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Semion_Mogilevich
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Čytinimą.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :

Manau mano priežastys panašios kaip ir daugumos čia pildančių. Viena iš pagrindinių - pirmasis slapyvardis greeside.lt projekte, kuriam užuomena davė dar Lukas M. Vartotojas registruotas berods jei neklystu per patį pirmąjį serverio startą. Man, kaip šiuo metu pasimokiusiam iš savo klaidų žaidėjui, tai svarbiausias dalykas šiame projekte. Meksikiečių kilmės vartotojas  E. Mendoza tikrai, bent jau viena ausimi girdėtas šiame projekte. Savo žaidimo karjerą pradėjęs Nortenos gaujoje, pas V. Camel. Kaip sakoma, pirmoji meilė vistiek liks pirmąja. Identiška situacija ir su vartotoju. Labai daug investuota laiko, jo gražinimas, man suteiktų didesnė motyvacija žaisti šiame projekte, nes kai vartotojas buvo konfiskuotas, kartu su juo buvo iš manęs atimtas ir džiaugsmas.

Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :

Sunku pasakyti, bet tiksliai nepamenu, nes tai buvo gana senai ~2017 metai ar jau buvo prasidėję ir 2018. Esmė ne tame, esmė mano pažeidime, kuri padariau nenorėdamas niekam pakenkti ar kažkaip įskaudinti kitus. Gal būt tada jau buvo įvesta taisyklė - 2 užblokavimai už čytinimą = RCON + vartotojo atėmimui. Pirmasis mano manymu užblokavimas buvo nuo Egidijaus Kezos, už čytinimą, kurį prisipažįstu ir gailiuosi, jog zonos metu naudojau programą, padedančia pamatyti ateinančius gaujos narių V_P iš toliau nei įprasta. Antrasis, lemiamas už *PAVADINIMASmodifikaciją, kuria jei gerai pamenu naudojau tiesiog DM arenoje. Buvau labai naivaus ir jauno proto, jog tokia pastabi greenside administracija nepastebės mano naudojamų neleistinų programų.

Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes tai vienareikšmiškai yra blogis. Mano asmeniniu atvejų naudojamos *PAVADINIMAS* ir *PAVADINIMAS* programėlės lėmė pranašumą prieš kitus projekto žaidėjus, kas yra draudžiama ir už tai yra skaudžiai baudžiama.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Pats pilniausias taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : 

Manau visi žmonės šiame pasaulyje nusipelno antro šanšo. Kalbant už save, man tai buvo pamoka, kuri privertė manė pažvelgti į SAMP pasaulį iš kitos pusės, nuo užblokavimo nenaudojau jokių kenkėjiškų programų, net kitaip pradėjau žiūrėti į tuos, kurie vis dar tai daro. Supratau pagrindinę žaidimo esmė.  Ta skaudžia dieną ištryniau visas draudžiamas programėles iš savo personalinio kompiuterio ir nuo tos dienos tapau tikras, švarus, nesusitepęs žaidėjas. Nuo to karto, nesu gyvenime savo akyse matęs neleistinų programų. Praėjo gan ilgas laikas, pasikapsčius forumo archyvuose radau paskutinę banned anketą 2016 metais ( https://imgur.com/a/wNQsCeu ), manau pakankamai ilgas laikas praėjo, per kurį nepadariau nei vieno pažeidimo. Šis projektas vistiek mane žavi vien savo surinkta stipria, pastovia bei draugišką bendruomene.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Tomcikas_Apple
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Tomcikas_Pineapple
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už neleistinų modifikacijų naudojimą.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Žinau, kad su dabartiniu acc esu pasiekęs žymiai daugiau, tačiau manau būtų įdomu prisiminti 2016 metų laikus, kai dar buvau jaunas pacukas ir tai buvo mano nickname kad ir kur bežaisčiau. Dauguma žmonių patarė grąžintis šį vartotoją, dauguma senų žaidėjų jį atsimena, tik ne su kokia reputacija, tačiau esu nusiteikęs ją pakeisti.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Naudojau neleistinas programas, nes buvau atėjęs iš serverio, iš kurio dauguma žmonių atėjo, ten dauguma cleo modifikacijų buvo leistinos, buvau pripratęs jas naudot, tačiau atėjus čia buvo sunku priprast prie normalaus paprasto žaidimo. Naudojau per gaujų veiklą, kur dažniausiai pagaunami čyteriai, buvau vienas iš jų. Tuo metu nesupratau, kad smagumas žaisti be jokių neleistinų modifikacijų yra žymiai didesnis. Buvau 15-16 metų tai tuo metu dar ir jaunas protas pasireiškė kitomis mintimis.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Tai yra jų darbas, žiūrint į patį projektą esu patenkintas tokiu požiūriu iš pagrindinės administracijos bei kitų pagalbininkų, gerbiu Jūsų griežtą nuomonę apie RCON, nes taip jūs verčiate galvoti, kad šis projektas yra verta dėmesio.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Žinoma, patirtis ateičiai.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Per pastaruosius mėnesius stengiuosi susigrąžinti reputaciją, manau, kad bent kelių prižiūrėtojų akivaizdoje su ja jau esu perkopęs į teigiamą skalę. Žaidžiu savo malonumui, stengiuosi kiek įmanoma visiems padėti bei valyti serverį nuo tokių, koks buvau aš tais 2016 metais.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Tomas_Inferno
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Furistas_Tomce
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio daiktų pardavinėjimas.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Būtų smagu atgauti šią paskyrą, kadangi daugelis mane žino kaip Inferno, bet ne kaip Fūristą :D Tame accounte nuveikta pakankamai daug, todėl nesinori, kad toks progresas būtų paleistas vėjais. 

P.S Su Furistas_Tomce nicku dirbu mechanikuose ir daug kas šaiposi iš manęs dėl nick name :D Būtų smagu gauti neutralų nick.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Pirkau serverio valiutą iš tam tikro žmogaus. Taip jau buvo, kad man atrodė, jog piniguose slypi visa laimė, tačiau tai visiškas melas. Dabar kai pats uždirbau pakankamą pinigų kiekį suprantu, kad pinigai yra tik skaičius. Žinoma smagu turėti jų daugiau dėl finansinio saugumo jausmo. Turint daug pinigų gali leisti sau daugiau pramogų. Tačiau aš suvokiau, kad smagiausia yra užsidirbti pinigus pačiam nebandant apeiti projekto taisyklių. Buvau labai naivus dėl savo praeities poelgių.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes tai kenkia serverio ekonomikai.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Nes pagaliau subrendau ir supratau kokių kvailysčių esu pridaręs. Pasimokiau iš savo klaidų ir su Furistas_Tomce paskyra nieko panašaus nebekrečiu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Dvl_Gang
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Dvl_Gang
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už neleistinų programų naudojimą.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Visų pirma, po RCON bano nežaidžiau projekte visai būtent dėlto jog mano vienintelis vartotojas buvo užblokuotas ir užšaldytas, po gerų poros metų pertraukos, šiame pandemijos laikotarpyje turiu nemažai laiko prisėsti prie kompiuterio ir svarsčiau galbūt grįžti į samp. Atsiradus progai susigrąžinti vartotoją nusprendžiau ja pasinaudoti ir toliau žaisti pamėgtame projekte. Žaidžiau žalioj pusėj nuo serverio starto, turėjau tik šį slapyvardį nuo pradžios iki galo, jis man daug reiškia, o kitu pradėti viską iš naujo - nėra jokio noro.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Pažeidimai buvo du, tada atsirado taisyklė, jog baudžiant už tapatį nusižengimą antrą kartą, varotojai atimami ir uždedamas rcon banas. Tais laikais, kas  žaidė tikrai gerai pamena, virė gaujų gyvenimas, būdavo visko, tiek aistrų žaidime tiek forume. Norėjome būti vieni už kitus pranašesni, daugiau ginklų turėti, zonų ir t.t, kovos būdavo nelygios visomis prasmėmis, todėl reikėjo imtis veiksmų ir užsiimti sukčiavimu neleistinamomis programomis, tikrai tiksliai nepasakysiu ką tuo metu naudojau, bet manau jog tai buvo
*PAVADINIMAS* ar kažkas panašaus. Vyko zonų karai ir kaip vienos gaujos lyderių, kitos gaujos administratorių atžvilgiu 24/7 buvau stebimas, tais laikais pripažinkim visi naudojo, bet liko tik tie, kurie naudojo protingai, aš nebuvau iš tų ir kilus įtarimams dėl mano ,,šaudymo įgūdžių,, buvau užblokuotas LS gaujų karų zonoj.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes tai yra modifikacijos, kurios suteikia pranašumą kitų žaidėjų atžvilgiu, kas beabejo nėra sąžininga ir privalo būti kontroliuojama.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Visų pirma, tai rašau tik todėl, nes yra tokia galimybė jam gauti, manau administracija turėtų atsižvelgti jog būdamas užblokuotu rcon'u, nesirinkau alternatyvos atsiblokuoti ir žaisti toliau kitu vartotoju, o kantriai laukiau galimybės sugrįžti sąžiningai susitaikius su bausme. Du metus laukiau jog galbūt atsiras galimybė sugrįžt kaip pilnavertis žaidėjas ir tikrai nekartosiu klaidos, kurią padariau tąsyk.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Bunta_Fujiwara
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Dovahkin_Paarthurnax
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio valiutos pardavinėjimą už realius pinigus.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :  Visu pirmą, į šį vartotoją buvau įkišęs daug pastangų ir daug laiko, dėjau daug pastangų, kad pasiekti 1 vietą pagal Taksi darbo patirtį įgavau neblogą reputaciją serveryje, tapau net Taksi firmos direktoriumi, šiose pareigose sekėsi neblogai. Žaidėjai, sužinoję, kad aš Bunta, o ne koks kitas randomas, pradėjo kreiptis į mane tokiu vardu (Panašiai kaip ir su Hazeriu). Prieš gaunant užblokavimą serveryje, krito motyvacija žaisti ne tik šiame projekte, bet apskritai SA-MP, dar viena priežastis tai susidomėjimas Fallout ir The Elder Scrolls žaidimais, kylo mintis, kodėl aš dar žaidžiu Sampą. Tai pradėjau tada išsidirbinėt - naudoti neleistinas programas. Gavęs užblokavimą ant Buntos, pradėjau toliau nesąmones daryt su kitu accountu Funta, kol galiausiai gavau RCON'ą. Nuo tada aktyviai nebekišau kojos į SA-MP'a iki Spalio mėnesio.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :  Facebook'e yra grupė, kur žaidėjai parduoda/perka serverio valiutą už realius pinigus, kadangi turėjau nemažai pinigų bei krito motyvacija žaist projekte, nusprendžiau juos parduot. Pardaviau tik vieną milijoną ir už jį gavau 5 eurus, aš nelabai tikėjausi, kad severio savininkai greitai atsektų ir nubaustų.

Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Įsivaizduojam, kad esu naujokas severyje. Nusiperku keleta milijonų už realius pinigus ir vsio, neturiu net 1500xp, o aš jau milijonierius be jokių pastangų. Šie veiksmai yra nesąžiningi, t.y. akimirksniu tampi milijonieriumi. Tas pats ir su pardavimu - tikrai suktas būdas užsidirbt sau keletą euriukų. Jau geriau būčiau ėjęs močiutei sniego kast ir gaut 5 eurus nei tuos pinigus pardavinėt ir prarast visą savo vartotoją. Tokie veiksmai griauna serverio ekonomiką - dingsta motyvacija pačiam užsidirbti pinigų.  
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Iš visos širdies taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Praėjo maždaug vieneri metai su biškiu - dėl šių neapmąstytų veiksmų toliau man truputį graužia sąžinė. Aš net nebesitikėjau, kad bus įmanoma atgauti užšaldytas paskyras - tai judėjom toliau. Per tą laiką subrendau ir į šiuos veiksmus pradėjau žvelgti kritiškai. Elgiausi kaip koks nenaudėlis. Tačiau visada gyvenime atsiranda galimybė pasitaisyti. Todėl čia ir rašau, prašydamas, kad ši paskyra būtų atšaldyta. Gerai, būsiu bent jau basas, tačiau viską vis tiek bus galima atgauti - ne pinigais, o darbu. Tegul būna tokia gyvenimo pamoka, kad prieš darydamas kažką, reikia apmąstyti, kokios pasekmės kils. Galėjau atiduot tuos pinigus naujokams, aš būčiau buvęs laimingas, siekamas padėti naujokų bendruomenei, paskatinti juos žaisti toliau serveryje. Serveryje elgiausi taip, kaip prieš motyvacijos kritimą žaisti: stengiausi užsidirbt pinigų, o jeigu kada nors vėl atsibos žaisti, tai galėsiu tą turtą išdalinti. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Lukas_Lawson
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Herceg_Cheetan
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : 2x Čytinimas.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Šis vartotojas buvo pirmasis su kuriuo pradėjau normaliai žaisti serveryje. Šioje paskyroje praleistą daug brangaus laiko. Po gauto RCON užblokavimo dar bandžiau žaisti serveryje kadangi vis pagaudavau "kablį", bet tas žaidimas trukdavo neilgai, nes vis gaudavau blokavimus už apgaudinėjimus (būdamas rcone žaisdavau toliau). Po rcon užblokavimo išsipirkimo visiškai nebebuvo motyvacijos žaisti, kadangi viską vis keltis iš naujo nėra mano prioritetas, todėl nustojau žaisti projekte iš vis.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : ~2018 metais, žaidžiau su vienu vartotoju ir naudojau *PAVADINIMAS* todėl gavau užblokavimą, ant šio vartotojo naudojau *PAVADINIMAS* neleistiną programą, ko pasekoje gavau antrajį užblokavimą ir RCON'ą.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Už šias programas administracija baudžia todėl, nes jos trugdo tiek kitų žaidėjų darbui, tiek administracijos darbui. Už tai kad serveryje būtų tvarka, ir visi būtų lygūs. Jog būtų kuo realistiškesnis žaidimas.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip, prisiimu atsakomybę visu 100%. Ir labai gailiuosi tai daręs.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Kadangi kaip ir minėjau tai mano pirmoji paskyra su kuria pradėjau žaisti normaliai, ir noriu toliau su ja tęsti žaidimą. Pripažystu savo klaidas, ir kaip sakoma mokomes patys iš jų. Labai dėl to gailiuosi ir galiu garantuoti jog tai nebepasikartos, kadangi supratau jog palengvinančioms programoms šiame serveryje ne vieta.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Setth Collins
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Edward Martinez
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už serverio turto pardavinėjimą už realius pinigus.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Šią savo paskyrą norėčiau atgauti, nes visi mano geriausi šio serverio prisiminimai yra susiję su ja, pasiekimai, nusivylimai. Žaisdamas su ja susipažinau su labai daug žmonių, kartais vis dar sutinku žmonių, kurie pripratę mane vadinti Setth'u, o ne Edvardu. Sekanti priežastis yra motyvacija. Praradęs vartotoją sunkiai grįžau į serverį, žaisti už kitą paskyrą tikrai nėra taip įdomu kaip žaisti su pirmąja. Vyliuosi, kad ir toliau galėsiu rašyti įdomią istoriją su ta paskyra.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Tai mano pažeidimas buvo serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus. Viskas įvyko jei gerai pamenu kokiais 2018 metais vasarą. Stipriai dingo motyvacija žaisti ir nusprendžiau mesti sampą, tuo metu turėjau verslą, kurį pardaviau už realius pinigus. Tuomet jau rudenį kažkur rugsėjį  ar spalį grįžau žaisti sa-mp į greenside, lapkričio mėnesį nusipirkau 400m2 verslą ir savaitės ar panašiai bėgyje buvau užblokuotas. Pats ganėtinai nustebau, nes nuo pažeidimo padarymo praėjo ~ 6 mėnesiai laiko ir viskas išlindo tokiu momentu kai tikrai to net nesitikėjau ir mažiausiai norėjau.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Na logiška administracija neleidžia pelnytis iš žaidimo tokiais būdais ir suteikti kitiems žaidėjams pranašumą greitai įgyjant turtą, tai padarytų žaidimą "Pay To Win".
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip prisiimu.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Manau pagrindinė priežastis yra ta, kad nesustojau žaisti net ir praradęs savo vartotoją, kad ir kaip buvo sunku tai daryti su nauja paskyra. Praėjo labai daug laiko nuo paskyros praradimo ir manau tai pakankamai didelė bausmė už padarytus nusižengimus, kuriuos aš pripažįstu ir sutinku, kad tikrai nevertėjo veltis į tokias nesąmones. Su nauja paskyra įrodžiau, kad esu pasikeitęs ir daug pavyzdingesnis žaidėjas nei seniau, dėl to manau nusipelniau antro šanso.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje :  Steve_Stanley
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Dale_Fletcher
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už nelegalių programų naudojimą (čyt.)
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Tai yra mano pirmasis serverio vartotojas, į jį investavau pakankamai nemažai laiko. Bandžiau žaisti su nauju vartotoju, bet tai visiška priešingybe, nebe tas jausmas, visgi žaisti GreenSide pradėjau su šituo vartotoju - norėčiau su juo ir užbaigti,  daug kas mane pažįsta, nenoriu apeidinėti savo tapatybes, žaisdamas su naujais vartotojais ir mėginti laime kažką pasiekti, noriu susigrąžinti savo senąjį vartotoja, vien tam jog išbrisčiau iš duobės ir viską pakeisčiau į teigiama puse, negu yra dabar.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Abu užblokavimai yra už “čytus”. Pirmasis buvo už “AutoCbug”, taip pripažįstu šį užblokavima, antrasis buvo jog per Helovino event’a naudojau palengvinanča programa surasti moliūgus (nepamenu kaip ji vadinas), bet tą kart įrašiau čyto komanda, bet šis neveikė man, tad logu pagalba gavau antrąjį užblokavima, kuris man atnešė Rcon užblokavima.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Visi mes privalome turėti vienodas sąlygas, nelegalių/palengvinačiu programu naudojimas atneša naudą, jų naudotojui ir suteikia pranašuma prieš kitus žaidėjus, ko pasekoje žaidimas tampa nesąžiningas prieš kitus serverio žaidėjus.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą?  Aš pripažįstu šiuos nusižengimus, subrendau ir nebeesu tas mažas vaikas, kuris kartos panašius dalykus, noriu ramaus žaidimo, bet tik su savo senuoju ir svarbiausiu vartotoju, noriu ir prašau Jūsų antrojo šanso.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Dainius_Callidi
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Troy_Wyatt
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Čytinima.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Butu smagu grįžti prie senos savo paskyros, su kuria ir pradėjau žaist šiame projekte.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Gavau du užblokavimus už čytinimą, pirmasis buvo už neleistinos modifikacijos "NameTag" naudojimą 2017 lapkričio pradžioje, kai susipykus su viena iš savo gaujos rankų, buvau jo pačio filmuotas zonoje ir TeamSpeak kaip duodu info apie priešininkų poziciją čytindamas. Antrasis ban buvo apytiksliai po dviejų mėnesių už IP Changer, pasikarščiavęs TeamSpeak įžeidžiau Billy_Jack, po ko sekė ir užblokavimas TeamSpeak, norėdamas savo gaujai padėti zonoje pasikeičiau IP, jog galėčiau prisijungti į TeamSpeak, Billy_Jack netikėtai užėjus į kanalą jis išgirdo mano balsą ir tada gavau baną už IP Changeri ir TeamSpeak ir žaidime.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Pirmo bano situacijoje yra įgaunamas didelis pranašumas prieš kitus žaidėjus naudojant modifikaciją kuri nėra leidžiama serveryje, o antroje situacijoje yra apeidinėjama bausmė kuria reikėtu pilnai atlikti(t.y. išlaukti kol baigsis ban ar nusipirkti unban), bet naudodamas programa apeidinėjau savo bausmę.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Nes toliau žaidžiau serveryje, gal ir ne su tokiu aktyvumu kokio norėčiau ar su kokiu yra kiti, gal ne taip ir pavyzdingai, bet už savo padarytą pažeidimą atgailauju ir nieko panašaus nekartojau ir nežadu to kartot.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Skrajojantis_Olandas
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Skrajojantis_Olandis   
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Dėl turto pardavinėjimo. 
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Senas vartotojas yra senas vartotojas - jame išlikę visi prisiminimai, visos dienos ir naktys praleistos su žaidėjais šiame serveryje. Bet svarbiausia priežastis kodėl norėčiau atgauti būtų labai paprasta, žaidžiu tik su šiuo pseudonimu tai yra mano vienas ir vienintelis naudojamas vartotojo vardas.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Sunkiai pamenu kas ten dėjosi mano galvoj prieš tuos trejus metus, bet prisimenu vieną, kad norėjau kažką nusipirkti "steam" platformoje ir pritrūkus kelių eurų pasiūliau vienam žaidėjui pirkti valiutą už realius pinigus. Taip sutinku tai skamba durnai kvailai ir nepaaiškinamai, bet didžioji dalis tai darė, tai ir aš pasielgiau šioje situacijoje kaip visa pilkoji masė. Gavus ban'ą pamenu iškarto atsiblokavau, bet prisijungęs pamačiau, kad slaptažodis netinka.. Tik tada ir supratau savo padarytų veiksmų atoveiksmį.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes nėra logiška leisti realius pinigus ir būti pranašesniam už kitus serverio žaidėjus valiutos atžvilgiu. Jug dėl to ir žaidžiame šitą žaidimą, kad viską pasiektume patys ir tuo galėtume didžiuotis. Manau šitas klausimas net neturėtų būti diskutuotinas ar svarstomas ir tai turi galioti visuose projektuose.  
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Jau seniai buvo susitaikyta, kad durnai pasielgiau. Šimtus kartų apsvarsčiau ką galėjau padaryti kitaip ir dabar ima juokas padarius tokią durną klaidą už kurią praradau vartotoją ir nustojau žaisti šiame serveryje.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Stipresnių nusižengimų čia nesu padaręs, projektui tiesiogiai nekenkiau. Manau tai vienos iš svariausių priežasčių. Na ir šiaip pasiilgau žaidimo Greenside - tai mano pirmasis projektas kuriame pradėjau žaisti, todėl būtų smagu vėl čia grįžti ir prisiminti senus gerus laikus, galbūt sukurti vieną kitą gaują ir smagiai praleisti laiką.

Redaguota Skrajojantis_Olandas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Skirmantas_Montvila
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Ignas_Geo
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už čytinimą
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Nes noriu gryžti žaisti vėl į jūsų serverį ir daugiau tokių klaidų nedaryti daug praleista laiko jūsų serveryje ir dienas naktis žaidžiau pirkau visokes paslaugas pas jus bet dabar čia užsimaniau nesąmonęs tokias padaryti .
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Sprogdinau mašinas visų bet prižadu daugiau tep nedarysiu 
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes , blogai kad dariau šitaip kenkiau serveriuj ir tai labai blogai dariau
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Pirmą kartą gavau tokį užblokavimą prižadu daugiau tokių dalykų nedarysiu ir toliau žaisti serveryje ir padėti kitiems ir būti draugiškai su visais 

Redaguota Skirmantas_Montvila

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje :  Nikola_Mirotic
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :   Tomas_Jelly
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Apgaudinėjimai
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :   Šitame acc pradėjau šita serveri ir pati sampa ,šita acc susikuriau nes man patiko jo nickname ir su juo lošiau tikrai ne 1-2metus šitam projekte, buvau šitame acc visko buvo daug praliesto laiko su juo  ir norėciau vėl su šitu acc žaisti iki galo ir pabaigti ko nebaigiau prieš užšaldant acc. Buvo ir prikolu visko ko tik nebuvo tai norėčiau dėl šitu atgauti.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :   Apgaudinėjau žaidėjus serverio valiuta kuria poto negražinau ir padarau didelia klaida
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :   Nes yra blogai taip daryti šitam serveri ko negalima todėl jei atlieka savo darba 
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? :    Taip
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :    Pirmą kartą gavau tokį užblokavimą prižadu daugiau tokių dalykų nedarysiu ir toliau žaisti serveryje ir padėti kitiems ir būti draugiškai su visais. Ir taip daugiau nedaryti serveryje 

Redaguota Don_Smile

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Aurimas_Makvynas
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Lebronas_Jamesas
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio daiktų pardavinėjimas
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Visa mano samp istorija prasidėjo nuo Makvyno nickname, tad jis man yra unikalus ir esu visiem žinomas būtent su tokiu pseudonimu. Daug įvairiausiu prisiminimu turiu šiame projekte su tuo pirmu nickname.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Tai viskas prasidėjo maždaug 2019 metais, kai buvau dar visai jaunas ir naivus, bandžiau visaip prikalbint viena žaidėja, kad šis man nupirktu kreditu, o aš jam atsilygičiau serverio valiuta, iškart praradus tą nickname pradėjau rašinėti Rokui, kad noriu jį atgauti, ir paskui po labai ilgo laiko tarpo sužinojau, kad bus tokia galimybė jį atgauti. Sena vartotoja praradau per tą labai durna klaidą, kurios daugiau nebekartoju.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes tai nėra legalu, ir iš dalies gerai, kad už tokius pažengimus administracija blokuoja ir atima vartotojus.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : TAIP
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Daug laiko praėjo nuo pirmojo vartotojo užšaldymo mano manymu esu pasitaises ir išmokes savo senas klaidas. Gal mano reputacija serveryje nėra pati geriausia, bet noriu įrodyt, kad aš ją galiu atsistatyti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Jeff_Alvarez
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Jeff_Alvarez
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio turto pardavinėjimas
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Pagrindinė priežastis yra prisiminimai, tiek valandų praleista naudojant šį slapyvardį. Gera yra prisiminti tuos laikus, kai dar žaisdavau, pakalbėti apie tai su kitais žaidėjais, kiek visokių nutikimų buvo, su kiek šaunių žmonių buvo susipažinta. Net nesinori galvoti apie kitos paskyros kūrimasi, kai tiek visko yra po šiuo slapyvardžiu. Dabar, kai serverio atnaujinimas neužkalnų yra didelis noras sugrįžti vėl žaisti, praleisti vakarus serveryje. 

Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Serveryje turėjau gana nemažai pinigų, vienas žmogus pasisiūlė nupirkti dalį tos sumos  už realius pinigus, kadangi nelabai turėjau kur juos leisti - neatsispyriau pagundai gauti realios valiutos ir sutikau su jo pasiūlimu. Po keletos dienų prisijungus nebetiko slaptažodis ir supratau, kad mano vartotojas buvo konfiskuotas. Dabar tai atrodo durna, kad už keletą eurų rizikavau savo paskyra.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Baudžia, kad visi būtų lygus, neturėtų pranašumo prieš kitus, išleidžiant realius pinigus. Tai tiesiog yra neteisinga doro žaidėjo atžvilgiu. Norint, kad serveris būtų kuo geresnis, žaidimo kokybė būtų aukšta, administracija privalo imtis tokių bausmių.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Visu 100% prisiimu.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Esu jau pasimokęs, kad iš serverio turto pardavinėjimo rizika nėra verta tų kelių eurų ir antrą kartą tos pačios klaidos nedarysiu. Taip pat, po keletos metų be serverio, turiu keletą idėjų, kurias norėčiau įgyvendinti, jei jos dar nėra įgyvendintos, ir nemažą norą vėl pradėti žaisti.

Redaguota Jeff Alvarez

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Pau_Gasol
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Pau_Gasol
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Čytinimą
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Visų pirma, nebesinorėtų kurtis naujo acc ir vėl pradėti nuo 0. Tikrai nesu gerai žinomas projekte, tačiau vistiek turiu pakankamai daug patirties, tad tikrai nesinori žaisti iš naujo.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Čytinimą, čytais tikrai nesinaudojau, kad pakenkčiau kitiems ar palengvinčiau žaidimą sau. Čytai buvo FPSUnlockeris bei Silentaim, apie kuriuos nežinojau jog turiu, kadangi buvau parsisiuntęs visą gta sa modpacką, iš kurio kaip matau naudos nebuvo. Kaip ir minėjau aukščiau net nesistengiau išnaudoti čytų savo labui, net nežinau kaip jie veikė, kadangi nebuvau jokioje gaujoje, ar kitame darbe, tad tuo labiau man tie čytai buvo nereikalingi.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Na jei taisyklės yra tai žinoma, kad jos bus visiems vienodos, nesvarbu ar tu juos naudoji ar tik turi pas save, jei yra baudžiama vadinasi taip ir turi būti ir niekas nuo blokavimų nėra apdraustas. Tad aišku baudžia todėl, kad nekenktų kitiem žaidėjam bei pačiam projektui.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Kaip ir minėjau viršuje užblokavimą gavau net pats nežinodamas, kad turiu čytus pas save, o kodėl turėtų suteikti antrą šansą? Nes esu pasimokęs, kad "randominių" modpackų siųstis nevertėtų, pats tikrai nesiruošiau čytinti ir kenkti kitiems, nemanau jog padariau kažką blogo, bet taisyklės yra taisyklės ir jos visiems vienodos. Tad manau atgausiu savo paskyrą ir galėsiu pabūti kitiem pavyzdys to, ką gali padaryti nežinomi ModPackai.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Jimmy_Bosser
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Uhl_Uhl
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio turto pardavinėjimas (acc parduot bandžiau)
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Realiai daug priežasčių, viena iš pirmų tai jog kituose serveriuose nesu gerai pasižymėjas su Uhl acc, ir šiaip vos ne ant kiekvieno serverio šitą nickname naudoju ir tikrai jau nuvalkiotas. Antra prežastys tai būtų kad ten tikrai daug euru išleides ant kreditų, kas irgi sad prarast. Na ir trėčia priežastys tai būtų kad nebera normaliu serveriu su gera sistema ir su daug veiklos (aišku galiu su uhl acc žaist kur daugiau visko yra bet kaip ir minėjau vardas yra pasižymejas ne bloga linkme bet tiesiog žmonės bloga nuomuonė susidare iš vieno serverio kas besina baisiai.)
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Tiesiog bandžiau acc parduot, galvojau nepagaus kaip kituose serveriuose (neminesiu kokiuose) bet anyways, pabandžiau ir dabar gailiuosi kad dėl poros euru praradau acc ir gavau iš naujo leist eurus ant kreditu (kur išleidau 2x).
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Manau už tai kad kiekvienas žaidėjas sėktu kažko, o ne kad nusipirktu acc ir šustlerintu kad turi daug ko ir t.t. nes visgi vienas vargo prie to acc kad užkėlt tiek.

Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : 110% taip
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Manau vien dėl to kad su uhl acc nepasišiukšlinau net realiai nebuvo tokiu minčių kad parduot acc, ir šiaip manau praejo tas noras parduot acc už eurus, irl dirbų, gaunu pinigus tai ir praėjo tas noras parduot acc už eurus. Bet ir šiaip pasikeite tą nuomuonė serveri susiradau draugu, pripratau prie sistemos ir tikrai būtų sad užšaldyti acc 2x

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

• Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.