Nepateisinti lūkesčiai: naujasis dušmanų valdovas

Sveiki,

Atranka nepateisino mano lūkesčių, tačiau nėra ko stebėtis, nes šis darbas nėra stiprioji šio serverio pusė. Atrankoje dalyvavo 5 žaidėjai, tačiau, kai kuriems trūko brandos. Buvo ir tokių, kurie papildys gėdos stulpo gretas, todėl nepatariu kandidatuoti į direktoriaus postą, kai klausimai yra ilgesni negu jūsų atsakymai. Atrankoje išsikirsiu du rimčiausius kandidatus, kuriems jau teko suprasti ką reiškia būti firmos vadovu - Ernis_Pokemon ir Lemon_Madeit.

Pradėsime nuo to, kad laiškai buvo, pakankamai lygiaverčiai. Lemonai, pateikei įdomų laišką su daug idėjų taksi firmai iš sistemos pusės, parodei savo motyvaciją, tačiau man buvo sunku tavimi patikėti, kai pasikapsčiau šiek tiek giliau - šį mėnesį pražaistas laikas: 5 minutės.  Bandei pardavinėti narkotikus forumo būsenoj, kaip ir mane papirkti savo pažadais - išbūti visą vasarą. Neslėpkime to, kad kai buvai vienas iš pirmųjų, kuris pateikė savo laišką galvojau, kad atrankos rezultatai bus aiškūs, o tada žaibo greičiu pasirodo pikachųųų ir tenka keisti savo nuomonę. Pokemonas detaliau aprašė firmos vidų, papildydamas jį su visai unikaliomis idėjomis ir įrodė, kad jis nori išbandyti save ir tobulėti. Nors ir turėjai kartesnę praeitį negu tavo konkurentas, tačiau per tą ilgą laiko tarpą sugebėjai išlikti ramus ir taip pat gavai progą vadovauti mano firmai. Tikiuosi, jog Ernis suprato esmines klaidas, kurias darė būdamas mano firmos pavaduotoju ir to nebedarys taksi direktoriaus poste, o tau Lemonai patariu apsispręsti kur tu nori žaisti. 

PPunA56.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas "tyš tyš".Sveikinimai su pareigomis bei linkiu sėkmės jose ;) Labai buvo gaila jog tau teko palikti policijos darbą, nes su tavim buvo tikrai linksma.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu naująjį dušmanų vadovą pikachųųų, linkiu šiandien neprisigert ;) Dėkui, Rokai už puikią analizę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.