Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Sudaužė baltą "Primo"

Gintas_Nauseda

Rekomenduojamas pranešimas

Šiandien, 2020-04-21 Žaidėjas Brius_Lee ar kažkas panašaus, sudaužė iki susprogdinimo mano naują baltą "Primo" mašiną. Tikrai nenoriu mokėti už mašinos metalo laužo sutvarkymą, ir nesakykit, kad esu kažkoks vaikas ir verkiu dėl pigios mašinos. Aš jos gana ilgai norėjau, o dar už žaidėjo padarytą žalą atsakyti negaliu. Visi įrodymai yra. Gal admin'ai kažką padarytų?

Įrodymai: https://imgur.com/a/6K9o8xx

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu transportą palikai atrakintą, kaltė čia tik tavo, abejoju ar gausi už tai kompensaciją, juolab, kad už jos sutvarkymą tereikia keliasdešimt minučių padirbti pasirinktame darbe be pakvietimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užrakinta buvo, nematei nuotraukų? Jis užsilipo ant mašinos ir pradėjo ją spardyti, taip pat anksčiau su savo darbine mašina į ją trankėsi. Viršyti greičio ir bėgti nesinorėjo, nes turbūt esu vienintelis žmogus kuris stengiasi laikytis eismo taisyklių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 min prieš, Gintas_Nauseda rašė:

Užrakinta buvo, nematei nuotraukų? Jis užsilipo ant mašinos ir pradėjo ją spardyti, taip pat anksčiau su savo darbine mašina į ją trankėsi. Viršyti greičio ir bėgti nesinorėjo, nes turbūt esu vienintelis žmogus kuris stengiasi laikytis eismo taisyklių.

Tuomet vietoj važiavimo toliau lyg niekur nieko, nebūtų buvę logiškiau išlipti iš transporto priemonės ir iškviesti policiją ar prašyti administracijos pagalbos (/padmins)?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hmm apie tai nesugalvojau, bet per tą laiką jis turbūt jau būtų vistiek susprogdinęs žinant kokie policininkai arba admin'ai yra laidback. Visalaiką kai rašau /padmins jie nieko neatsako, o policininkai prašo įrodymų, o nusikaltėlis pasišalina iš įvykio vietos.

Yra įrodymai taip pat jei nematai 😠

Redaguota Gintas_Nauseda

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.