Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Laukinis_Simonas MEDK PAV

Dont_Send

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vincas_Zzz
Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Laukinis_Simonas med pav
Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Privažioja su darbuotojeis priėju ir ponas Taduse pradeda trankytis bei roditi nepagarbu elgesi žaidėjams... Dar nuotraukoje pats taduse daužosi su mašina
Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: https://streamable.com/adh3tr https://imgur.com/a/SLnYmuq

Redaguota Dont_Send

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, gindamas save ir savo pavaduotoją noriu pasakyti, kad tai nebuvo piktybinis elgesys ar kas nors panašaus. Irodymuose net nesimato, jog kąnors pats daryčiau (trankyčiau, keikčiausi), tiesiog buvau AFK rėžime. Taip, pavaduotojas gal ir ižeidė tave trankydamas, bet nei taves nužudė, nei kąnors blogesnio padarė. Medikų kolektyvas atsiprašo tavęs Vincai už mūsų veiksmus. Peace.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Taduse_Jrg rašė:

Sveikas, gindamas save ir savo pavaduotoją noriu pasakyti, kad tai nebuvo piktybinis elgesys ar kas nors panašaus. Irodymuose net nesimato, jog kąnors pats daryčiau (trankyčiau, keikčiausi), tiesiog buvau AFK rėžime. Taip, pavaduotojas gal ir ižeidė tave trankydamas, bet nei taves nužudė, nei kąnors blogesnio padarė. Medikų kolektyvas atsiprašo tavęs Vincai už mūsų veiksmus. Peace.

Sveikas taduse pasisekė tau tik kad nespėjau pajungti filmavimo kai pats pirmas tu pradėjei trankytis o ne kas nors kitas tai nepradėk dabar sakyti kad buvai afk ir pnš nuotraukoje puikiai matosi 😘

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tokia situacija nėra tipinė. Vadovai atstovaudami firmą, ypač veiklos metu, neturėtų taip elgtis ir toks perdėtas atsipalaidavimas pareigose mano komandoje nėra toleruotinas dalykas. Per daug neišsiplėsdamas tikiuosi, kad mano sprendimas paskatins firmos valdžią prisiminti savo pareigas projekte. Kadangi ši situacija lietė visą firmą, oficialiu įspėjimu baudžiamas firmos direktorius.

Peikiantysis(@Vincas_Zzz) gali susisiekti su manimi asmeniškai, jei nori papildyti ir/ar patikslinti savo pateiktus įrodymus ir/ar kaltinimus.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.