Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Vycka_Flex

Rokas_Eid

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Rokas_Eid
2. Komandos nario Vardas_Pavardė serveryje/forume: Vycka_Flex
3. Už ką yra peikiamas šis komandos narys?: Premium/admin komandų išnaudojimas siekiant išvengti mirties. kažkur išsitelino norėsit pamatysit logose
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://streamable.com/h5enji

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
  • Šioje situacijoje nematau prasmės diskutuoti apie kažkokį "susišaudymą" ar panašaus tipo, veiklą, kaip tu traktuoji ir dėl kurios nebūtų galima panaudoti kažkokių tai komandų, juolab kad aš į tave nepaleidau nei vieno šūvio. Tu pirmas mane  važiuojantį apšaudei  iš baro teritorijos jau ištolo, ko pasakoje aš jau turėjau pagrindą tave užsipulti nužudyti ir surakinti ligoninėje, beje tu buvai gaudomas ir tave sekti aš turėjau taipogi rimtą pagrindą. Tai pasako nuostatos: 2.6.5.0 punktas, kitaip tariant tau pasisekė, jog išsigandęs atsijungei greičiausiai supratai kuom visa tai baigsis ir kad tavo įtarimo lygių kaupimas perkopęs 5000 baigsis :) 
Redaguota Vycka_Flex

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 min prieš, Vycka_Flex rašė:
  • Šioje situacijoje nematau prasmės diskutuoti apie kažkokį "susišaudymą" ar panašaus tipo, veiklą, kaip tu traktuoji ir dėl kurios nebūtų galima panaudoti kažkokių tai komandų, juolab kad aš į tave nepaleidau nei vieno šūvio. Tu pirmas mane  važiuojantį apšaudei  iš baro teritorijos jau ištolo, ko pasakoje aš jau turėjau pagrindą tave užsipulti nužudyti ir surakinti ligoninėje, beje tu buvai gaudomas ir tave sekti aš turėjau taipogi rimtą pagrindą. Tai pasako nuostatos: 2.6.5.0 punktas, kitaip tariant tau pasisekė, jog išsigandęs atsijungei greičiausiai supratai kuom visa tai baigsis ir kad tavo įtarimo lygių kaupimas perkopęs 5000 baigsis :) 

kimarinai po tiltu laukei manęs, į tave šaudžiau nes žinojau jog gaudysi, atsijungiau ne savo noru kai kėliau video gavau kick. O dėl 5000 staru tai ne tavo jėgom juos paimt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Administratorius turėtų rodyti geresnį pavyzdį žaidėjams, tačiau net jei teleportacijos komanda ir buvo panaudota, įvertinus situaciją, ji administratoriui nesuteikė jokio pranašumo bandymo sulaikyti metu.

Administratorius baudžiamas nebus.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.