Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Užfiksuok epizodą ir laimėk saldumynų! ×

[0.1.8.7] aprangos pardavimas serveriui

Akvile_Trap

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Akvile_Trap
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Serveryje labai sunku rasti kas norėtu pirkti paprasta neretą skiną ir neatsikračius nereikalingu aprangų negali atsidaryti naujos /sdeze, ,tad siūlau padaryti kad galėtum parduoti skinus ir aksesuaru pardavima serveriui.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Palengvins atsikratyti nereikalingus vieta užimančius skinus.

Redaguota Akvile_Trap

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu tikrai už šia įdėją bent jau nenueitu veltui pirkta /sdeze galėtum parduoti skin ,kad ir už mažą kainą ,bet bent kažkas. Tačiau tu klysti ,kad negali dėti /sdeze kol neatsikratai skin tiesiog tą skin kurio tau nereikia gali pakeisti kitu skinu. Bet mano akimis tikrai gera įdėja UŽ.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taigi gali atidaryti /sdeze ir tiesiog uždėti gautą skiną ant to, kurį turi bei yra tau nereikalingas. Pati visuomet taip darau, kadangi mėgstu nusipirkt skin dėžių, tai tiesiog mėgstamus palieku, o ant nereikalingų slot'o dedu kitą dėžę.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsikratyti skinais eina atidarant /sdeze ir dedant skiną ant nereikalingo skino sloto. Tačiau dėl lengvesnio pardavimo pritariu, nes bet kada galima būtų gauti  pinigų iškarto.

Redaguota Tomas_Inferno

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar