Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

pasiulymas autobusai

Josh_White

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Josh_White
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: siulau sukurti nauja darba be pakvietimo autobusu vairuotojai padaryti stoteles kad ju butu nemazai po miesta ir reiktu vaziuoti pagal taskus pvz duotu atlygi 1xp ir kazkiek eur uz kiekviena atvaziuota taska. 
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: manau sitas darbas butu visai idomus ypac naujokams mano manymu. 
4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau esi naujokas ir nepastebėjai, jog tokia sistema (panaši bet pagal tave) yra. Šiuo metu serveryje autobusus gali vairuoti taksistai, kur pasiėmę autobusą jie keliauja į autobusų stotį pradėti darbą ir važinėja po miestelius, renka keleivius, tiek NPC tiek tikrus žaidėjus, ir už tai gauna atlygį. Tad jeigu nori dirbti autobuso vairuotojo darbą, turėsi įsidarbinti į darbą su pakvietimu, kuris yra taksi vairuotojai.

Nebent tavo main idea buvo šį darbą pasiūlyti padaryti be pakvietimo, bet aš asmeniškai jeigu tu tokį pasiūlymą omenyje turi, esu prieš, kadangi taksi darbe veiklos yra labai mažai, ir tie autobusai tik papildoma veikla taksistams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 min prieš, Yoshy_Ami rašė:

Manau esi naujokas ir nepastebėjai, jog tokia sistema (panaši bet pagal tave) yra. Šiuo metu serveryje autobusus gali vairuoti taksistai, kur pasiėmę autobusą jie keliauja į autobusų stotį pradėti darbą ir važinėja po miestelius, renka keleivius, tiek NPC tiek tikrus žaidėjus, ir už tai gauna atlygį. Tad jeigu nori dirbti autobuso vairuotojo darbą, turėsi įsidarbinti į darbą su pakvietimu, kuris yra taksi vairuotojai.

Nebent tavo main idea buvo šį darbą pasiūlyti padaryti be pakvietimo, bet aš asmeniškai jeigu tu tokį pasiūlymą omenyje turi, esu prieš, kadangi taksi darbe veiklos yra labai mažai, ir tie autobusai tik papildoma veikla taksistams.

zmogau autobusai ne zmones veziuos o vazines po stoteles tai tikrai taxi darbas cia ne prie ko nesumazes jokio darbo :D autobusai ne taxi pirmas dalykas. xd o npc lieka npc negali tikri zaidejai dirbti. :D

Redaguota Josh_White

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.