Peikiu Forever_Young

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Hash_Vertigo

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Forever_Young

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Deda free mute nepanaudojau ne vieno įžeidimo o spėjo įsižeist ir davė 60min mute, siauro suvokimo žmogus, kuris sugeba įsižeist net nepradėjus įžeidinėt. Toks jautruolis neturėtų būt prižiūrėtojas :D 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/4on6Sm9

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Parašė (redaguota)

Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
https://imgur.com/a/MKBTW99

Užtildytas buvote būtent už tai:
https://i.imgur.com/2AspKqf.png


Gražios dienos.

Redaguota Forever_Young

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Parašė (redaguota)

Kur čia ižeidimas? Su keza geriau įkelk kaip siūlėt ts ateit, spaudimo gavot ir ban uždėjot nes neturėjot ką pasakyt. Bet ne esmė žaidime nepanaudojau nei vieno įžeidimo, buvo tiesiog paprastai reiškiamos mintys. 

,, Girdėjau gaidį per ts primeti " tas pats kaip ,, Girdėjau gaidį kaime šiandien" Kas čia per įžeidimas? Nesakiau kad tu čia ar dar kas, girdėjau gaidį nu ir ką? :D Aiškiai matosi kad žmogus be žodžio esi, pasikvieti pašnekėt ts, ban nes neturi ką atsakyt. Žaidime tas pats neturi ką atsakyt mute. Užsiaugint kai ką reiktų nes per maži.

Redaguota Hash_Vertigo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.