Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Žemaitis_Žmogus

Žemaitis_Žmogus

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis žaidime: Žemaitis_Žmogus
Jūsų Vardas realiame gyvenime:  Julius
Jūsų nuotrauka 
(galima pateikti facebook/instagram profilį, nuotraukas kelti į imgur.com/part.lt):  http://imgur.com/gallery/qk8dxjX
Jūsų asmenybės aprašymas, vieta jūsų mintims
(galima paminėti amžių, pomėgius laisvalaikiu. Žodžiu, viską, ką tik norite, žinoma, išlaikant formalų stilių):  Svēkė! Tai vuo, prisistatīsu savi žemaitėška. Mona vards yr Julius. Mon yr 14 metū. Kap supratuot aš esu ėš žemaitėjės. Gīmiau Telšiūs bet gīvenau Varniūs. Varnē yr nedėdlis miests tai vėsks yr ramē :D Tai vuo... Daba pa kolkas gīvenu švedėjuo... i teisībi rokoujant mon ten nepatīnk gīvent nes daug musulmuomu i feministu :D Švedėjuo lonkau buoksa jau ketvėrtus metus. 2017 metās laimiejau svedėjės buoks čiampionāta 60kg b kateguorėjas, tai va. Da lonkiau futbola puora metū. Daba mona dėdliauses nuors yr ka atgaut sava kūna fuorma nes priš puora metū buvai labā raumenīngs :D bet gavau trauma i nebgaliejau sportout. Bet daba viel lakstau, šoku i esu sveiks kap borukielis :D Mon labā tink mašėnas. Audi<33 :D. Su muokslas tai mon nesīsek nes nesūtaru su švedās :D či švedėjuo laba daug pasakuo propogandas api ligībis teisis. Mona svajuoni yr kad gryšt atgal ī mona tievīni Žemaitėjė. Aš savi skaitau kap žemaitėjės patrijuotu. Ašmenėška nuoru kad Žemaitėjė taptu liousa tauta. Mon laba tink Adidas /// drapanas.  Esu labā prietelėšks :) tai vuo.. či bova bikut api moni. 

Gera vākara!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai patiko skaityti tavo prisistatymą. :D Realiai viską supratau, na žinoma, ne taip toli ir gyvenu nuo Žemaitijos. Malonu labai ir didelės sekmės žaidime ir pačiam gyvenime. :D Sekmės iš Šiaulē.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.